To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "C" Ratteria Rataty

zasadzkas - Sob Lis 10, 2007 21:57

Off-Topic:
Oczywiście, zapraszam na kawę i ciastka :wink:

Ratata - Nie Lis 11, 2007 09:34

Carbon ma już dom :)
Dziewczynki nadal wolne.

persefona4 - Nie Lis 11, 2007 09:40

Napisałam juz o tym Ratacie ale chciałam zamiescic to jeszcze tutaj. Niestety wypadły mi nagłe nieoczekiwane problemy finansowe z którymi musze sie uporac w najblizszym czasie. Uniemożliwia mi to odebranie mojego małego i długo oczekiwanego lilaczka :cry:
Z tego względu Cashmirek również czeka na domek... mam nadzieje że mój mały szybko znajdzie zarówno domek jak i miłość...
Ciężko mi to pisać ale uznałam że musze ;( ;(

Ratata - Nie Lis 11, 2007 09:51

Dzięki Persefona4, ale Cashmierk nie czeka na domek, wystarczy zerknąć na podpisy przy ostatniej sesji zdjęciowej ;)
Jedzie do nowego domku razem z Carbonem :mrgreen:

Andzia - Nie Lis 11, 2007 10:10

Łooo matko przecież Coma jest piękna niemoge uwierzyć że czeka na domek :shock: Wymiziać maluchy :serducho: Cudeńka... :mrgreen:
persefona4 - Nie Lis 11, 2007 10:24

Ahh szczerze to jest mi troche smutno że nie bede miała okazji wymiziać maluszka ale bardzo sie ciesze ze Cashmirek tak szybko znalazł nowy domek i to wraz ze swoim braciszkiem :mrgreen: Carbonkiem:)
polna - Nie Lis 11, 2007 12:37

Prosze trzymac kicuki bo może uda mi się załatwic bezpośredni transport do Łodzi. :)
Ratata - Nie Lis 11, 2007 21:00

Carramba też już znalazła domek :)
Jeszcze tylko Coma i Chupacarba czekają, aż ktoś się w nich zakocha ;)

polna - Pią Lis 16, 2007 19:28

Jeszcze tylko 2 dni! :serducho:
Pamelka666 - Pią Lis 16, 2007 23:00

Coma... piękna... :( trzeba podpisywać umowę kupna?
kurcze, bo bym ją z wielką chęcią wzieła...

Anonymous - Sob Lis 17, 2007 08:37

Pamelka666 napisał/a:
trzeba podpisywać umowę kupna?
trzeba, jak również zapłacić. ;) Na stronie www hodowli masz wszystkie dane i cennik.
Ratata - Sob Lis 17, 2007 12:06

Viss napisał/a:
Pamelka666 napisał/a:
trzeba podpisywać umowę kupna?
trzeba, jak również zapłacić. ;) Na stronie www hodowli masz wszystkie dane i cennik.


A przede wszystkim trzeba wypełnić ankietę i przejść pomyślnie weryfikację :wink:
Coma i Chupacabra wolne, Carramba wyruszyła wczoraj w drogę do nowego domku, chłopcy i Cola jadą jutro :)

Pacyfka - Sob Lis 17, 2007 12:51

Dlaczego Coma nie jest chłopczykiem? :(

a poza tym cudne wnuczęta masz Ratata :) :zakochany:

Ratata - Sob Lis 17, 2007 12:57

Pacyfka dziękujemy, a co? GMR? Jak coś to pisz na PW, bo jak się zbierze odpowiednia ilość chętnych, to może powtórka będzie ;)
Pacyfka - Sob Lis 17, 2007 13:38

GMR meczy już od jakiegoś czasu, ale na razie muszę się wstrzymać jeszcze :( ale może za jakieś 5 miesięcy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group