To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot M Happy Feet - Athame + Danthalion - malce w domkach

Azi - Wto Cze 07, 2011 20:36

Dziewczynki:

F1 dumbo, standard, black, berkshire down under


F2 dumbo, standard, agouti, self


F3 dumbo, standard, burmese, berkshire


F4 dumbo, standard, agouti, berkshire


Chłopcy:

M1 dumbo, standard, blue burmese?, self


M2 dumbo, standard, siamese seal point self


M3 dumbo, standard, american blue, berkshire down under


M4 dumbo, standard, wheaten burmese?, self


M5 dumbo, rex, american blue, self


M6 dumbo, standard, siamese seal point, self



W ogóle to te męskie burmy i siamese są dziwne... dawno już nie miałam małych siamo-burmek ;) Wu, będziesz pomagac rozszyfrowywac co to :P

A down undery oba są smieszne :D Mają tak wielkie Du, że im zasłania prawie całego berka i zostają tylko mini-mini kropki na obrzeżu ^^

Maluchy zaczeły otwierać oczka :) Rezerwacje zaczną się w sobotę :) Bardzo prosze potwierdzić, czy niżej wymienione osoby nadal są chętne (napisać PW i napisac na jakiego malca w pierwszej kolejności oraz czy inny wchodzi w grę):

Dziewczynki:
1. Azi?
2. Kredka na baterie
3. smeg
4. kasia_w

Chłopcy:
1. Agusia
2. Pająk
3. pseudomonas
4. Gienia
5. Gienia
6. bjork

KajkaiHubi - Wto Cze 07, 2011 20:55

Gdyby ktos zrezygnowal to bardzo bysmy chcieli jednego chlopaka dla naszej siostrzyczki :wavexxs:
Agusia - Wto Cze 07, 2011 20:59

Chyba jest jakaś lista rezerwowa już :)
Azi - Wto Cze 07, 2011 21:08

Agusia napisał/a:
Chyba jest jakaś lista rezerwowa już
lista rezerwowa jest taka, że chyba zacznę dla Athame szukać następnego kawalera :roll:
gratis - Śro Cze 08, 2011 00:33

Azi napisał/a:
następnego kawalera


To polecam się z moim. :P
Ażeście sobie scenerię wymyślili.


https://picasaweb.google.com/lh/photo/5w7LMyqXDgnAHh5qry8yg_w2cBsVj76cy_wdfIpfW3g?feat=embedwebsite
Jestem masełkoo... :serducho:

Gienia - Śro Cze 08, 2011 09:07

M5 iM6 łiii,nie zabierajta mi rexaa! Prosi! :)
Chętna,chętna i to jak :D

Rezerwacje też na pw czy mail? :) Łoho,już się nie mogę doczekać wypadu do Wrocławia.Kiedy mniej więcej bubki będą do odbioru?

Agusia - Śro Cze 08, 2011 10:58

Gienia , co byś dłużej się nie łudziła, reksio jest mój, mój, mój :serducho:
..... i tylko trochę Azi :)

Gienia - Śro Cze 08, 2011 11:19

Agusia, łamiesz miserce :( No to mam nadzieję,że drugi american blou będzie majn maajn!!!onli majn! :D Chyba,że znów ktoś mnie uprzedzi i zabierze M3.Ostrzegam będę płakać! :P
gratis - Śro Cze 08, 2011 11:25

Gienia, uprzedzic ma Cię prawo i Pająk i pseudomonas. Czekali tyle samo albo i dłużej... ;)

Agusia, gratuluję! :D

Anonymous - Śro Cze 08, 2011 11:30

Agusia, wyłamujesz sie kobieto, jak to będzie wyglądało, wszystkie śmierdziuchy na "K" a tu odszczepieniec na "M"? :D Gratki, M5 jest śliczny i zamierzam podziwiać ten jasny niebieski! ^^ A imię wybrałaś?
Agusia - Śro Cze 08, 2011 11:57

Viss napisał/a:
Agusia, wyłamujesz sie kobieto, jak to będzie wyglądało, wszystkie śmierdziuchy na "K" a tu odszczepieniec na "M"? :D Gratki, M5 jest śliczny i zamierzam podziwiać ten jasny niebieski! ^^ A imię wybrałaś?


A dziękuje, dziękuje, też się cieszymy bardzo.
A imię wybrała Azi, to rodowodowe :) bo ciurek będzie na współwłasność.
U mnie będzie pewnie Kapiszonek :) , choć się okaże co nam diabli zaprezentuje :)

pseudomonas - Śro Cze 08, 2011 14:50

Agusia napisał/a:
Gienia , co byś dłużej się nie łudziła, reksio jest mój, mój, mój :serducho:
..... i tylko trochę Azi :)


;( ;( ;( mojego reksika :(

Azi - Śro Cze 08, 2011 16:30

M5 będzie się nazywał Madao :]

ponieważ pseudomonas rezygnuje jeden chłoptaś będzie wolny. A ponieważ Vaco postanowiła zrezygnować z miotu potterowego na rzecz miotu M, jej przypadać będzie maluch (zapis 2011.04.08)

uprzedzam, żeby nie było niejasności, że następujące w kolejce rezerwowych były:
-dziedz10 (zapis 2011.05.04)
-Agusia (zgłoszenie 2011.06.02)
-Maja R. (zgłoszenie 2011.06.06)

bardzo proszę o nie bicie się... Athame zostanie drugi raz mamą jak dobrze pójdzie i mnie nie znienawidzi (mam dla niej nawet w tej chwili 1 kandydata + 1 zapasowego)

Agusia - Śro Cze 08, 2011 16:37

Azi napisał/a:
M5 będzie się nazywał Madao :]

ponieważ pseudomonas rezygnuje jeden chłoptaś będzie wolny. A ponieważ Vaco postanowiła zrezygnować z miotu potterowego na rzecz miotu M, jej przypadać będzie maluch (zapis 2011.04.08)

uprzedzam, żeby nie było niejasności, że następujące w kolejce rezerwowych były:
-dziedz10 (zapis 2011.05.04)
-Agusia (zgłoszenie 2011.06.02)
-Maja R. (zgłoszenie 2011.06.06)

bardzo proszę o nie bicie się... Athame zostanie drugi raz mamą jak dobrze pójdzie i mnie nie znienawidzi (mam dla niej nawet w tej chwili 1 kandydata + 1 zapasowego)


Ależ Ty bezosobowa jesteś, proszę mi to M5 wyrzucić!!!
Zdanie poprawnie powinno brzmieć :
Reksik nazywać będzie się Madao a po domowemu Kakao :)

Azi - Śro Cze 08, 2011 16:41

Reksik będzie się nazywał Madao, a po domowemu Kakao...

Agusia, nie krzycz na mnie, bo się fochnę i nie będzie zdjęć w sobotę



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group