To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa szczurów rasowych w Gdańsku

L. - Czw Cze 21, 2007 22:26

offtop:
przydałoby się kiedys zrobić jakies szkolenie :P coby sędziów więcej było :)
end of offtop.

Ja jutro wieczorem zredaguje ogłoszenie i powiecie czy może być :} takie coby wszystko ująć - ale krótko i jasno.

A i może jakąś podstronę nt. wystawy zrobić na stronie ?
osz, własnie zapomniałam ;P ma ktoś kontakt do Mychy ?
Jesli tak proszę podać na PW :wink:

[ Dodano: Pią Cze 29, 2007 16:31 ]
Powiedziałam zrobiłam - jesli chodzi o ogłoszenie.
Może być ?

Cytat:
W dniu 21-22 lipca bieżącego roku
Stowarzyszenie Hodowców Szczurów Rasowych
pragnie zaprosić państwa na
Ogólnopolską Wystawę Szczurków Rasowych,
która odbędzie się w Gdańsku.
Zespół Szkół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 20
ul. Poli Gojawiczyńskiej 10


szczegóły na: www.shsrp.fora.pl
oraz
www.forum.szczury.biz


WAŻNE! Na wystawie obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt
NIE biorących w niej udziału.


falka - Pią Lip 06, 2007 12:09

Czy osoby zwiedzające obowiązuje jakaś opłata za wstęp?
sachma - Pią Lip 06, 2007 14:50

falka, nie. Za wstep placa tylko wystawcy - i to nie jest w sumie oplata wstepowa ;) tylko wystawowa ;) beda jakies nagrody i cale dochody z oplaty wystawowej pojda na ten cel - im wiecej wystawcow tym lepsze nagrody ;)
L. - Pią Lip 06, 2007 15:14

sachma, a własnie jak to bedzie ? trzeba wpłacić przed wystawą (na konto) czy przy wejsciu na wystawę ?
sachma - Pią Lip 06, 2007 15:19

L., ja nawet jeszcze nie wiem ile zarzad kaze placic..
L. - Pią Lip 06, 2007 15:36

sachma, lol
a nie myslałas o jakis kartach zgłoszeniowych ? ;> bo jak tak kazdy tylko powie to może być nie zły bałagan potem ==

sachma - Pią Lip 06, 2007 16:22

L., wiesz, ja cos takiego zrobie.. tylko musze miec czas i czysty umysl.. bo teraz sesja.. czyli albo sie ucze albo staram sie nie myslec za duzo zeby choc troche odpoczac...

ale spoko.. usiade w sobote, poszukam klatek (wlasnie ! szukamy klatek - musza byc skladane i miec mniej wiecej 20/20/20 ew 20/30/20 - jak ktos znajdzie w wiekszej ilosci takie klatki prosze o informacje!) zrobie karte zgloszeniowa i przy okazji pomysle o ladnej karcie opisowej - tak zeby o kazdym ogonie cos bylo napisane (chodzi o kartke przyczepiana do klatki, zeby sobie ludzie mogli poczytac o charakterze, odmianie, zachowaniu itd) - wlasciciel wypelni doda zdjecie i przesle mi, cena wydruku bedzie wliczona w oplate - a pozniej bedzie fajna pamiatka a i na kolejne wystawy moze sie przydac ;)

L. - Pią Lip 06, 2007 16:48

sachma, zrobiłam karte zgłoszeniową ;] przesłac Ci ? ;>
sachma - Pią Lip 06, 2007 22:19

jasne :)

[ Dodano: Nie Lip 08, 2007 13:31 ]
UWAGA! osoby chetne do wziecia udzialu w pokazie, prosze o zglaszanie sie do mnie na PM - (koniecznie napisac ilosc wiek i plec szczurow) - musimy wiedziec ile i jakich klatek bedziemy potrzebowac.

Oli - Nie Lip 08, 2007 13:46

Chcialam sie zapytac czy jakas dobra duszyczka gdanska przyjelaby mnie wraz z 3 szczurami (i ewentualnie TZem) pod swoj dach? :)
falka - Nie Lip 08, 2007 13:52

ja znowu przybywam z pytaniem - w jakich godzinach jest ten pokaz? chciałabym wpaść, na pewno nie zostanę na noc, ale mogę się przejechać w jeden dzień - czym się różnią pierwszy i drugi dzień pokazu?
Cola - Nie Lip 08, 2007 14:02

ponawiam ogloszenie
mam jedno miejsce w domu (dla jednej osoby i x szczurow)

sachma - Nie Lip 08, 2007 14:09

wystawa trwa od 10 do 18:30

wystawcy maja byc o 9:30 najpozniej - ja bede pewnie troche przed 9 - trzeba bedzie sprawdzic zaswiadczenia lekarskie itd.

pierwszy i drugi dzien, tak naprawde niczym sie roznic nie bedzie - koty sie zmienia ;)

z Zirr ustalimy jeszcze w jakie dni jakie konkursy beda ;)

mysle ze po pierwszym dniu wystawcy dadza sie naciagnac i pojdziemy sobie wszyscy na kawke ;)

zirrael - Nie Lip 08, 2007 21:23

BALTIC RAT SHOW
Ogólnoposka Wystawa Szczurów Rasowych
21-22.07.2007r. Gdańsk
Zespół Szkół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 20
ul. Poli Gojawiczyńskiej 10

1. Zgłoszenia na wystawę należy nadsyłać na maila wystawashsr@o2.pl do dnia 15.07.2007r.
2. Zapotrzebowanie na kartę zgłoszenia należy przesłać pod ten sam mail.
3. Zgłosić należy wszystkie zwierzęta, które będą brały udział w wystawie (nie tylko te, które będą brały udział w konkursach).
4. Wszystkich wystawców obowiązuje opłata wpisowa - 6 pln od szczura.
5. Opłaty, oryginały zgłoszeń i zaświadczenia od weterynarza będą przyjmowane w sobotę w godz. 9:00 - 10:00.
6. Wszystkie zgłoszone na wystawę szczury zostaną ocenione.
7. Ocenianie szczurów w grupie dorosłych będzie się odbywało w godzinach 10 - 15 w sobotę.
8. W niedzielę rano odbędzie się rozdanie nagród za konkursy w poszczególnych kategoriach w grupie szczurów dorosłych.
9. Następnie zostanie przeprowadzony konkurs Best In Show w grupie szczurów dorosłych oraz oceny i konkurs Best In Show w grupie szczurów młodych.
10. SHSR zapewnia nagrody dla zwycięzców kategorii - dyplomy, kotyliony i puchary Best In Show.
11. SHSR zapewnia faunaboxy lub klatki dla szczurów, poidła, trociny i suchy pokarm.
12. Oceny sędziego/sędziów nie podlegają dyskusji i są ostateczne.

sachma - Nie Lip 08, 2007 21:48

zirrael, pozwole sobie przekopiowac te info na inne fora.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group