To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XV Wystawa SHSRP we Wrocławiu 3-4.09.2011

Azi - Pią Wrz 02, 2011 23:20

Nie :]

żartowałam z tym upiciem L., po prostu realistycznie tak zakładam, że sie wyczołgają rano.

Każdy kto może, niech przyjdzie jak najwczesniej, zawsze cos do roboty będzie :)

agacia - Nie Wrz 04, 2011 19:46

Kto zostawił szarą bluzę na krześle? Chciałabym ja wysłać przez pw, ale nie wiem do kogo :mrgreen:
maris - Nie Wrz 04, 2011 21:16

A ja już wiem czyja to bluza i jest to ta sama osoba, która zostawiła skórzaną kurtkę :P :lol:  
Bel - Nie Wrz 04, 2011 21:42

kiedy wyniki ? :P
agacia - Nie Wrz 04, 2011 21:51

Wyniki chłopców napisałam w tematach ich miotów. Podobają mi się uwagi przy ocenach pisane przez Beris. Szkoda, że czesci nie rozumiem :wink: W sumie mozna wprowadzic cos takiego. Rozczuliło mnie serduszko przy ocenie oczek Irysa :serducho:
Lavi - Nie Wrz 04, 2011 22:31

agacia, możesz napisać i tutaj, żeby wszystko było w jednym miejscu;)
EpKee - Nie Wrz 04, 2011 22:45

Lavi, jak wszyscy wrócą do domu (a w szczególności osoba, która spisywała wyniki) to będą zapewne podane tutaj wszystkie :)
maris - Nie Wrz 04, 2011 22:46

Wunia na pewno napisze wyniki wszystkich zwycięzców jak wróci do domu :)

agacia napisał/a:
Podobają mi się uwagi przy ocenach pisane przez Beris. Szkoda, że czesci nie rozumiem


Podpisuję się pod tym co napisała agacia :D Ciekawe słowa wychodzą przy próbie odczytania i zrozumienia tych uwag :lol:
_______
edit:
Admin mnie ubiegł :P

agacia - Nie Wrz 04, 2011 22:48

No dobra

Colin Farrell SunRat's 1 miejsce za uszka dumbo :)
Irys SunRat's 2 miejsce uszy standard i piekne oceny :)

pszczoła - Nie Wrz 04, 2011 23:17

Wystawa bardzo udana, była świetna atmosfera :D Miło było Was wszystkich poznać :)
Yankes przy kategorii "zachowanie" miał narysowany uśmieszek i dopisek: Milatek :)

Gratuluję Wszystkim wyników, a w szczególności chłopaczkom agaci i nowej Championce :DD

To teraz ja pochwalę Yuliana:
I miejsce uszka standard
I miejsce sierść standard
I miejsce samiec z najlepszym znaczeniem
Best in Show Samców oraz CWC :jupi:
Nie spodziewałam się, że aż tak dobrze mu pójdzie. Moja największa klusia i ciapcia :serducho:

Jak się ogarnę (czyli raczej jutro) to powrzucam foty :P

maris - Nie Wrz 04, 2011 23:24

agacia, jeszcze raz gratki :D
pszczółka, gratulacje :D Król Yulian wymiótł :D Ciebie również miło było poznać :) I w imieniu nowej Championki dziękuję za gratki :mrgreen:

Zgadzam się co do atmosfery - była wspaniała :D Stworzyliśmy taką jedną zgraną grupkę :D

agacia - Nie Wrz 04, 2011 23:42

Udalo mi sie rozszyfrowac za co Colinowi tak bardzo oceny poleciały :lol: Za żółty brzuch :lol: Nastepnym razem go w vanishu wypiore :twisted:
pszczoła - Nie Wrz 04, 2011 23:46

agacia, a ja myślę, że sama to wykrakałaś :P
agacia - Nie Wrz 04, 2011 23:50

Niestety nie dało sie tego ukryć, że sie Colinowi zolte plamy porobily od siurów, których sie doprać nie dało :roll: Ale może mu zejda jak siersc zmieni :)
pszczoła - Pon Wrz 05, 2011 16:40

FOTY :DD
Mam nadzieję, że nikt mnie za nie nie zabije :P


Nagrody:


Stół sędziowski (oceniane akurat Yankes, Irysek, Colin):


Nasze stoisko:



- Ó-maluszki :serducho:


To co lubię najbardziej czyli Śpiooooochy: :serducho:













WRĘCZANIE NAGRÓD :)



Moje: :serducho:
Marisiaki:
Colinek i Irys:

I nie zabijcie mnie za ilość :lol: :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group