To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Anonymous - Pią Cze 13, 2008 21:32

Ja też się nad dziewczynami zastanawiam, ale w sumie nigdy na wystawie nie byłam i sierota-ja chciałaby najpierw obaczyć co i jak :roll:
nutaka - Pią Cze 13, 2008 21:41

Ren, ja tez nigdy nie byłam na RZADNEJ wystawie nie wiem co i jak i wogole chcialabym bardzo się pojawic i Was zobaczyc ale no coz ja tez sierotka marysia :oops:
Anonymous - Pią Cze 13, 2008 21:45

nutaka napisał/a:
ja tez sierotka marysia :oops:

To pójdziemy we dwie sieroty, może ktoś nas przygarnie :lol:

nezu - Nie Cze 15, 2008 00:19

Ren, nie zastanawiaj się tylko przyjeżdzaj z dziewczynami. W wystawianiu nie ma nic szczególnie skomplikowanego, słowo. ;)
A im więcej nas będzie z szczurkami tym lepiej. I lepsza reklama i więcej do oglądania i szanse na większe zainteresowanie widzów całą imprezą. ;)


nutaka, nie marudź tylko przyjeżdzaj, będzie fajnie, kolejne forumowe spotkanie przy okazji. ;)

falka - Nie Cze 15, 2008 10:38

ja nic nie obiecuję, ale raczej powinnam być :)
Anonymous - Nie Cze 15, 2008 11:19

kurcze kurcze ;) Ren mnie wczoraj podpuściła i zaczynam rozmyślać nad wycieczką małą nad morze :D a mało tego, że podpuściła mnie Ren, to jeszcze przyjaciel z Gdańska i jego kobieta zapraszają mnie do siebie na weekend i oferują darmowy nocleg i wyżywienie z napitkiem LOL ;)

...no to nie obiecuję, ale zaczynam rozmyślać i chyba się skuszę jeśli tylko pozwolą mi na to wolne środki na koncie ;)

zgłosiłabym na wystawę Orisię bo myślę nieskromnie, że mam się kim chwalić, no i może bym do towarzystwa wzięła jej jeszcze kogoś, ale ponieważ nie wiem czy wyjazd wypali i pewnie nie będę pewna do niemal ostatniej chwili, no to bu...

Layla - Nie Cze 15, 2008 11:20

mataforgana napisał/a:
Orisię


Aaaaa musisz, mata!! Pokażemy, jakie boskie są O!! :mrgreen:

Oli - Nie Cze 15, 2008 11:28

Ja polecam wszystkim, którzy nie wiedzą jak wygląda wystawa tematy poprzednich wystaw obejrzeć - zdjęcia pokazują jak jest, a zawsze jest tak samo - super atmosfera! :mrgreen:
Anonymous - Nie Cze 15, 2008 11:37

Layla, no bardzoooo bym chciała bo moje Orisiątko to chyba ładny łysek ( chociaż w sumie nie miałam porównania na żywo ;) ) i w ogóle to fajna z niej babeczka ;) i nawet nie jest wcale a wcale podrapana :D

no ale termin zgłoszeń jest konkretny i określony, a dzień przed wystawą czy dwa będzie za późno... :(

sachma - Nie Cze 15, 2008 11:58

mataforgana, niestety. musze miec czas zeby ustalic kategorie, zamowic nagrody, pogadac ze sponsorami o upominkach dla kazdego szczura i zamowic odpowiednia ilosc lawek, skombinowac transportery.. tego nie da sie zalatwic w tydzien czy dwa.. a co dopiero w dwa dni..
Oli - Nie Cze 15, 2008 12:03

mata, a nie możesz się zgłościć i ewentualnie zrezygnować?
L. - Nie Cze 15, 2008 12:06

Ja zgłaszam tradycyjnie Jolly Joke&Iana oraz Rilla :)
Holy jak dobrze pójdzie będzie niańczyć wtedy bachory, więc o jej wzięciu nawet nie myślę. :wink:

sachma - Nie Cze 15, 2008 12:09

No ja biore Nemi, ale to tylko dla zrobienia tlumu, bo bedzie wtedy tydzien po odsadzeniu dzieciakow :P wiec nie liczymy na dobre noty ;)

i oczywiscie seniorka Bojka tez bedzie ;) no a Vani i Pequena to chyba jasne ;)

Anonymous - Nie Cze 15, 2008 12:11

Mam jeszcze trochę czasu, więc pomyślę :P
Oli - Nie Cze 15, 2008 12:13

sachma, a Seba nie zamierza żadnej panny zabrać? :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group