To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

persefona4 - Śro Lut 13, 2008 17:40

Śliczności :serducho: i duze mizianki dla mamusi za odchowanie takiej gromadki :wink:
A pełzaczki są rozkoszne, tylko schrupać :slinisie:

mc - Śro Lut 13, 2008 23:43

:tummykiss: prosze je wszytskie wymiziac ode mnie!!!!
s_s_s - Czw Lut 14, 2008 00:11

16 maluchów :shock: Niesamowita mamuśka :D pozostaje pogratulować.

PS. Zastanawiam się czy te brązowe cudaczki to agouti, czy jak?

Sajenka - Czw Lut 14, 2008 00:28

s_s_s, szczurki swój żywot zawdzięczają nie tylko mamusi, ale również pipecie zwanej "Zakraplaczem do oczu" - są dokarmiane, sama Dziewczynka by nie wyrobiła z taką gromadką raczej...

Czy to agouti nie wiem, nie chcę nikogo wprowadzać w błąd - według mnie jednak na agouti nie wyglądają (porównywałam zdjęcia z neta) - raczej taki bury kolorek.

edit:

Bo agouti to taki buro-rudawy, prawda?

edit 2:

Dzisiaj, w wieku 2 tygodni i 1 dnia, moja szarańcza zaczęła wyjadać pokarm z miski :shock: Z poidła popijają od wczoraj. Czy to jeszcze nie za wcześnie dla nich na "dorosłe" jedzenie? W misce w tej chwili zalega Vitakrafi Premium Menu i ryż z marchewką, o dziwo na ryż się nie rzucają, tylko na vitakraftowe ziarno...

mc - Pią Lut 15, 2008 00:29

nie moge sie napatrzec na te twoje dziewuszki! są cudowne! i nie moge tez sie doczekac az dorosna!!!!
helen.ch - Pią Lut 15, 2008 09:03

:grouphug: cudowne... , cuuuudowne... :serducho: :serducho:
Layla - Pią Lut 15, 2008 09:04

Piękny miocik! Przy takiej reklamie i od takiej troskliwej opiekunki znajdą dobre domki :) :serducho:
Anonymous - Pią Lut 15, 2008 09:29

jest mi smutno i źle, bo ja kocham husky, a mamy obie z siostrą pełny stopień nasycenia klatek :(

przepiękne maleństwa...

satanka666 - Pią Lut 15, 2008 12:27

dziewczynki są wszystkie husky? :serducho: i jedna albi :serducho: ?
:falover:

Nisia - Pią Lut 15, 2008 12:34

mataforgana, przyłączam się...
Sajenka - Pią Lut 15, 2008 12:45

satanka666, dziewuszki wszystkie husky i jedna biała Shiro :) Myślałam, że jasne maluszki będą biało-beżowe po tatusiu, a zostały białe. Biało-beżowego nie ma ani jednego :)

PS. Z uwagi na ten pociąg do dorosłego żarcia, mamy za sobą już pierwsze kaszkowe SPA - ja miałam odżywczą maseczkę z kleiku ryżowego na rękach, wygłodniałe szarańczaki - na mniejszej lub większej powierzchni ciała :) Bo na kaszkę reflektują, owszem - ale tylko na taką zlizaną z moich palców :-P

Tygrys - Pią Lut 15, 2008 14:16

Czy ktoś mógłby pomóc z opisaniu odmian panów? czy ja tam widze blaze czarnego? na jednym zdjęciu wącha Ci palce. hmmm raczej byłabym w stanie go przygarnąć, tylko znów ten transport...
Layla - Pią Lut 15, 2008 17:06

Wydaje mi się, że tam nie ma blaze'ów tylko husky ;) Kocham husky :serducho: :serducho: :serducho:
Semena - Pią Lut 15, 2008 18:10

Jeeeejuuuu! Ja bym juz ich przygarnęla. :roll: Co się ze mną dzieje, w glowie lęgną mi sie szczury :twisted: :twisted: :twisted:
piachu01 - Pią Lut 15, 2008 21:20

Ja też się juz nie mogę doczekać, aż jedna szczurka trafi do mnie:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group