To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

quagmire - Pon Wrz 05, 2011 10:04

Vigo jest fajny rozmiarowo, wagowo też nieźle - waży jakieś 660 gramów (mam dokładnie napisane) i to jest dobra waga dla niego. Nie ma szczególnych tendencji do tycia (jak niektórzy moi panowie).
Z charakteru to taki typowy beta - gania więc czasami chłopaków po klatce, jak mu się zachce.

maris - Pon Wrz 05, 2011 10:40

Vanilka waży jakoś ponad 500g :oops: I to już trochę schudła na granulacie.
Jest dosyć dużą samiczką, więc waga się rozkłada i tego tak nie widać, ale jak się przeciąga to brzuszek ma taki trochę ciążowy :oops:
Zapomniałam przywieźć z domu wagę, ale po weekendzie już będzie, to ją zważę.
Czasami nie dogaduje się z Ashanti. Nawzajem się zaczepiają ciągnąc za skórę na tyłku :P Ale potem śpią razem wtulone :) Na wybiegu lubi szczypać człowieka w nogi po czym uciekać. Jak się z nią bawię to nie, ale jak przestaję to zaraz szczypaniem zwraca na siebie uwagę :twisted: Muszę ją wtedy brać na ręce i cmokać w brzuszek, co uwielbia i zwisa wtedy jak szmaciana lalka. :serducho:

Biała - Pon Wrz 05, 2011 12:12

Łooo jak ten czas zleciał, pamiętam jak dziś jak odbierałam Viśniówkę :serducho: :serducho: :mrgreen:
Po Viśni w ogóle nie widać tego wieku, nadal trzyma się raczej z dzieciakami i bryka sama jak dzieciak :lol: :roll:
Jest dużą samiczką obecnie waży ok 450 g.

Buziaczki i sto lat dla reszty rodzeństwa :serducho: :serducho: :urodziny: :foty:

maris - Pon Wrz 05, 2011 12:53

Biała napisał/a:
nadal trzyma się raczej z dzieciakami i bryka sama jak dzieciak :lol: :roll:

Vanilka też  :serducho: Foty będą... niedługo :P

Biała - Nie Wrz 18, 2011 00:25

Viśniówka :)





:serducho: :serducho:

Wieczne dziecko :serducho: :serducho:

quagmire - Pon Wrz 19, 2011 09:13

Biała, śliczna jest :serducho:
mintyy - Pon Wrz 19, 2011 18:38

http://imageshack.us/phot...51/sam4777.jpg/ to foto mnie rpozbroilo ! Cudowne ♥
quagmire - Pon Paź 17, 2011 09:24

Vigo ma prawdopodobnie (niestety bardzo prawdopodobnie) guza przysadki.
Objawy pojawiły się niesłychanie szybko, tak że w ciągu jakiś 6 godzin miałam szczura umierającego.
Galastop na niego całkiem fajnie zadziałał i w sobotę było zupełnie nieźle.
Niestety wczoraj stracił trochę apetyt - może wina guza, a może wina krwiako-czegoś, co mu się na łapce zrobiło i pewnie strasznie boli.
Co dalej, zobaczymy.
:(

Bel - Pon Paź 17, 2011 09:26

quagmire, o rety.... nie wierzę... Vigusiu nie wygłupiaj się :glaszcze: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
AngelsDream - Pon Paź 17, 2011 09:44

quagmire, jesteśmy z Wami myślami, kciukami i wszystkim, czego potrzebujecie. :kciuki: :glaszcze:
quagmire - Pon Paź 17, 2011 09:49

Kolejnego cudu chyba...
maris - Pon Paź 17, 2011 10:04

Ojej :( Moc kciuków dla braciszka. :kciuki:

U Vanilki wymacałam ostatnio gulkę wielkości orzecha laskowego (bez łupiny) przy pachwinie i drugą wielkości ziarna grochu z drugiej strony. Byłam z tym u weta i zmiany zostały zakwalifikowane jako gruczolaki. Narazie się nie powiększają, ale jak zaczną, to wytniemy.

Nashi - Nie Lis 20, 2011 16:57

Do góry! :]
maris - Nie Lis 20, 2011 17:10

Nashi, dzięki :)

Jak już pisałam u siebie w temacie, Vanilka miała zabieg i obydwa guzy zostały usunięte. Zostały wzięte do badania histopatologicznego. Wyniki będą prawdopodobnie w piątek. Vanilka się pięknie zagoiła, w czwartek wyjęłam ostatni szew jaki został (reszty sama się pozbyła :P ). Zaniepokoiło mnie jednak wypełnione płynem wybrzuszenie w miejscu wycięcia większego guza. W piątek pojechałyśmy do dra Piaseckiego i okazało się, że jest to cysta. Narazie mam obserwować - może się wchłonąć ale jeśli się powiększy, to dr zrobi punkcję.

quagmire - Wto Lis 22, 2011 22:57

Vigosław:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group