To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot KWIATOWY SunRat's - rezerwacje str. 9

quagmire - Sob Gru 08, 2012 14:06

Yenna, Bromergon pewnie działa na te guzki :) Nie ma tego złego, co :DD

A dacie radę zrobić jej jakieś zdjęcie?

AngelsDream - Sob Gru 08, 2012 14:12

quagmire napisał/a:
A dacie radę zrobić jej jakieś zdjęcie?


Ładnie proszę!

heniok - Śro Gru 19, 2012 19:53

Martuha, Yenna, dzisiaj Kwiatki kończą 2 lata i 10 miesięcy jak się czują dziewczynki ?
Yenna - Śro Sty 02, 2013 11:25

Dosłownie przed chwilą Stokrotka zaczęła przewalać się po klatce, dziwnie podskakiwać i przewracać się. Adrian pojechał z nią do Zwierzyńca. Boję się. To znowu ten cholerny Sylwester ;(
Yenna - Śro Sty 02, 2013 11:41

To zdjęcia, o które prosiłyście.
Mam nadzieję, że będzie mi dane zrobić ich więcej ;(

Pyl - Śro Sty 02, 2013 11:44

Yenna, masa kciuków obecna :kciuki: :kciuki: :kciuki:
AngelsDream - Śro Sty 02, 2013 11:50

Yenna, bardzo mocno zaciskam kciuki! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Yenna - Śro Sty 02, 2013 12:53

Stokrotka ma prawdopodobnie uszkodzone serducho ( płucka chodzą tak głośno, że nie da się wsłuchać) i martwy prawy płat płucny. Ten atak, który nas tak przeraził, to po prostu zaczęła się dusić. Jesteśmy załamani. Dostała zastrzyk ze sterydem na wypadek kolejnego ataku i kolejne dwa rodzaje leków ( antybiotyk i na serducho). Szczęśliwego Nowego Roku:/
quagmire - Śro Sty 02, 2013 12:57

Yenna, tulę, tulę mocno :glaszcze:
Stokrotka jest wojowniczką (jak mój Hiro), podda się tylko, jeśli będzie musiała :kciuki:

AngelsDream - Śro Sty 02, 2013 13:03

Yenna, ja kciuków nie puszczam.

Tulę Was mocno.

Yenna - Śro Sty 02, 2013 13:49

I tak sobie znowu myślę, że już drugi raz wyszły kompetencje Pani Rudej ze Zwierzyńca. Tydzień temu byliśmy po nową fiolkę Bromergonu i na kontroli przy okazji. Tylko macanie guzków było, ale żeby osłuchać, to nie. Jestem zła sama na siebie, że ten raz odpuściłam, bo ze zmęczenia ledwie stałam na nogach i wypadło mi to z głowy. Dziękujemy za kciuki, przydadzą się.
Yenna - Śro Sty 02, 2013 22:25

Stokrotka powędrowała za Tęczowy Most. Zabrakło jej miesiąca, żeby dobić do 3 latek, tak jak Dalii zabrakło do dwóch... Ta sama pechowa data, po Sylwestrze, już drugi raz... Nie wiemy, co się stało. To było za szybkie na uduszenie. Zapiszczała, wywaliła język i już było po wszystkim... Zastrzyk ze sterydem nie pomógł...
Idź kochanie, do siostry :serducho:
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

AngelsDream - Śro Sty 02, 2013 22:30

Yenna, bardzo, bardzo mi przykro. :glaszcze:

Zaszczytem było ją poznać. :(



Jeśli macie możliwość i siłę, warto wykonać sekcję, ta może wyjaśnić przyczynę odejścia małej.

Yenna - Śro Sty 02, 2013 22:35

AngelsDream nie wiem, czy można ją tak przetrzymać do rana, czy będzie sens robić sekcję... I nie wiem, czy dam radę ;(
AngelsDream - Śro Sty 02, 2013 22:40

Yenna, można. Dokładniej opisałam na PW.

Żałuję, że mogę wesprzeć tylko zdalnie. Wiem, że to trudne. :glaszcze:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group