To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - IX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w TORUNIU

sachma - Wto Sty 19, 2010 09:44

Shy_Lady, tak, tylko tym razem jak mówię "bierzemy szczury" to każdy bierze i idzie, bo później wychodzi na to że o którymś zapomniałam :P
baradwys - Wto Sty 19, 2010 09:54

są zniżki dla grup :P fajnie :)
babyduck - Wto Sty 19, 2010 10:39

I ja bym się pisała z kimś do pokoju.
baradwys - Wto Sty 19, 2010 10:41

sachma napisał/a:
Shy_Lady, tak, tylko tym razem jak mówię "bierzemy szczury" to każdy bierze i idzie, bo później wychodzi na to że o którymś zapomniałam :P
ja to wiem, tylko moje buty trzeba zasznurować :P bo inaczej glebę mam jak w banku

obiecuję że pójdę śladem Wuni i kupię buty na rzepy :)

wuwuna - Wto Sty 19, 2010 11:43

Shy_Lady napisał/a:
obiecuję że pójdę śladem Wuni i kupię buty na rzepy
grzeczna shy, grzeczna. widzisz ile się na wystawie nauczyłaś o butach :P :twisted:

A sachmy mi nie kraść, bo to ona zaproponowała mi wspólne łóżko, więc hiehie, a ja trójkącików nie preferuję.

baradwys - Wto Sty 19, 2010 11:59

Off-Topic:
co wystawę będę mądrzejsza o nowe doświadczenia :)

zywym_trudniej - Wto Sty 19, 2010 12:00

No ja na pewno sie pojawię, mogę wspomóc ilością szczurów jak będzie trzeba, służę informacja i pomocą w organizacji, chociaż nie bardzo wiem jak to wszystko wygląda od strony technicznej. Na nocleg to nie za dużo osób dam radę przyjąć, małe mam mieszkanko, więc i tak będzie potrzebny dla was jakiś pokój :)
Oli - Wto Sty 19, 2010 13:14

Ja jestem przeciw dużym pokojom, tzn. z kimś mogę być w pokoju, ale do takiego molochu z łazienką na korytarzu się nie piszę, bo to co dla mnie jest szalenie istotne to właśnie owa łazienka. Niestety w takich zbiorowych nie ma zbytniej higieny i nie mam na myśli stanu po używaniu przez Was. :? Ja w hotelu chętnie, ale w pokoju z łazienką. :wink:
babyduck - Wto Sty 19, 2010 13:51

Oli, chcesz ze mną?
Oli - Wto Sty 19, 2010 14:00

chcesz :D
Anonymous - Wto Sty 19, 2010 14:09

Oli napisał/a:
Ja w hotelu chętnie, ale w pokoju z łazienką
ja też myślę o dwójce. Badoszka, chcesz ze mną?
L. - Wto Sty 19, 2010 15:17

Fajnie jest spać w jednym wielkim pokoju, ale ta łazienka na korytarzu mnie przeraża.
I tak samo jak Oli, a bo ja wiem, kto przed naszą ekipą tam urzędował...

Ja mogę spać nawet w 20 osobowym pokoju :P byle tylko była w pokoju łazienka. taka nasza - nie korytarzowa.

Anonymous - Wto Sty 19, 2010 15:22

Ja się zabukowałam u zywym_trudniej, bo na taką dwójkę to jestem za biedna :wink: . Ktoś jeszcze będzie u Marty? :D
Roth - Wto Sty 19, 2010 15:27

Ren napisał/a:
Ja się zabukowałam u zywym_trudniej, bo na taką dwójkę to jestem za biedna :wink: . Ktoś jeszcze będzie u Marty? :D

Ja bym chciała... :oops:

Devona - Wto Sty 19, 2010 15:37

Dla mnie rozmiar pokoju jest dowolny, ale rzeczywiście wcześniej nie doczytałam, że w tym największym nie ma łazienki :/ . Czy w tym Hostel Orange te mniejsze pokoje są z łazienkami? Jeśli tak, to ja piszę się na dwójkę lub trójkę, oczywiście z towarzystwem, ktoś chętny :hyhy: ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group