To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "L" Rat's Troop

sachma - Sob Mar 24, 2007 21:15

Lua ma dark ruby oczka :) szerokiej glowki nie ma, najszersza ma maluch Sylwii :)

adhd to nie dla niej ;) ona na razie ubustwia spanie na rece :) najwieksze adhd ma Larry :) reszta tak umiarkowanie podchodzi do pomyslu oddalania sie od mamy zeby troche po rozrabiac :P

AngelsDream - Sob Mar 24, 2007 21:16

sachma, jak bedziesz miała sekunde czasu i chęć, to napisz proszę o Lokim.
Justka1 - Sob Mar 24, 2007 22:33

Jejku,jejku,jejkuuu,wiedzialam,ze bedzie miala ruby :P .Mam jej zdjecie na tapecie kompa i jakos te oczka takie z czerwonym odblaskiem :P .Super.Ona jest bardzo jasniutka blue wiec to bylo do przewidzenia,ze takie beda pieeekne oczka :) .
Zaluje,ze nie moze zostac w hodowli :( ale ciesze sie,ze bedzie z innymi golaskami :) i bedzie szczesliwa-ja juz o to sie postaram ;) .
I jeszcze przytulasna no.. :)

sachma - Nie Mar 25, 2007 00:03

dzieciaki skacza jak male pchelki :D

dominuje Larry i Login.. na dnie jest Lua, ktora woli spac z mama niz sie bic..

Loki to taka ciamajda, nie chce sie mieszac w spory rodzinne.. dzis interesowal go cycek, poidlo, cycek, jogurt, cycek i wygodne miejsce do spania miedzy siostrami ;)

Lenin pokazal dzis pazurki :D malych chlop z niego ale wrzaskliwy strasznie! i tym wrzaskiem doprowadza do porzadku reszte :D spoznil sie na jedzenie wrzasnal i od razu wolny cycek sie znalazl, Larry probowal go zdominowac, Lenin wrzasnal i Larry zwial :P

Lost chance to taka mala cwaniaczka.. niby slodki mis ale potrafi pokazac ze to ona ma pierwszenstwo do mamy ;) odpycha nawet wojowniczego Larrego :P

Lena to slodki mis ;) nic dodac nic ujac :) spokojna i przytulasna, ale rownie ciekawska co reszta ;)

chlopczyk bez imienia (nie wiem czy nie bedzie szukal domu...) to len nad lenie.. jak znajdzie cieple miejsce to sie rozklada i spi :) dzis zasnal mi na dekoldzie - mowie wam, nic tak nie grzeje jak on ;) :lol1:

Ratata - Nie Mar 25, 2007 07:51

Sachma, a który to chłopczyk szuka domu? Jakiej jest maści? Są gdzieś jego fotki?
Layla - Nie Mar 25, 2007 08:43

sachma napisał/a:
Lenin


Eee, plagiat! :mrgreen: To niech mój Lenin będzie jego wujaszkiem :P

sachma - Nie Mar 25, 2007 13:38

Ratata, juz wiem ze zirr go bierze ;)
Cola - Nie Mar 25, 2007 14:05

no to bede miała 2 misiaczki w domu :mrgreen:
sachma - Pon Mar 26, 2007 20:35

09.04 malce beda do odbioru. prosilabym wstepnie podac date kiedy bedziecie je odbierac.
Cola - Pon Mar 26, 2007 21:25

aaaa!!
ja wpadne jak najszybciej
jejujejujejujeju!!

zirrael - Wto Mar 27, 2007 08:14

Zirr bierze i nie odda :P a nad imieniem jeszcze myśli, bo sama ma w domu miot na L ;) A, powtórzę, już co mówiłam sachmie. Jestem skłonna przejechać się pociągiem po maluchy około 14.04, jeśli dołożycie mi się do biletów to przytwiozę wszystkie. - no chyba, że ktoś ma jakieś inne propozycje.
Arwena - Śro Mar 28, 2007 07:48

sachma, jak tam małe potworaski?
zirrael - Śro Mar 28, 2007 08:13

Wymyśliła imię, proszę podpisać mojego maluszka - Leona :)
sachma - Pią Mar 30, 2007 16:20

gotowana marchew, dwie szklanki makaronu, seler, puszka tunczyka, twarog, pomidorki koktajlowe, ogorek... wyszla cala 1l miska.. oczywiscie na cale stado ;)

i teraz juz wiem ze z ta dzieciarnia bedzie ciezko.. jak miot E jadl to co podeszlo tak te siedzialy przy misce i wybieraly tylko tunczyka :P

Baba Syli to straszny pisklak.. piszczy zawsze i z kazdego powodu... a w nocy to mam ochote ja zakneblowac :P ciesze sie tylko ze w tym miocie piski sa tylko jak sie kluca o miejsce przy cycku ;)

Cola - Pią Mar 30, 2007 16:22

sachma, no to pięknie
ide na jakiś kurs kuchcenia szczurom...:P

Femi i ja juz nie możemy się doczekac Leny..! :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group