To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

Cola - Pon Kwi 12, 2010 00:32

Oli, ja go dziś po jajkach smyrałam :hyhy:
Roth - Pon Kwi 12, 2010 11:32

Valkiria, Vanilia i Viśnia od wczoraj są już u mnie :)

Valkiria to mała skacząca pchełka. W samochodzie skakała jak kangurek po tylnim siedzeniu, zaczepiała mnie, rozbestwiła się maksymalnie :lol: Dwie pozostałe siostry są znacznie spokojniejsze, leżały do góry brzuchem w transporterze i pozwalały zrobić ze sobą dosłownie wszystko :mrgreen: Nie oddam ich :P

Teraz dzieciaki są już w domu i skaczą po całej klatce :) Dostały talerz smakołyków, który pożarły w zastraszającym tempie :shock:

Cytat:
szykuje się kolejny wystawowy bakłażan-który pewnie jak Assam zostanie posądzony o brak szyi na wystawie

:nuci: :D

baradwys - Pon Kwi 12, 2010 11:34

ochhh jak ja Wam zazdroszczę :)
ale już we wtorek albo w środę Vego będzie u mnie ^^

maris - Pon Kwi 12, 2010 12:03

Jejku, ja się nie doczekam na moją ślicznotkę.

Roth napisał/a:
leżały do góry brzuchem w transporterze i pozwalały zrobić ze sobą dosłownie wszystko
:serducho:

Roth napisał/a:
Nie oddam ich :P
Oddasz, oddasz :twisted: My tu już z utęsknieniem czekamy na nasze perełki :( ale już niedługo :kciuki:
zuuzuushii - Pon Kwi 12, 2010 13:36

Vilho jest cudowny. To niezła rozbrykana pchełka, a jak się wydziera! Niestety podpadł białaskowi (bo biegał jak szalony po klatce i szczurach i skotłował Chu) i został parę razy ustawiony, ale już jest ok. Brykają wszystkie w klatce, choć maluch już jest bardziej rozważny i wie, że z Czartem trzeba ostrożniej^^
Spodobał się Szafirkowi lubią się razem napierdzielać, śpi z Czu-Chu i się z nim bawi.
Jest super *_*

sachma - Pon Kwi 12, 2010 17:05

zdjęcia! :P
Bel - Pon Kwi 12, 2010 17:12

sachma, dzisiaj dostaniesz :P
sachma - Pon Kwi 12, 2010 17:28

no to czekam :P teraz ja mogę was męczyć :P hehe ;)
MadzikT - Pon Kwi 12, 2010 22:58

Będą zdjęcia tylko nie chce ich zestresować :) :):) Niech się zadomowią. Upodobały dsobie najwyższą półkę,
sachma - Pon Kwi 12, 2010 23:01

MadzikT, te maluchy zawsze parły ku górze :P
Bel - Wto Kwi 13, 2010 01:14

http://forum.szczury.biz/...r=asc&start=495 zapraszam :)
baradwys - Śro Kwi 14, 2010 14:47

sachma, dziękuję za tak kochanego ogonka ^^ normalnie taka przylepa jakich mało :P spod rak nie wychodzi :DD mam go kochaaaaać i już :P
sachma - Śro Kwi 14, 2010 16:48

Shy_Lady, po miocie A staram się jak mogę żeby do takiej sytuacji że dzieciaki akceptują tylko mnie, nie dochodziło :P
Bel - Śro Kwi 14, 2010 16:50

a mój smarkacz to urodzony terrorysta.Wraz z Quickiem i Morisem stworzył Bandę "Trzej Muszkieterowie" i katują wszystko co się da włącznie z sobą nawzajem... takiej rozpierduchy w klatce to ja jeszcze nigdy nie miałam... włożysz rękę to jeden ciągnie za palec drugi spierdziela najmniejszą szczeliną a trzeci stara się wciągnąć cię do klatki... spisek jak nic...
http://forum.szczury.biz/...p=430712#430712 dzisiejsze fotki :)

gratis - Śro Kwi 14, 2010 16:56

Wam dzieci podmieniono. Voldemortowi zajmuje troszkę czasu by się rozkręcic, a najcudowniej jest go ululac - wyciszyc, rozmiziac i dziecko już śpi. :serducho: A z chłopcami szaleje równo. :mrgreen:
Z łączeniem wstrzymam się jeszcze jakiś czas, zaczekam aż podrośnie, bo to przecineczek.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group