To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot D of Anahata - ur. 31.07.2009

Nakasha - Wto Maj 05, 2009 16:27

Linuś :D



:serducho: :serducho:

madzial13 - Wto Maj 05, 2009 17:01

http://www.fotosik.pl/pok...619ca10446.html łapki ma tu skrzyżowane niczym Dama na obrazie z łasiczką. i w ogóle wygląda na dzieciaka, a nie na przyszłą mamę
Mao - Wto Maj 05, 2009 17:04

http://www.fotosik.pl/pok...619ca10446.html <--- "nie pokażę brzuszka!" :P
Śliczna jest :serducho:

Nie wiem, dlaczego, mnie jakoś mimo wszystko bardziej podobają się "pospolite" kolorki typu black czy agouti (i nie, że się podlizuję, serio :-P )

Nakasha - Wto Maj 05, 2009 17:20

madzial13, bo to przecież jeszcze dzieciak :D mała wypierdka taka co to szaleje, biega, skacze, ma mega rujki na spółę z Aycią i jest w dodatku monumentalnie nachalna :D a waży już ponad 300 gramów :D

Mao, mi też :D

sachma - Wto Maj 05, 2009 20:29

agutów nie lubie (złe skojarzenia z Kami :P ) ale blacki uwielbiam :D i się wcale wam nie dziwie :P bo blacki mają w sobie to coś :D
jullcia_ - Wto Maj 05, 2009 20:32

Dama przepiękna! :serducho:

A można także prosić więcej fotek przyszłego tatusia? :>

nezu - Wto Maj 05, 2009 21:14

Wnuuuusia!!!!! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Ja tam kocham z całego serca całą grupę agouti, największy urok w tym tickingu właśnie... :serducho:
Ale ja nie miałam złych przejść z agutami, jakoś prawie zawsze trafiały mi się normalne..
No dobra, Mała Mi normalna nie była, ale to była panikara, a nie agresor... ;)
No i Toffik, który jako śniady był panikarzem wszechdziejów...

OMG... zaczynam żałować że się nie zapisałam w kolejce.... :|

Nakasha - Wto Maj 05, 2009 21:44

Moja pierwsza agutka to był tchórz nad tchórze :D

Właściwie to dopiero Linuś pokazała mi zupełnie inną stronę agutkowego uroku :D dorasta do imienia, oj dorasta :P

Off-Topic:
Mam nadzieję, że uda mi się wyhodować dumbo agutkę [najlepiej tak ciemną jak Lina] i dumbo czarnulkę - wtedy będę mogła umrzeć szczęśliwa :lol:


nezu, jak mi obrodzi w samce to masz szansę, poza tym planuję dalej ciągnąć linię i po córeczce Liny też mieć miot :D

Czerwonaona - Wto Maj 05, 2009 22:15

Tatuś piękny a mamusia chwyta za serce niesamowicie.
Nie moge się już doczekac małych berbeci..niech ten czas szybciej leci!

Nakasha - Wto Maj 05, 2009 22:28

:D

A fotki tatusia w temacie Ren:
http://forum.szczury.biz/...r=asc&start=915

aduchna17 - Wto Maj 05, 2009 22:49

Piękna Linusia! Jak na nią patrzę to jest jak bliźniaczka mojej Limonki ( w końcu siostrzyczki ) i podobny charakterek!
Nie mogę się powstrzymać , jak nie w temacie to prosze o usunięcie :D Ale są takie podobne!


Ale niestety nie umiem robić takich ładnych , wyraźnych fotek , takie w biegu : Limka podstępnie wykradła hita i brzusio :serducho:

My już chcemy bejbika! :)

Nakasha - Wto Maj 12, 2009 09:52

LINA Emerald Moon na V Ogólnopolskiej Wystawie Szczurów Rasowych w Łodzi uzyskała tytuł Best in Show młodzieży i 96 punktów oceny!

:DD

aduchna17 - Wto Maj 12, 2009 10:04

GRATULACJE !!! Super :mrgreen:
runa - Wto Maj 12, 2009 10:06

gratkyyyy!!! jestem cichą fanką Liny! :serducho:
Nakasha - Wto Maj 12, 2009 10:22

Dziękujemy :D

Mam nadzieję że do Olsztyna Ren weźmie Crazolka to będzie oceniony :) i mam nadzieję że będą po Lince piękne kluseczki :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group