To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "A" Ratteria Rataty

Lara - Śro Lip 25, 2007 11:32

Czy jest ze mną mocno nie tak, że jestem zakochana w tych niebieskich zmorach, co do jednej, co do sztuki, co do błysku w tych ślepkach ledwo ślepiących i łapkach ledwo pełzających? I że jak mnie...delikatnie określając, zdenerwowanie dnia, czy rodzaju ludzkiego, miota po ścianach, to wystarczy mi spojrzeć na te pysie, na te mordeczki, to się jakoś tak łagodniej mi robi?
To znaczy że łapnęłam jakiegoś wirusa, nie rozumianego przez ogół społeczeństwa? No bo jak wytłumaczyć, że ja się podniecam na widok klusek, a ludzie robią taką dziwną minę typu "uuuhh"? No to kto jest mniej przystosowany do życia..ja czy oni?
:shock:

Anonymous - Śro Lip 25, 2007 11:51

Abra Cadabra!!! :serducho: :serducho: :serducho: Matko, nie dość, że imię genialne, to jeszcze faktycznie mała myszka, cudowna jest, nie mogłam sie napatrzeć, przepiekny agutek, na pierwszym zdjęciu jest totalnie powalajaca! :sirwwt: :sirwwt:
Ratata - Śro Lip 25, 2007 12:46

Lara, zostałaś nieodwracalnie zaszczurzona i tyle ;)
Ze mnie się już chłop śmieje, że sterczę ciągle przed klatką i się gapię albo noszę malce ze sobą :oops:
Viss, dziękujemy, imię to pomysł Marty - mnie też się szalenie podoba :)

L. - Śro Lip 25, 2007 15:47

oh nie dobra Marta, ależ jej zazdroszczę :serducho: :mrgreen:
Ratata - Śro Lip 25, 2007 22:48

Nie podejmuję się więcej robienia zdjęć maluchom. Nie da się, no po prostu nie da się uchwycić w kadrze takich pędzących kulek, z resztą zobaczcie sami:

http://www.youtube.com/watch?v=c1cjLd63Idg

Naciol - Śro Lip 25, 2007 22:54

Ratata, jak mrówki w mrowisku :mrgreen:
Boskie! :serducho:

MouseHouse - Śro Lip 25, 2007 22:56

Słodkie, jak się ruszają hehe
To jest najfajniejszy wiek szczura jak zaczyna odkrywać świat i rodzeństwo hihi 8)

Oli - Śro Lip 25, 2007 23:31

Aaaaaaaaa...!!! Cudne myszeczki! :serducho: :slinisie:
Ratata - Czw Lip 26, 2007 09:23

MouseHouse napisał/a:
To jest najfajniejszy wiek szczura jak zaczyna odkrywać świat i rodzeństwo

Oj tak :) Maluchy odkryły już istnienie suchej karmy i poidełka, zorientowały się też, że po prętach można się wspinać i klatka nie kończy się na jednym poziomie :twisted:
A teraz zajadają się razem z mamą ogórkiem :mrgreen:
Chociaż i tak najbardziej rozbraja mnie, jak gonią za biedną, wymęczoną Toffee i próbują dorwać się do cyca :
http://www.youtube.com/watch?v=XfXrJLegqxQ

Lara - Czw Lip 26, 2007 09:37

Buahahah!
Toffee wygląda jakby mówiła " No masz ci los! Zobacz co te potworki ze mną robią! Ani chwili spokoju! I kiedy ja do kosmetyczki niby mam pójść??...ile was tu...jeszcze ty?! ciężkie życie cycodajki.." :DD

A tak swoją drogą, to one są ruchliwe jak małe samochodziki! Coś nieprawdopodobnego! Jak tajfun jaki cy cu :o

devilline - Sob Lip 28, 2007 16:20

Biedna Toffee. Nie bez powodu mówmy na małe szczury "pijawki" :twisted:
L. - Sob Lip 28, 2007 16:31

o matko, ale one eee prędkie są! Jestem w ciężkim szoku :shock: :shock: zaczynam się bać :lol1: :lol1:
Ratata - Pon Lip 30, 2007 14:59

L. nie musisz mi tego mówić, ja dziś Abrę przez 15 minut po pokoju goniłam :oops:
Już nigdy nie wyjmę ich wszystkich na raz z klatki :damagewall:
Za to dzieciaki zmęczyły się na tyle kotłowaniem się na palcu zabaw, że dały sobie potem zrobić względnie wyraźne fotki :mrgreen:

Abra Cadabra vel. Struś Pędziwiatr




Rozbrykana Amaya




Moja śpiąca królewna Astra



Awersja, która przeprosiła się z aparatem i została modelką





Buntownicza Anarchia



Śpioszek Azuerk



Grubasek Agat


i równie tłuściutki Aron


i mój mały Amu - Włóczykij


Anonymous - Pon Lip 30, 2007 21:37

Boszzzzzzzz... :slinisie: :slinisie: :serducho: :serducho:
Lara - Pon Lip 30, 2007 22:42

ai ai aiii!!! :sirwwt: :sirwwt: :sirwwt: :sirwwt:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group