To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Sajenka - Sob Lut 16, 2008 14:47

Zaczynam powoli dodawać indywidualne fotki dzieciaków... Myślę, że do wieczora wyrobię się ze wszystkimi. Na dobry początek:

Shiro (jap. Biała) - czyściutka i delikatna albinoska. Tak słodka, że mogłabym ją głaskać bez przerwy (zarezerwowana)



Bracia Ksero - imię niezbyt piękne, ale tych łobuzów jak narazie nikt nie umie rozróżnić ;) Para ciekawskich psotników, nie do upilnowania.



Aiko (jap. Dziecko Miłości) - najmniejsza dziewczynka z miotu. Dokarmiana pipetą, jednak mimo to ciągle wygląda jak wypłoszek. Nie przeszkadza jej to jednak w łobuzowaniu, Aiko to energia i ciekawość świata w czystej postaci... (zarezerwowana)



A ta fotka idealnie oddaje Aikowy charakter :lol1:



Jack (Sparrow ;) ) - najmniejszy chłopczyk, dokarmiany tak samo jak i Aiko. Wciąż odstaje rozmiarem od reszty rodzeństwa, ale pod względem zachowania nie różni się ani trochę ;) Jego imię wzięło się od jego łatek na głowie - wygląda, jakby jedno oko zasłaniała mu piracka przepaska ;) (zarezerwowany)





Mysia - już od tygodnia była zamówiona, niestety jej przyszły pan z przyczyn osobistych musiał zrezygnować z adopcji szczurci - szuka więc ona wraz z rodzeństwem kochającego domku. (zarezerwowana)



Mohito - psotnik jakich mało, prawdopodobnie zostanie ze mną, ale to jeszcze zależy od tego, jak się z Rudolfem dogadają :?



Miko - bura dziewuszka, z wyraźnym ADHD - jak reszta jej rodzeństwa :-P (zarezerwowana)



Sailor - psotny chłopczyk w białym "bereciku" ;) (zarezerwowany)




(fotki będą uzupełniane, do wieczora powinny pojawić się wszystkie)

Layla - Sob Lut 16, 2008 14:49

Sajenka napisał/a:
Aiko (jap. Dziecko Miłości)


Jej... Też mialam Aiko['], też husky... Niech znajdzie najwspanialszy dom! :serducho:

Mała Mi - Sob Lut 16, 2008 15:11

Sajenka, one są przeboskie... zakochałam się... :serducho:
Tygrys - Sob Lut 16, 2008 15:37

ja bym prosiła fotki tego całego czarnego z białym pyszczkiem :serducho:
Sajenka - Sob Lut 16, 2008 16:31

Tygrys, nie mam żadnego całego czarnego :) Wszystkie są czarne/łaciate tylko od góry.
Oli - Sob Lut 16, 2008 16:37

Tygrys, ten maluszek o którego Ci chodzi to chyba dziewczynka jest. Na tym zdjęciu jest po prawej, rozmazana. http://sajeneczka.fotosik.pl/albumy/370979.html

Jack... :falover: ;(

hefi - Sob Lut 16, 2008 17:57

aaaaaaa padłam... zeskrobcie mnie i wywalcie ... ja już więcej szczurów mieć nie mogę :damagewall: :damagewall: :damagewall: :thud: :slinisie:
Layla - Sob Lut 16, 2008 17:58

hefi, ty masz tylko 3 szczury ;) Dopiero 4 i więcej się liczy ;)
hefi - Sob Lut 16, 2008 18:00

Layla, 3 szczury i Dziobaka, który powstrzymuje mnie przed zrobieniem z całego mieszkania klatki dla szczurów :/
Layla - Sob Lut 16, 2008 18:13

Off-Topic:
hefi, ja mam ósemkę, dwie klaty i to wcale nie jest całe mieszkanie :D


Sajenka, napatrzeć się nie mogę :serducho:

Oli - Sob Lut 16, 2008 18:18

czekam na 8, a już 9 bym wzięła!!! ;(
devilline - Sob Lut 16, 2008 19:19

Ojejku :serducho:
H. - Sob Lut 16, 2008 19:30

Sajenka, O Boziuuuu, one są TAKIE SŁODKIE <3 <3 Niesamowite :D
Mała Mi - Sob Lut 16, 2008 20:11

Jack... :serducho: ;( :serduszka:
piachu01 - Sob Lut 16, 2008 20:45

hefi napisał/a:
aaaaaaa padłam... zeskrobcie mnie i wywalcie ... ja już więcej szczurów mieć nie mogę :damagewall: :damagewall: :damagewall: :thud: :slinisie:

Hehe:) A ja mogę:)

I czekam na wszystkie zdjęcia(Sajenka-poinforum jak to juz będzie koniec zdjęć) to wybiorę nową mieszkankę mojego mieszkania:)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group