To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

gratis - Czw Kwi 08, 2010 22:59

sachma, oooj, naaasza kochana Babcia :glaszcze: :mrgreen:
quagmire - Pią Kwi 09, 2010 10:33

A ja potwierdzam, że Vigo jedzie z MadzikT i przez tydzień zostaje z braciszkiem Velvetem :wink:
sachma - Pią Kwi 09, 2010 12:30

dziewczynki poznały dziś ciocie Peq, Delicie, Rubi, babcie Fej i wujka Lackyego :)
wujek Lacky nauczył je że trzeba obgryzać majtki i spodnie z tyłu żeby pani wzięła na ręce i wymiziała :P ciocia Delicia pokazała jak fajnie się skacze z kolan na stół, babcia Fej uczyła szacunku do starej i chorej cioci Peq, ciocia Peq umyła i wyprzytulała, a ciocia Rubi robiła za poduszkę i kocyk ;)

quagmire - Pią Kwi 09, 2010 12:34

Najbardziej mnie wzruszyła babcia Fej, która uczyła szacunku dla cioci Peq :serducho:
sachma - Pią Kwi 09, 2010 13:25

dziewczynom się nie bardzo podobała bo ściągała je z trampoliny którą sobie z Peq zrobiły, oczywiście Peq jak to Peq - pozwalała dzieciom na wszystko..
Roth - Pią Kwi 09, 2010 13:48

Ja mam zabrać dziewczynki dla maris i Białej z tego co pamiętam ;)
sachma - Pią Kwi 09, 2010 14:49

Chłopcy sprawili że Fago - szczur który się nie angażuje w bójki, który woli popiszczeć i uciec postawił się Zodiakowi! Chłopcy się pod nim chowają :D Zodiak jako jedyny pokazuje chłopcom że nie na każdego można wskoczyć :D
baradwys - Pią Kwi 09, 2010 14:50

ohhhh chciałabym móc to wiedzieć ^^
sachma - Nie Kwi 11, 2010 21:36

uh.. no to został u mnie już tylko jeden maluszek.. wszystkie rozjechały się po domach.. ;(
baradwys - Nie Kwi 11, 2010 21:41

sachma, nie smutaj :( zobaczycie się na najbliższej wystawie :)
gratis - Nie Kwi 11, 2010 21:43

Voldziasty obłędny! Najdłużej zajmuje mu rozkrecenie się za kolegami i Qashmir namiętnie ciągnie wszystkich na futro.
Taki mały Król Lew z dużą głową :P

Piękny jest. Dziękujemy :serducho:

Bel - Pon Kwi 12, 2010 00:07

oficjalnie składam reklamację.Przedszkole z miotu V robi mi rozpierduchę w klatce a mój velvet jako jedyny pierwsze co robi to rzuca się na jedzenie(szykuje się kolejny wystawowy bakłażan-który pewnie jak Assam zostanie posądzony o brak szyi na wystawie)oraz ustawia sobie Quick Silvera i Morisa.Na dodatek jest najmniejszy i jakiś taki fuzzowaty :P
sachma - Pon Kwi 12, 2010 00:09

believe_86, oddaj :P z chęcią go przyjmę.. w klatce tak jakoś pusto.. i dziś tylko 2 razy dopełniałam miskę... :(
Bel - Pon Kwi 12, 2010 00:21

sachma, nie oddam :P A powiedz mi kochana bo czegoś nie kumam... shy'owy maluch robi takie same wygibasy jakby miał oczy dark ruby :|
Ps. Mój maluch najdzielniejszy :] od razu się wyłożył jak Pan klatki przytulił do Quicka i śpi.Reszta cichociemna w kąciku półeczki patrzy tymi wyłupkami :DD

Oli - Pon Kwi 12, 2010 00:24

believe_86 napisał/a:
shy'owy maluch robi takie same wygibasy jakby miał oczy dark ruby :|
kiwa się? jeśli tak, to normalne, w sensie, że u "ciemnookich" też się to zdarza, widocznie ma słaby wzrok, w końcu ten zmysł nie jest domeną szczurów ;)

sachma, wycałuj moją owieczkę, mam nadzieję, że niedługo już będzie mógł u nas być...
:tummykiss:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group