To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

marlena85 - Czw Mar 18, 2010 22:41

jejku, słodziaste maluchy :zakochany: poślinię się do nich troszeczkę jeśli pozwolicie :]
emileczka - Pią Mar 19, 2010 08:05

susurrement, ciekawe czy i u Ciebie będą dumbo, coś czuję, że będą :mrgreen: śliczne maluszki takie ciemne :serducho: Wimiziaj mamusię jest taka piękna prawie jak moja Raja :serducho:
klaraurs - Pią Mar 19, 2010 09:59

Śliczne tłuściochy :serducho: Jak się błyszczą :mrgreen:
Nakasha - Pią Mar 19, 2010 10:45

emileczka, ale szansa, że Destiny niesie dumbo to jakieś 5%, więc ja bym się nie nastawiała. ;)
quagmire - Pią Mar 19, 2010 10:49

Ale chyba szansa, że Rozi niesie dumbo była podobna :mrgreen:
Nakasha - Pią Mar 19, 2010 11:23

quagmire, tak, ale to byłby już prawie cud. :P Rozi i Desti są z bliźniaczych miotów. ;)
quagmire - Pią Mar 19, 2010 11:35

Lubię cudy :mrgreen:
Więc :kciuki: za cud, bo to bardzo miła niespodzianka :DD

nezu - Pią Mar 19, 2010 16:12

Widzę kolejnego blue pointa. Mniam. :]
I dumbo cud też widzę. Tak mi się przynajmniej wydaje. :P

quagmire - Pią Mar 19, 2010 16:15

Na miejscu chętnych to ja bym umarła z niecierpliwości :mrgreen:
agacia - Pią Mar 19, 2010 17:30

Ja właśnie umieram z niecierpliwości :kciuki: To naprawdę byłby cud jakby był jakiś dumbo, a jakby jeszcze był chłopakiem to już w ogóle :serducho:
klaraurs - Pią Mar 19, 2010 18:11

Dla mnie akurat kształt uszek nie ma najmniejszego znaczenia, ważniejsze, żeby była wolna moja wymarzona kombinacja oczek, sierści i kolorku i na te informacje czekam niecierpliwie. I na zdjęcia, dużo zdjęć :foty: Jako przyszły domek czuję się trochę zaniedbana :P
agacia - Pią Mar 19, 2010 19:20

Dla mnie kształt uszek też nie ma znaczenia. Jakby mi zależało na dumbo to nie pisałabym się na ten miot, zwłaszcza że w ogłoszeniu miotu zaznaczone są tylko uszka standard. Owszem dumbo też mi się marzy, ale nie wiązałam tych marzeń z tym miotem. Rex się chyba nie spełni :( Ale przede wszystkim zależy mi na zdrowym, dobrze socjalizowanym maluchu, a jaki by nie był będzie dla mnie tak samo kochany :)
susurrement - Pią Mar 19, 2010 21:37

agacia, tu cudu nie będzie - samce są na sto procent standard jeśli chodzi o sierść.

a jeśli chodzi o dumbo to wydaje mi się, że jest szansa na cud, ale ciiii.. zobaczymy co powie Nakasha jak obejrzy na własne oczy :)

justrzna - Sob Mar 20, 2010 10:14

Szkoda, że rexa nie będzie, jeszcze miałam nadzieję. :kciuki: :kciuki: za dumbo i czarne oczka :) .
susurrement - Sob Mar 20, 2010 18:59

uwaga: mamu cud :D a nawet cztery :serducho:

chłopcy:
1. dumbo, standard, red eyed, seal point siamese
2. standard, standard, BES, seal point

dziewczynki:
1. dumbo, rex, BES, seal point
2. dumbo, rex, red eyed, seal point siamese
3. dumbo, standard, BES, seal point
4. standard, rex, red eyed, blue point
5. standard, rex, red eyed, seal point
6. standard, standard, BES, seal point

dziękujemy babci Nakashy za odwiedziny, rozpoznanie i wymizianie maluszków :) :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group