To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - WYSTAWA SZCZURÓW RASOWYCH - ŁÓDŹ!!

Dory - Czw Kwi 09, 2009 20:05

Off-Topic:
Pijoki :]

L. - Czw Kwi 09, 2009 21:18

Off-Topic:
Dory, trzeba zapić smutki xD

Oli - Czw Kwi 09, 2009 23:29

No pięknie, szczury na wystawie w wińsku będą trzymać. :roll:
sachma - Pią Kwi 10, 2009 10:50

Ogłoszenie dla Wystawców!

Bardzo prosimy żeby wystawiane szczury miały przycięte pazury i były wykąpane - najbardziej istotne są pazury, ponieważ sędziowie po ocenie chodzą cali podrapani, a tego chcielibyśmy uniknąć. Sędziowie mają prawo obciąć drapiącemu szczurowi pkt za zachowanie - a często pazury są tak ostre że nawet nie chcący szczur może podrapać. Brudne szczury będą miały obcinane pkt z ogólną kondycje.

A od siebie dodam, że ja moje szczury kąpie przed każdą wystawą i nie sądzę żeby takie małe zabiegi higieniczne były jakimś wielkim problemem, zwłaszcza że sędzia musi obmacać dokładnie każdego szczura i warstwa łoju na rękach nie jest żadną przyjemnością ;) koty i psy też się pielęgnuje przed wystawą, więc i my powinniśmy zacząć ten dobry zwyczaj ;)

Nakasha - Pią Kwi 10, 2009 11:10

Tylko nie zapomnijcie o ogonach :D
Anonymous - Pią Kwi 10, 2009 11:28

Nakasha napisał/a:
Tylko nie zapomnijcie o ogonach :D
w razie czego będziemy wystawiać Azi w tych różach. :rotfl:
serendipity - Pią Kwi 10, 2009 12:12

Pytanie mam do Łodzian :)

Jako, ze wstepnie planuje pojawic sie u Was w sobote, celem podpatrzenia organizacji wystawy, chcialabym sie dowiedziec o dojazd z Lodzi Kaliskiej do hali wystawowej. To jakos bardzo daleko jest i skomplikowanie sie jedzie?
W ogole, jednodniowy wypad wro-lodz-wro wymaga ode mnie nie lada determinacji, bo pociag z Wro mam o 5:30 ;) A z powrotem bede po 22, wiec wymeczona koszmarnie. Ale jak czlowiek chce, to wszystko zrobi, a nie takie numery juz odstawialam ;)

Alexis - Pią Kwi 10, 2009 12:56

serendipity, niedaleko i nieskomplikowanie :P

http://www.zumi.pl/namapi...zukaj&cId=&sId=
c to dworzec kaliski, pet fair będzie na Stefanowskiego.

Dochodzisz do Bandurskiego, wsiadasz w tramwaj np. nr 10 w stronę Mickiewicza. Na skrzyżowaniu z Żeromskiego/Politechniki wysiadasz, na Żeromskiego jest przystanek tramwaju nr 15, jedziesz chyba jeden przystanek - wysiadasz przy Radwańskiej, idziesz Radwańską do pierwszego skrzyżowania i jesteś na Stefanowskiego :) a tam pozostaje ci tylko znaleźć tą halę

mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam :P

serendipity - Pią Kwi 10, 2009 14:50

Alexis, dzieki za pomoc, chyba sobie jakos poradze :)
Azi - Pią Kwi 10, 2009 19:52

serendipity, masz PW. Ale i tu powiem, do Łodzi jedziesz ze mną, koniec kropka. Jak chcesz wracać w sobotę pociagiem, to wrócisz, a jak nie, to Cie przewaletujemy w pokoju :DD
serendipity - Sob Kwi 11, 2009 07:15

Niee, ja nawet musze wracac w sobote, bo chlop bedzie caly weekend w Lipsku, wspollokatorka w Poznaniu, zatem Bohun by zostal na przymusowej glodowce ;)
gratis - Sob Kwi 11, 2009 15:31

serendipity, dacie Bohunowi na dwa dni.. noooo nie daj się prosic ;)
serendipity - Sob Kwi 11, 2009 16:25

Nie, nie ma takiej mozliwosci, tej bestii nie mozna zostawiac samej na wiecej niz 1 dzien, bo bede musiala pozniej kupic nowe panele na sciane w przedpokoju ;)
gratis - Sob Kwi 11, 2009 16:55

no kto by przywiózł czyt. komu mam przelac pieniażki i ile na maisy?
sachma - Nie Kwi 12, 2009 11:06

u mnie w sklepach tego nie ma :/ a nie będę robiła w najbliższym czasie zamówienia, więc ja odpadam..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group