To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot E HF - Bajaderka x Bumerang - lista otwarta

Anonymous - Śro Lip 01, 2009 23:20

Azi napisał/a:
na pewno nie guz.

ufff, to super :]

to kiedy nastepne krycie? :brewka: Azi, wez ich wczesniej na jakas terapie malzenska czy co...

Azi - Czw Lip 02, 2009 21:37

katasza, już jest lepiej, wczoraj Bajaderka pod koniec wybiegu, już grzecznie koło niego siedziała i nawet nie piskała.

ale wiecie... jak tak na nia patrzyłam... już nie jako na wnusię, nie jak na głupiutką Baję... Ona jest śliczna :serducho: Jest taka delikatna, postawna, ale ma taki delikatny, dziewczęcy łepek :)

babli - Pon Lip 06, 2009 11:35

I jak tam? :DD
Azi - Pon Lip 06, 2009 21:08

babli, dzisiaj było krycie. Co prawda dalej wydaje mi się, że to jeszcze nie to. raptem 4-5 spotkań, a potem Czesio się zmęczył :? Biedna Baja... taka nakręcona i nic ;(

ale już nie tłucze, już tylko agresywnie zaczepia (nie wiem w kogo ona się wdała :P )

za to wycofują mi się chętni. Nie mam siły do aktualizowania listy, więc po prostu, gdy urodzą się maluchy, pewnie będą poszukiwać domów.

babli - Wto Lip 07, 2009 10:45

Czesiuuu daj z siebie więcej ! Proszę! W Bajowym brzusiu musi być ktoś dla mnie. :kciuki:

Chętni się znajdą, wizja przybrudzonego noska jest cudna :)

Anonymous - Wto Lip 07, 2009 23:45

Ehhh, co jest z tym Czeslawem :(
Chetni odchodza? No co oni? Znajdziemy dobre domki, takie piekne pysie nie beda dlugo czekac.

Trzymam kciuki za przyszlych rodzicow, coby sie nie wyglupiali, bo ile mozna czekac....;p

Anonymous - Śro Lip 08, 2009 09:30

Azi, maluszki napewno znajdą domki 8)

kciukam za śliczną parke ! :kciuki:

Azi - Czw Lip 09, 2009 17:31

ja Was bardzo przepraszam :( ale ja już nie wiem co i jak mam robić. Może partnerzy sobie po prostu nie podpasowali...

Baja dostała przedwczoraj nowego dziaba w tyłek. Dzisiaj próbowałam ich puścić razem i ewidentnie są do siebie antagonistycznie nastawieni. Do niedzieli wieczora nawet ich nie będę razem wypuszczać, chyba, że Baja będzie mieć odfruwająca ruję. Jeżeli przez kolejny tydzień, sytuacja się nie zmieni, będę próbować z łączyć ją z innym samcem.

Bardzo mi przykro, ale na wystawie wrocławskiej maluchy na pewno do odebrania nie będą.

Anonymous - Czw Lip 09, 2009 22:35

Azi napisał/a:
ardzo mi przykro, ale na wystawie wrocławskiej maluchy na pewno do odebrania nie będą.

a przestan, najwazeniejsze zeby maluchy sie zdrowe urodzily, za co trzymam kciuki.

A jesli Baja bylaby laczona z innym samcem to z jakim?

Anonymous - Pią Lip 10, 2009 00:41

Azi, :glaszcze: Póki samica ma czas jest także czas na resztę spraw. Jak nie ten facet, to inny. ;)
babli - Pią Lip 10, 2009 08:37

Noo! Jakoś to będzie :) Grunt to żeby były zdrowe, silne.. :)
babyduck - Pią Lip 10, 2009 09:52

Azi, a masz już na oku jakiegoś zastępcę Czesia?
Azi - Pią Lip 10, 2009 22:11

babyduck napisał/a:
masz już na oku jakiegoś zastępcę Czesia?
mam ;]

co prawda Czesio jest dla Baji prawie że idealny, patrząc zarówno na stan zdrowia jak i to, co jako hodowca mogę później uzyskać... No, ale zobaczy się.

A wiecie jaki on fajny jest? Na dwóch łapkach staje przy swojej masie i niucha, wygląda uroczo i komicznie :D

Anonymous - Pią Lip 10, 2009 22:23

szkoda Czesia bo Czesio piękny :(
no ale jak się nie dogadują to trudno , trzymam dalej kciuki !

heniok - Sob Lip 11, 2009 17:39

Czesiek łobuzie weź się wreszcie do roboty :evil:

Azi daj im jeszcze jedną szansę ... :( :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group