To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - planowany miot "El" Emerald Moon-zdj.s19/zdj.s22

yoshi - Pon Cze 09, 2008 18:54

oj ja tez nie mam pomyslu na imie :) Tzn. mam ale zadno na EL, jedyne co mi do glowy przychodzi to ELvis lub ELetronic, tyle ze one przychodza mimowalnie, i mimo moich protestow :D Juz predzej bym nazwala EL desperado :lol1:
Oli - Pon Cze 09, 2008 19:07

eldorado może jeszcze być :wink:
marhef - Pon Cze 09, 2008 19:11

Albo El Nino - dla wyjątkowego szkodnika ;)
Dory - Wto Cze 10, 2008 09:57

El Dorado zaklepałam daawno :P
ivi - Wto Cze 10, 2008 11:44

To ja poproszę Electra :D
zasadzkas - Wto Cze 10, 2008 11:58

ElPaso / Easy / Eggo / Energia / Eccentric / Echo / Empire / Emperor / Empress / Ecstasy / Electra / Escapade no, i Espace :wink:
strup - Wto Cze 10, 2008 14:40

Ja sobie robię listę imion, które dam swoim szczurkom, na E :

Ecstasy, Emma, Elma, Eljot, Elmo, Evan.

yoshi - Wto Cze 10, 2008 16:13

tyle ze to przeciez ma byc na EL :drap:

El niebezpieczny wojownik :lol1:
El - James El ;)
El smierdzaca skarpetka

W sumie mozna poprostu EL bo to hiszpanski "on" :lol1: albo El Niño :lol1:

dla hecy mozna wymyslic jakies fajne dlugie :D
Ja lubie takie imiona w stylu (np. dla psow) Fly me to the moon, stay just a little bit longer, sweet black coffy, somewhere over the rainbow, zwariowene stokrotki, zadziwiajace dorotki itd, itp ;)
Chyba jesli urodzi sie mi przeznaczona krupka poprosze o imie w stylu El cos :P El big pig :lol1:

moze El bouffe - wesoly po francusku :) prawie jak El bufet :D albo El bonbon (cukierek -fr)

strup - Wto Cze 10, 2008 18:52

yoshi, Dzięki, że wyjaśniłaś, ze El po hiszpańsku to on. Próbuję się uczyć tego języka, ale tak, że coś usłyszę i zapamiętam. Na razie umie dwa, oprócz Twojego to jeszcze [kajate] tylko nie wiem jak sie pisze. ; P
Wiem mam downa. :lol:

Matrix - Wto Cze 10, 2008 22:44

Off-Topic:
strup, jestem na profilu 4 letnim z wykładowym hiszpańskim, więc jakby co to wal do mnie ;)
Może być np. El loco albo El feliz :) wszystko.

L. - Śro Cze 11, 2008 13:16

Mamusia czuje się świetnie. W poprzednią środe byliśmy u weta i stwierdził, że Holy jest zdrowa jak rydz :DD

Ze zdjęciami pultam się juz drugi tydzień.
Jak dopadne kompa to wkleje, wybaczcie...

Off-Topic:
Ja dodam tylko do siebie, że nie chce imion w stylu "Józia Mrózia" czy "Maria Magdalena" albo "Wypierdek mamuta" po prostu nie zaakceptuje i bedziecie musieli wymyślać dalej :P Także przygotujecie kilka wersji (jak w innym języku niż angielski to proszę o znaczenia od razu ;d)

ivi - Pon Cze 16, 2008 16:17

Kurcze, no już dłuższego czasu żadnego info... Ja się niecierpliwie, a tu nic :(
L. - Czw Cze 19, 2008 15:44

ivi, pisałam powyżej co i jak :]

Holiśka ważyła ostatnio powyżej 230 g ;] :serducho: tzn. przekroczyła minimalną wage rozrodczą dla samicy fuzz :)

Do zdjęć nadal nie mam dostępu :/ wybaczcie.



Z Zirr nie moge się skontaktować :| , jeśli nie dojdzie do tego do jutra nastąpi zmiana samca.
Mam dwa typy Samson of Zirrael (jest u Marty) lub Goofy Xyloza (własność Nezu - ojciec miotu G EM oraz P RT :) )

yoshi - Czw Cze 19, 2008 19:38

no oba kandydaci wydaja sie byc fajni i ciekawi :wink:
L. - Czw Cze 19, 2008 20:06

yoshi, tylko, że po Samsonie jest tylko 50% szans na akromelanizm, a po Goofym, mamy pewność, że siamese bedą :) Natomiast po Samsonie jest mozliwość wystąpienia russian blue :)
Jeśli mamy patrzec na odmiany, które mają się pojawić.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group