To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot O SunRat's - rezerwacje str. 6

Agusia - Wto Maj 31, 2011 08:58

Jak krówki śliczne :mrgreen:
quagmire - Wto Maj 31, 2011 10:15

Jakie cudne agutki :serducho:
Badoha - Wto Maj 31, 2011 10:22

Agutkowa dziewczynka :serducho:
asia030984 - Wto Maj 31, 2011 14:42

jakie piękne kolorowe rodzeństwo :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
emileczka - Śro Cze 01, 2011 18:28

Maluchy zaczynają otwierać oczka :mrgreen:

Dla Omisia chcielibyśmy domek który ma nie za wysoką klatkę i nieduże stado, bo w mojej opini ten maluch będzie potrzebował specjalnej troski, mam nadzieję, że ktoś go zechce, a jak nie to zostanie z nami - agutów nigdy za wiele :mrgreen:

magnes - Śro Cze 01, 2011 18:48

emileczka, to nie kwestia tego czy ktoś go zechce, ale tego czy ten ktoś może sobie pozwolić na doszczurzenie. Omisio będzie wyjątkowy i jestem w nim zakochana. ;( Kciukam za wspaniały domek dla maluszka :kciuki:
miss kludiik - Śro Cze 01, 2011 20:53

Poprosimy o nowe fotki dzieciaczków z otwartymi oczkami :)
i jestem pewna że ktoś będzie chciał Omisia (zresztą widać tu, że ukradł już kilku osobom serduszka) ;D

emileczka - Czw Cze 02, 2011 07:57

magnes napisał/a:
emileczka, to nie kwestia tego czy ktoś go zechce, ale tego czy ten ktoś może sobie pozwolić na doszczurzenie

ja rozumiem, ale zdaję sbie sprawę z tego, że ten szczurek będzie miał problemy z poruszaniem się i wspinaniem, choć mam małą nadzieję, że jednak obędzie się bez problemów.

Maluchy mają ogromne zębiska którymi maltretują Jadziowe cycuszki.
Jadzia robi wał wokół maluchów ze ściółki, przykrywa je szmatkami, aby nie miały ochoty człapać za mamusią po całej dunie, bo choć ślepe to świetnie chodzą na czuja :wink:
Te maluszki są nad wyraz spokojne, ani razu nie wynieśliśmy ich z pokoju, ale niedługo zaczną się zabawy i bijatyki :mrgreen:

miss kludiik - Sob Cze 04, 2011 18:27

emileczka, Prosimy o jakieś fotki ;D ;D ;D
bardzo prosimy :)

Azi - Sob Cze 04, 2011 21:34

ano.... może jakieś indywidualne? :DD
mrófka - Nie Cze 05, 2011 00:30

Biedne Jadzieńkowe dydki :-P
Ogromnie się cieszę, że maluszki tak zdrowo się chowają i.. że są takie piękne :serducho: :serducho: :serducho:
Mamusia cwana a dzieciaki chyba mają to po niej. Nie dadzą się w pole wywieść :lol:
Pewnie człapaki już oczka otwierają :foty:

:tak:

magnes - Nie Cze 05, 2011 17:12

Robert, Emilka, gdzie zdjęcia? :foty: :> Nie można się prosić na mizianie to chcemy chociaż pooglądać fotki :mrgreen:
heniok - Nie Cze 05, 2011 22:39

Zdjęcia indywidualne dopiero w czwartek, przy rezerwacjach, chyba że Emilka znajdzie wcześniej chwilę czasu. :wink:
Maluchy rozrabiają, zaczęły już podjadać suche, a ja jestem zachwycony Opal jest piękna, słodka i podgryza w usta, oraz Omisiem, nie wiem jak ale on daje sobie świetnie radę, nawet usiłuje się myć i drapać tą łapką :serducho:
Dzisiaj micha szczura z czwartku:


I odcieliśmy mamuśkę od żarcia, przejmując miskę :lol:
Zdjęcia z wczoraj.


wuwuna - Nie Cze 05, 2011 22:45

Heniok, łapką się nie przejmujcie. Raś nie miał wcale łapki a i nią się "drapał" i wcale nie odczuwał jej braku. Do ostatnich dni świetnie sobie radził. A do 2 lat i pół roku świetnie się wspinał po prętach mieszkając w przystosowanej ale normalnej klatce.

Bardzo za maluszka kciukam i dobry domek dla niego.

susurrement - Nie Cze 05, 2011 23:50

aguciaki przecudne :serducho:
wycalujcie ode mnie male misie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group