To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot C SunRat's - rezerwacje str.12

Anonymous - Wto Mar 09, 2010 15:35

capitan :falover: , maluszki są boskie !!
Azi - Wto Mar 09, 2010 20:22

Off-Topic:
madzial13, a wizyta domowa nie wchodzi w grę? wiem, ze Strugała świadczy wizyty domowe.

madzial13 - Śro Mar 10, 2010 10:22

CeRatkowie razem:


Jak na moje niewprawne oko możemy tu mieć: czarnego fuzza, czarnego varieberka, minka fuzza, beżyka varieberka i beżyka bareback.

CeRatki:


fuzzy razem:


tu mamy chyba czarnego, beżyki i minki

Sierstni panowie razem:


Sierstne dziewczynki razem:


Wśród dziewczyn są dwie kopie Rege, bardzo fajne i kluskowate, jedna czarnula variegated, jeden mink (?) varieberk.

a tu Pan bareback (niestety mój aparat robi zdjęcia kocyka, a nie szczura :evil:


Jeszcze uwaga - ilekroć piszę mink to czysta intuicja. W miocie mogły pojawić się minki, i na to by wychodziło, ponieważ nie widzę na nich żadnego tickingu. Ostateczne decyzje podejmie Azi, do której się zaraz będę uśmiechać, żeby do nas wpadła na herbatę :P

Na temat maleńkiej z chorym pępuszkiem się nie wypowiadam. Dziś wieczorem przyjedzie do niej weterynarz. Mam nadzieję, że będzie mógł jej pomóc i że Rege się nie wścieknie.

Rege jest cudowną mamą, prawdziwą kwoką, jak ją puszczam na wybieg to po 5 minutach stoi pod drzwiami, żeby ją zabrać :lol:

Anonymous - Śro Mar 10, 2010 10:25

http://picasaweb.google.p...at=embedwebsite :falover: zaśliniłam klawiature ! Może zostanie jakieś jedno fuzzowe maleństwo ? :nuci:
Anonymous - Śro Mar 10, 2010 10:34

madzial13 napisał/a:
7. standard (nie wiemy, co ma z pępuszkiem)
może to przepuklina.. Kciukam za malucha. A glizdy piekne :serducho: :serducho: :serducho:
Badoha - Śro Mar 10, 2010 10:56

piękne maluchy :serducho:
Ogoniasta - Śro Mar 10, 2010 11:19

Ile fotek!! :mrgreen:
Kluchy cudowniaste! :serducho:
http://picasaweb.google.p...at=embedwebsite Golaski ukochane i wymarzone moje! :falover:
http://picasaweb.google.p...at=embedwebsite CeRatki! :serducho: Przepiękne panie :mrgreen:

:kciuki: Za pępuszkowego maluszka.

Bulletproof - Śro Mar 10, 2010 12:22

Jakie one cudne i jak dużo beżyków :) Bardzo fajny miot :) Ja to już zazdroszczę przyszłemu domkowi tej dumbo minki, bo od dawna mi się taka marzy ;)
(między innymi :P ) ;)

heniok - Śro Mar 10, 2010 15:00

Wszystkich którzy mnie męczą przez PW informuję że zaktualizowana lista rezerwacji będzie gdzy maluchy otworzą oczka i zostaną okłanie opisane
Mogę tylko napisać że jest 9 osób chętnych na samiczki i 5 na samce.

gratis - Śro Mar 10, 2010 15:01

O kurcze i ani pół Blazeda? O_o

Na jaśniejszej ciapatej pannie dojrzałam spotteda i to wszystko? A bu!

madzial13 - Śro Mar 10, 2010 15:46

gratis, właśnie coś nie widać. a faktycznie jeden jest delikatnie spottowaty :mrgreen:
odd-eye'ów też nie widzę, ale przekonamy się wkrótce. Dziś najbardziej mnie trapi panienka pępuszkowa.
Cytat:
Mogę tylko napisać że jest 9 osób chętnych na samiczki i 5 na samce


Tia! Standard. Czyli trzeba samiczki wystawić na licytację :lol: a z zysków pójdziemy balować :mrgreen:

Ogoniasta - Śro Mar 10, 2010 16:22

madzial13 napisał/a:
Czyli trzeba samiczki wystawić na licytację :lol: a z zysków pójdziemy balować :mrgreen:


:twisted:
Czyli muszę zacząć załatwiać kredyt? :mrgreen:

[ Dodano: Czw Mar 11, 2010 08:45 ]
madzial, jak tam pępuszkowa panienka?? Co wet powiedział??

madzial13 - Czw Mar 11, 2010 08:49

Panienka pępuszkowa ma na szczęście przepuklinę. To nic strasznego, można usunąć kiedy podrośnie i zabieg nie jest skomplikowany. Poza tym rozwija się zdrowo pomimo tego, że jest taka maleńka. Nasz Cypisek :serducho:
Ogoniasta - Czw Mar 11, 2010 09:01

ufff... To dobrze :) Bardzo się cieszę :)
Niech kruszynka rośnie silna i zdrowa :serducho:

madzial13 - Pią Mar 12, 2010 11:17

Straszne wiercipiętki - na następny miot muszę kupić aparat, który za nimi nadąży :lol:

Parę fotek - CeRatki mają 12 dni.

Capitan


Capitam z beżykiem idą w świat:


Beżyk odpadł, ale Capitana nie opuszcza determinacja


Fuzzik mink chłopak


Dziewczynka Ciapkowata:


Dziewczyna fuzzik minkowaty i lekko spottowaty


Dziewczynki fuzziki beżyki


Dziewczynki razem:


Chłopaki razem:




Chłopaki fuzziki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group