To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany Miot D Happy Feet -> NOWE FOTY

Dory - Nie Kwi 12, 2009 11:53

Dobra, fotomani :P Jako że jestem ułomna w kwestii ustawień, tylko 1 zdjęcie było z flashem :oops: Ale brzunio i tak widoczny :mrgreen:
Miętkowa klatka :)

Słodki brzusio - dzień 15 :serducho:

Mmmm... ale dobry serek :]

Anouk - Nie Kwi 12, 2009 11:55

O, to chyba ta klatka z "pytanie na śniadanie" ; ) Śliczna mała, a brzuch widać :] Moje wyglądają tak tylko po słoiku gerbera...
Dory - Nie Kwi 12, 2009 12:02

Dynialu, tak, ale wszystko po chłopakach oczywiście wymyte :]
Miętka zjadła już duży kubek serka Danio, 2 słoiczki gerberkowego risotto, słoiczek kurczaczka, 100g mięska wołowego (surowego, mały jaskiniowiec :twisted: ), 2 nutridrinki, 4 jajka na twardo, wszystko to odkąd jest w ciąży. Do tego warzywka, owoce i normalna karma - boże, ja nie wiem, gdzie to wszystko się mieści :mrgreen: Ale przynajmniej widać, że niunia ma prawdziwy ciążowy apetycik.
Aha, na 3 zdjęciu brzuszka można wypatrzeć sutki - już od kilku dni widoczne :]

Anouk - Nie Kwi 12, 2009 12:13

Dory napisał/a:
boże, ja nie wiem, gdzie to wszystko się mieści
W oseskach :brewka: I żołądku :}
Niamey - Nie Kwi 12, 2009 17:36

Z takiej dorodnej szczurzej mamy to powinno wypełznąć dużo dorodnych szczurzych dzieciaczków :D
Nakasha - Nie Kwi 12, 2009 19:05

wow, jak super :D

Piękny brzusio :serducho: no i apetycik :]

Dory - Nie Kwi 12, 2009 22:13

Uwaga! Osoby, które potwierdziły rezerwacje, nadal figurują na liście chętnych. Ci, którzy nie dają znaku życia, zostali skreśleni. Poród tuż tuż i chciałabym mieć poważnych zainteresowanych :wink: .
W takim wypadku... przyjmuję jeszcze rezerwacje na samczyki, również fuzzy, ponieważ mam zdeklarowane 3 i 2 pod znakiem zapytania :) Ktoś się skusi na chłopaczka :mrgreen: ?

Został niecały tydzień do pierwszego terminu, proszę o wzmożone kciukanie :wink:

Nakasha - Nie Kwi 12, 2009 22:20

Dory, czemu nie na samiczki ;(

W każdym razie mocno kciukam :) :kciuki: :kciuki:

Dory - Nie Kwi 12, 2009 22:35

Samiczki zwykle są prędzej rozchwytywane... w sumie nie wiem dlaczego :wink: Osobiście wolę samce :mrgreen:
sachma - Nie Kwi 12, 2009 22:35

Nakasha, zawsze można jajca obciąć :P
Nakasha - Nie Kwi 12, 2009 22:48

Off-Topic:
sachma, ale ja jednak wolę dziewczynki :D no i 3 miesiące miałby siedzieć sam :( ? to musiałabym mu brata dobrać :P na razie wciskam się w kolejkę na samiczki, a nuż się uda :oops:


To teraz kciukam za dużo dziewuszek :D :kciuki: :kciuki:

sachma - Nie Kwi 12, 2009 23:13

Off-Topic:
Nakasha, może siedzieć z którymś kastratem :P oj kciukaj za dużo samiczek dumbo fuzz :P jak ty kciukasz to zawsze wychodzi :> masz w sobie coś z czarownicy oj masz :P

yes - Pon Kwi 13, 2009 11:12

ja to nie wiem ile we mnie wiedźmy, ale kciukam mocno a mamusia prześliczna :-P
Anonymous - Pon Kwi 13, 2009 12:47

...wiecie co zrobilam...? :oops: :P

to ja teraz tez kciukam :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Dory - Pon Kwi 13, 2009 13:06

Lista rezerwacji na chwilę obecną znów zamknięta.
Widzę, że GMR szaleje :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group