To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - miot "O" Emerald Moon - brzuchol s11

Hanka_i_Medyk - Nie Maj 10, 2009 19:50

Off-Topic:
Hmm, jeszcze nie wiem... trzeba by pewnie założyć jakiś nowy.

Zdjęcia trochę do d...y mi wyszły, bo do szerokiego kąta nie mam filtrów polaryzacyjnych i szczurasy przez oświetloną szybkę nie są zbyt widoczne :(

A z tym JR farm to jakaś dziwna historia - nam babka powiedziała, że nie prowadzą sprzedaży :-\ Ale za to na wystawie kotów sprawiliśmy sobie 80L Cat's Best Eko plus za 85zł od sztuki :P

OlaL - Nie Maj 10, 2009 19:57

Można jeszcze wysyłać CV ?
Jak tak to na samce czy samiczki?

Niamey - Nie Maj 10, 2009 20:34

Off-Topic:
Hanka_i_Medyk, mi też nie chcieli sprzedać, ale tak jojczyłam, że powiedzieli, że w niedzielę po 15 mogę przyjść i kupić. No to przyszłam:) A w sobotę to próbki wysępiłam :D

jullcia_ - Nie Maj 10, 2009 22:27

Ja jednak poproszę rexa , bez doubla ( w razie czego) ;>
A wiedzy nigdy za dużo, fakt 8)

OlaL - Pon Maj 11, 2009 14:58

Ok, zadaję ostatnie pytanie i mam nadzieję że ktoś mi odpowie. :P
Jeżeli chcę wysłać CV na ten 'późniejszy' miot w grudniu, to mam pisać, że na wariant B, tak? ;D

magnes - Pon Maj 11, 2009 17:04

OlaL, tak ;) na początku zawsze jest dużo pytań :)
L. - Pon Maj 11, 2009 19:20

Magnes, NIE!
Przepraszam, ale ile razy mam pisać i wytłuszczać i za każdym razem dopisywać dodatkowo imię szczura.
wariant B dotyczy Elektrona, ale jest jako pierwszy miot.
wariant A dotyczy Hitsuji i jest to miot drugi, bo tak wyszło.

OlaL, nie łatwiej wysłać mi Cv z pytaniem, przynajmniej dostaniesz rzetelną odpowiedź. :wink:
CV mozna jeszcze dosyłaś na wariant A (samiec Histsuji), który bedzie w grudniu, na obie płcie.

magnes - Wto Maj 12, 2009 15:03

L., wybacz :cry: obiecuje już więcej nie gadać głupot :( przed odpowiedzią sprawdziłam na pierwszej stronie, ale mi sie coś pomieszło :doh: naprawde, jest mi głupio :oops:
L. - Wto Maj 12, 2009 15:42

Magnes, spoko, trochę sie wkurzyłam, ale już mi przeszło :D

Pragnę poinformować, że chociaż Kisses nie zdobyła wysokiej punktacji (ma podobno za wysoko uszka osadzone, no i wyłysiała sierść od wygryzień Rilli) ale to jeszcze dziecko, ona się rozwija, kształtuje, dorasta :wink:
A z charakteru to jest tak słodka i kochana, że aż nie mogę :serducho: Buziaki to mi rozdaje przy każdej okazji.

Natomiast Elektron popisał się elegancją :D
I miejsce Najlepszy samiec sierść rex
I miejsce Najlepsze znaczenie u samca
II miejsce BIS
res. CWC



* * * *
Drugi przyszły mąż też nie zawalił sprawy. :wink:
Hitsuji zdobył:
I miejsce Najlepszy samiec point
I miejsce Najlepszy samiec uszy standard

Nakasha - Wto Maj 12, 2009 16:25

Gratuluję :DD Ty już wiesz jak bardzo nie mogę się doczekać mojej bezjajecznej kopii Elektrona :P
madzial13 - Wto Maj 12, 2009 21:42

L., zgadzam się z Nakashą, że kopia Elektrona to rarytas :) A jak Ty go w ogóle zdrabniasz?
Hanka_i_Medyk - Wto Maj 12, 2009 22:06

Elektronik na żywo jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciach :P Kisses też niczego sobie, ale tatuś i tak bardziej mi się podoba ;)
L. - Śro Maj 13, 2009 15:55

madzial13 napisał/a:
A jak Ty go w ogóle zdrabniasz?

Elek :DD

baradwys - Śro Maj 13, 2009 19:10

och L., Elektron jest przebajeczny!! Mam nadziej że dzieciątka wdadzą się w Tatusia :sirwwt: bo takie maleństwa chciałby chyba każdy na forum :falover:
teraz to jeszcze bardziej nie mogę asie miotu doczekać...

Hanka_i_Medyk - Śro Maj 27, 2009 21:00

Rany, jeszcze ponad 2 tygodnie do krycia... Jak my to wytrzymamy? :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group