To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "L" Rat's Troop

Anonymous - Wto Mar 20, 2007 11:41

a ja mam... ekhmm... pytanko.....

sachma napisał/a:
6. F - D - blue - blazed - wolna


??

wolna?
standard sierstny, ne fuzzz? DUMBO? niebieska? blazed.....?

OMG, OMG....

bububu... gupia gupia mat... przecie to miot fuzzowy, to gdzie mi sie tam standard sierstny uroił ;(

buuu.... ;(

ej, powiedzcie, że cuda są możliwe i ona jest standardem ;(

ghfot - Śro Mar 21, 2007 09:39

a ja mam to samo pytanie co wyżej ---niebieska fuzziczka jest WOLNA ?---
czy to tylko jakaś pomyłka bo jesli jest wolna to jetem zaiteresowany :mrgreen:

Sabeena - Śro Mar 21, 2007 09:53

Jezeli jestes zainteresowany to pytanie kieruj na pw do hodowcy.
sachma - Śro Mar 21, 2007 12:40

dzieciaczki otwieraja oczy... sa piekne...

nie wiem co z Luana... nie wiem... matka uczulona, ale ja szczurow oddac nie moge.. nie potrafie.. i nie potrafie jej oddac... nie wiem co zrobic... wiec na razie w sprawie Luany prosze mnie nie nagabywac bo to bardzo ciezkie...

chlopiec nadal wolny...

Arwena - Śro Mar 21, 2007 16:49

sachma, czy poprzedni PW na temat wolnego chłopca doszedl bo nie dostalam odpowiedzi.
sachma - Czw Mar 22, 2007 23:04

foty jutro bo nam sie jeden panicz zbuntowal i powiedzial ze nie otworzy oczu...

znam juz kolory.. zabieram sie za papierki... prosze wszystkich wlascicieli o wyslanie mi swoich danych (imie nazwisko adres z kodem pocztowym oraz wiek) i imieniem ogonka, zeby to sprawniej poszlo..

wszystkie dzieciaki to satin fuzzy. Cena, jako ze to miot kontrolny to 60zl za standarda i 70zl za dumbolka.

malce NIE MOGA BYC ROZMNAZANE przez "zwyklych wlascicieli"

hodowcy musza odczekac 1,5roku zeby dopuscic do krycia samca, ale to tylko i wylacznie hodowcy po wykonaniu niezbednych badan i otrzymaniu mojej pisemnej zgody, jesli ktory kolwiek malec umrze OBOWIAZKOWO przeprowadzacie sekcje i histopatologie w razie wykrycia jakich kolwiek zmian... ksero dokumentow chce dostac poczta w przeciagu 21dni(list polecony, liczy sie data wyslania a nie otrzymania - wiem jak to z nasza poczta bywa...) w przeciwnym razie beda wyciagane konsekfencje finansowe - to wszystko znajdzie sie na umowie... nie moge pozwolic na powtorke z historii... jesli ktory kolwiek malec bedzie chorowal, nawet jesli to bedzie ciezko wyleczalny katar ja MUSZE o tym wiedziec, nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale losy tej linni zaleza od zdrowia CALEJ ósemki...

jedna samica Sylwi ma zielone swiatlo.. jesli Sylwia zdecyduje sie na wykonanie kompletu badan i dopuszczenie samicy do miotu kontrolnego. reszta panienek ma ZAKAZ ROZMNAZANIA.

ceny moga wydawac sie wysokie.. ale pamietajmy ze to satin fuzzy - odmiana ktora zadko pojawia sie w polskich miotach, odmiana przeze mnie ceniona i kochana, po za tym musze miec pewnosc ze bedzie was stac na leczenie i badania.. cena ta jest mniej wiecej taka sama jak moja jedna wizyta u weta z 3 dziewczynami, badz jeden nieskaplikowany zabieg..

wierze ze wybaczycie mi braku fot... zrobilam kilka i baterie padly, a teraz sobie mysle ze jak nasz panicz otworzy slepka (a przed chwila mial juz rozszczelnione) to foty beda lepsze ;)

Prosilabym tez Zirrael o potwierdzenie rezerwacji, bo nie wiem czy chlopiec ten jest wolny czy nadal zajety - pisalam na gg nie ma odpowiedzi wiec pisze tu.

[ Dodano: Pią Mar 23, 2007 16:35 ]
Chłopiec Nezu - Dumbo, satin fuzz, agouti blazed




Chłopiec Sylwii - Dumbo, satin fuzz, topaz




Chłopiec AngelsDream - Standard, satin fuzz, black, blazed




Chłopiec Zirr - Standard, satin fuzz, topaz, oczy dark ruby




Chłopiec Arweny - Standard beige/topaz (jasny topaz albo ciemny beige :P ), oczy ruby




Dziewczyna Sylwii - Dumbo, topaz, oczy ruby




Dziewczyna Coli - Dumbo, topaz, oczy dark ruby




Dziewczyna Justki - Standard, blue, niestandardowy blazed





i zdjecie calego miotu

AngelsDream - Pią Mar 23, 2007 16:59

Te oczy, ta iskra, to coś... :serducho:
devilline - Pią Mar 23, 2007 17:17

jaaakiiieee śliczne :serducho:
bożeee :thud:

Anonymous - Pią Mar 23, 2007 17:25

łysolki... nadal sie slinie za niebieska, heh ;(
sachma - Pią Mar 23, 2007 17:28

fragment umowy... tak zeby kazdy wiedzial na co sie pisze...

Cytat:
Sprzedający oświadcza, że:
1. Dane zawarte w metryce są zgodne z pochodzeniem szczurka.
2. W dniu sprzedaży szczurek jest pełnowartościowym egzemplarzem, bez widocznych wad anatomicznych.
3. Kupujący został poinformowany o wadach, zaletach i potrzebach zwierzęcia oraz o dotychczasowej diecie, wychowaniu i sposobie opieki nad szczurkiem.

Kupujący zobowiązuje się:
1. Zapewnić szczurkowi odpowiednie wyżywienie, świeżą wodę i schronienie oraz nie wypuszczać go bez opieki na tereny otwarte.
2. Zapewnić szczurkowi opiekę weterynaryjną oraz konieczne zabiegi higieniczne.
3. Traktować adoptowanego szczurka łagodnie i przyjaźnie.
4. Rozmnażać tylko zgodnie ze standardami i regulaminem hodowli SHSRP.
5. Nie sprzedawać ani nie przekazywać osobom trzecim.
6. Minimum raz na 2 miesiące mailowo informować hodowcę o stanie zdrowia i rozwoju szczurka (załączając aktualne zdjęcia).
7. W razie choroby, zaginięcia bądź śmierci szczurka natychmiast powiadomić hodowcę.
8. W razie śmierci wykonać sekcje zwłok, oraz wszystkie badania konieczne do zdiagnozowania przyczyny zgonu, a ksera wyników badań przesłać w ciągu 21dni do hodowcy.
9. W przypadku uzasadnionej konieczności oddania zwierzaka w pierwszej kolejności powiadomić hodowcę, który ma w takim przypadku prawo pierwokupu. Cena sprzedaży zwierzęcia nie może przekraczać 70% ceny zakupu zwierzęcia.

Jestem świadomy/a że:
Szczurek jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie ochronę i opiekę.
W razie złamania któregoś z punktów umowy hodowca ma prawo odebrać szczura, bądź żądać zwrotu równowartość ceny zakupu zwierzęcia.

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z zasadami opieki nad szczurkiem, zawartymi w ulotce Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów i zobowiązuję się do ich przestrzegania (ulotka ta stanowi integralny załącznik niniejszej umowy).

Umowa została zawarta w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron /sprzedającego i kupującego/.

Cola - Pią Mar 23, 2007 18:33

ale sie napiszczałam
są cudowne
ale Lena jest naj naj naj naj!!!! :serducho: :serducho: :serducho: :mrgreen:

L. - Pią Mar 23, 2007 21:45

aaa cudowne są :D !
Arwena - Sob Mar 24, 2007 09:55

wygląda jak maly elf:)
sachma - Sob Mar 24, 2007 17:13

dzis klatka nie przypominala tej klatki ktora widzialam od kilku tygodni... dzieciarnia juz szaleje :) je wszystko co napotka i wlazi w kazda szpare - jak zmiesci sie pyszczek to wszystko sie zmiesci ;)
Justka1 - Sob Mar 24, 2007 17:57

sachmus,a jakie oczka ma moja blue Lua?? :)
Jaki ma charakterek??Czy ma duze adhd?? :)

Sylwia i Cola-gratuluje tak PIEKNYCH,szeroko glowych golaskow.
Mysle,ze beda baaardzo podobne do mamusi tak jak i mojej Buffysi-siostry Bojki :)
Ja wam poprostu zazdroszcze tak pieknych maluchow.
Mam nadzieje,ze moja Lua bedzie tez w miar szeroko glowa :-P .
Pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group