To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - II Ogolnopolska wystawa szczurow rasowych!

sachma - Pon Lut 04, 2008 00:25

L., nie bo sie spoznilas :P o :P


zaraz to zrobie ;)

[ Dodano: Pon Lut 04, 2008 00:34 ]
Bedzie potrzebnych 6 dodatkowych faunaboxow - czy ktos moglby nam je pozyczyc? tylko na te dwa dni :)

[ Dodano: Sro Lut 06, 2008 22:04 ]
z info na dzis ;)
bedzie kolo 33szczurow :D w tym 4 nie rasowe i 7 mlodziezy ;) wystawa zapowiada sie coraz lepiej ;)

prezenty dla BIS funduje planeta zoo i justka - szwaczka roku ;) wiec bedzie o co walczyc ;)

jesli ktos ma transportery do pozyczenia i nie bedzie ich mogl dostarczyc w sobote z samego rana, w piatek o 20 bede juz w hotelu Gromada i mozna do mnie przyniesc faunaboxy - moj nr tel mozna otrzymac na PM.

Wystawcy musza byc o godzinie 9:00 z wydrukowanym zgloszeniem i z zaswiadczeniem weterynaryjnym dla kazdego szczura oraz z odliczona oplata (5zl za szczura nie rasowego i 10zl za szczura rasowego)

Matrix - Czw Lut 07, 2008 21:24

O nie...jak mogliście wyrzucić kategorię rex ;( i nie ma kategorii velveteen.. Moje ogonki to tak średnio będą mogły wziąć udział :( W uszach tylko.. A Nejka to taki śliczny rexik.. :serducho:
A ja mam pytanie, jak sie ocenia w kategorii najlepsza samica z uszami standard? Tylko się tu uszy ocenia u danego szczura? Może głupie pytanie, ale nie wiem ;)
Fajnie będzie Was zobaczyć :) :serducho:

Oli - Czw Lut 07, 2008 21:29

Matrix i tak dostaniesz taką karteczkę z ogólną oceną całego szczura, wszystkie cechy. Kategorie są po to żeby można było konkurować. Niestety, skoro zgłosiła się tylko jedna rexowa panienka. Co do kategorii, to w poszczególnych kategoriach bierze sie pod uwagę poszczególne cechy - czyli, tak, w uszach bierze sie pod uwage tylko uszy.
sachma - Czw Lut 07, 2008 21:47

Mam wielka prozbe, czy ktos moze zabrac ze soba bialy obrus? na czyms musimy postawic nagrody... mozecie? bo ja sie juz nie zapakuje :( po za tym w niedziele szybciej sie bede zmywac :/
Morannon - Pią Lut 08, 2008 10:10

Mam pytanko :)
Kiedy na wystawie sie bedzie więcej działo? Wybrałabym się popatrzeć, ale raczej muszę sie zdecydować na któryś, jeden dzień.

sachma - Pią Lut 08, 2008 10:19

Morannon, w niedziele powinno byc rozdanie nagrod ;)
Morannon - Pią Lut 08, 2008 10:55

Dzięki Sachma :)
No przymierzam się do niedzieli właśnie :)
Jest jakaś przybliżona godzina? Głupio byłoby przyjechać po wszystkim :)

AngelsDream - Pią Lut 08, 2008 10:56

http://forum.szczury.biz/...p=133209#133209 :twisted:
Mała Mi - Pią Lut 08, 2008 11:54

mnie niestety nie będzie na wystawie, ale jeśli dam radę spotkać się dziś z L., to przekaże jej funabox. Nie jest za wielki, ale powinien się przydać :) Napiszę jeszcze dziś czy udało się przekazać go L. czy nie. Pozdrawiam! :)
babyduck - Pią Lut 08, 2008 16:09

Mam jeden faunabox do pożyczenia na wystawę. Miałam go dać Sachmie, ale nie zostawiła swojego nr tel. Na kontakt w formie PW chyba już za późno.
Jakby ktoś mógł mi przesłać na PW lub GG namaiary na kogoś, komu mogę dać jutro rano ten faunabox, będę wdzięczna.

No chyba, że nie będzie problemów z dostaniem się na teren wystawy przed jej otwarciem, to byłoby super.

Layla - Pią Lut 08, 2008 19:33

Ej, pamiętajcie, że po wystawie :foty: :mrgreen:
Mała Mi - Pią Lut 08, 2008 19:39

funabox jedzie :) w razie czego kontaktować się trzeba z L. w jego sprawie :DD
gratis - Pią Lut 08, 2008 22:19

pomocy! :D nie wie ktoś czy na wystawie będą jakieś osoby z zachodniej Warszawy dojeżdżać?
Dory - Sob Lut 09, 2008 07:00

Nisia, weź mój portfeeel :mrgreen: (L.)
babyduck - Sob Lut 09, 2008 16:33

Pierwsze foty z wystawy, jeszcze ciepłe.

Wystawa ogólnie:





Galeria śpiochów:

[1] [2] [3]
[4] [5] [6]

Galeria golasków:

[7] [8] [9]
[10] [11] [12]

No to teraz zdanie dla wystawców – rozpoznać i podpisać ogonki.

Uwaga! Jeśli ktoś nie życzy sobie, żebym zamieszczała zdjęcie jego szczurka, to proszę o PW.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group