To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

maris - Pon Mar 14, 2011 13:05

Na Vanilce co jakiś czas pojawiają się powierzchowne dziaby (na tyłku), bo ona zaczepia szczury i ciągnie je zębami, więc jej oddają. Goją się jednak w porządku - może nie tak szybko jak u innych dziewczyn, ale nie ma tragedii ;) Z takich poważniejszych ran, to jak była malutka przy łączeniu Lori dziabnęła ją między cewką a odbytem i się bardzo szybko zagoiło.

Waga Vanilki z wczoraj: 470g ;)

quagmire - Śro Maj 18, 2011 15:08

Vigo :serducho:

Vigo niedawno był na antybiotyku, bo mu się jakaś infekcja przyplątała, ale bardzo szybko na niego zareagował. No i jest piękny :mrgreen:

sachma - Śro Maj 18, 2011 20:04

Muszę Vegowi zrobić foty.. ale ciągle chodzi pogryziony.. od dziś jest na antybiotyku - ma ropień między uchem a okiem...

quagmire, dzięki za foto :)

zuuzuushii - Czw Lip 21, 2011 02:08

Co prawda wcześniej pisałam, że u Vilha wszystko goi się normalnie ale chciałam to sprostować.
Niestety martwica nie potrafi mu się zagoić od prawie dwóch miesięcy. > < Nie ważne czym smaruję. Ciągle ma spory strup. Dopiero teraz pod nim pojawiła się w miarę normalna skórka więc może tym razem w końcu się jej pozbędzie :roll:
Porównując z innymi moimi szczurami z podobnymi problemami to wszystko trwa zdecydowanie za długo...

gratis - Czw Lip 21, 2011 07:18

Dziwnie.

Vold się goi szybko. Po szczurzemu, na szczęście. Kiedy miał ropień, to w dwa dni po oczyszczeniu nie było śladu. Jak się tłukły w stadzie to też szybko się wszystkiego pozbywał.

Moje alfisko. :serducho: :mrgreen:

sachma - Czw Lip 21, 2011 08:03

Vilho goi się bardzo ładnie i szybko - po ropniu rana zagoiła się w kilka dni, po ranie gryzionej nie ma śladu, a dostał dziaba dość mocnego jakiś tydzień temu od Zodiaka.. teraz tylko nie ma tam sierści..
Bel - Czw Lip 21, 2011 08:46

ropień po dziabie na plecach u Velveta dopiero kończy się goić po ponad miesiącu. Zwykły mały ropien wielkości paznokcia... zrobiony został wymaz ale nic szczególnego nie wykazał.
quagmire - Czw Lip 21, 2011 09:35

U Vigo ślady po martwicach zniknęły w takim samym tempie, jak u reszty.
EpKee - Czw Lip 21, 2011 10:30

Vreid goi się normalnie, jak to gratis ujęła "po szczurzemu". Martwic nie mieliśmy, natomiast zwykłe dziaby czy zadrapania goją się szybko i bezproblemowo.
Biała - Czw Lip 21, 2011 11:17

U Viśni tfu tfu też póki co nie było poważniejszych ran, ale zadrapania goją się normalnie :)
EpKee - Nie Wrz 04, 2011 22:48

Dziś nasze Vałki kończą 1,5 roku :) Kiedy to zleciało :D :urodziny:
maris - Nie Wrz 04, 2011 23:18

Faktycznie :D Najlepszego dla rodzeństwa :urodziny:
Oli - Nie Wrz 04, 2011 23:21

myślę o tym od rana... :( mam nadzieję, że Vanity dobrze się bawi za TM, bo tu zostało tylko skreślone jego imię w kalendarzu...


dla całego rodzeństwa dużo buziaków poproszę :urodziny:

quagmire - Pon Wrz 05, 2011 09:44

Jak ten czas nieprzyzwoicie szybko zleci.
Jak wróci do mnie aparat, to zrobimy jakieś zdjątka.

sachma - Pon Wrz 05, 2011 09:54

Bbacia pamiętała, ale wczoraj nie było jej na necie ;)
:urodziny: :) dla wszystkich wnuków! :)
Vego czuje się dobrze, choć czasem przyprawia mnie o zawał - zwłaszcza jak rzuca się na miskę, jest u mnie od dłuższego czasu, a nadal zachowuje się jakby jedzenia miało brakować :/ przybrał, ale już nie zmężniał - za to jego kumpel przybrał na tkance mięśniowej i bardzo zmężniał - miałam na dzieje że i jemu się to uda, ale niestety nie..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group