To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot C Happy Feet - Sasanka x Ynkognito

nezu - Sob Sty 31, 2009 16:58

Jak będzie, to kup zatyczki do uszu i po prostu zamknij ją z samcem.
Pamiętaj, Oliw miała rujkę wywoływaną. Widać kobitki z linii potrzebują samczej obecności. :P
Ale liczę na to, że Sas się bardziej w babcię wdała, Gyciak zarujkowała bez zgrzytów... :] ]
Bedę bardzo intensywnie mantrować!

mc - Sob Sty 31, 2009 17:46

:kciuki: :kciuki: :kciuki: za owocne odwiedziny kawalera :P
Anonymous - Sob Sty 31, 2009 18:11

Ja to chyba będę kciukać za kapryśność i jak najpóźniejsze zapłodnienie... :D
Dory - Nie Lut 01, 2009 13:12

Viss, skoro nie chcesz szczura teraz, to może zapisz się na jakiś późniejszy miot i nie psuj zabawy :mrgreen: :P :mrgreen: ?
Badoha - Nie Lut 01, 2009 16:31

A ja już nie mogę się doczekać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mc - Nie Lut 01, 2009 20:32

ja też nie moge się doczekać, kilka razy dziennie wchodze na ten temat i czekam na nowe informacje :mrgreen:
Anonymous - Nie Lut 01, 2009 21:30

Dory napisał/a:
Viss, skoro nie chcesz szczura teraz, to może zapisz się na jakiś późniejszy miot i nie psuj zabawy :mrgreen: :P :mrgreen: ?
chce po moich eskach, tyle, że termin ciągle zmieniany, więc będę narzekać ile chcę. :P :D :D
Azi - Pon Lut 02, 2009 13:07

Viss napisał/a:
więc będę narzekać ile chcę.
a narzekaj kobieto ile chcesz :P

dzisiaj mi się wyjaśni pewna sprawa, to będę wiedzieć, czy mogę Saska może być kryta od razu jak kawaler przyjedzie, czy nieco później... Ale jak pisałam wcześniej - krycie na pewno do 16-tego.

I mi tu nie marudź, że się termin zmienia, bo jakby była wystawa, to by się nie zmieniał :P

Badoha - Pon Lut 02, 2009 13:32

Azi napisał/a:
Ale jak pisałam wcześniej - krycie na pewno do 16-tego.
Mnie to bardzo cieszy :P
Anonymous - Pon Lut 02, 2009 13:35

Azi napisał/a:
I mi tu nie marudź, że się termin zmienia, bo jakby była wystawa, to by się nie zmieniał :P
ha! wyszło, obwiniasz mnie o wystawę! ;( ;( Podła kobieto...
Badoha - Pon Lut 02, 2009 13:36

Viss napisał/a:
ha! wyszło, obwiniasz mnie o wystawę! Podła kobieto...
Viss, nie przejmuj się tym co pisze Azi - jak pojedziemy odebrać maluchy to jej manto sprawimy :lol:
Martuha - Pon Lut 02, 2009 17:43

Hihihi Azi mam nadzieje,ze moja rezerwacja na dziewczynke wciaz aktualna :) bo pisalam meila,zanim zarejstrowalam sie na forum ;) i napisalas,ze bede na liscie :)
Azi - Pon Lut 02, 2009 19:07

Martek, imię, nazwisko, pesel, nip i 3 zdjęcia :P nie, no żartuję, ale podaj na PW chociaż nazwisko i kiedy pisałaś, bo do mnie duzo osób piszę i nie wiem,że Ty to akurat TY ;)
myaku - Pon Lut 02, 2009 21:46

Te fuzzy mnie kuszą strasznie :]
Azi - Pon Lut 02, 2009 21:49

Na ten czas nie przyjmuje żadnych rezerwacji, nawet warunkowych, ani rezerwowych. Naprawdę, dla Waszego dobra i nienastawiania się...

Sasek ma ograniczoną pojemność brzuszka ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group