To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot H Emerald Moon - Honey [']

Nareene - Czw Sty 03, 2008 12:49

O matko z ojcem! A które z tych śliczności jest moje? ;)
L. - Czw Sty 03, 2008 14:32

Ja piernicze ależ boskości nam się narodziły :serducho: :serducho: jestem w szoku jak to pięknie wygląda.. aaaa..

Nareene, któreś z tych mocno owłosionych :wink:

Andzia - Sob Sty 05, 2008 21:56

A jakieś może foteczki ??? :serducho: Ja apeluje o sesje indywidualną :mrgreen: prosze takich cudów przed nami nie ukrywać :foty:
L. - Sob Sty 05, 2008 22:17

Andzia, ja już widziałam i malce są olśniewające, boski, cudowne, prze-pikne i w ogóle, i wógóle :serducho: :serducho: :serducho:

ale to Marte trza prosić, a ona jest w trakcie przeprowadzki ;d chyba, że mi pozwoli za siebie wstawić zdjecia tych pięknot.

LunacyFringe - Sob Sty 05, 2008 22:31

L. napisał/a:
chyba, że mi pozwoli za siebie wstawić zdjecia tych pięknot.

Jasne , że pozwoli ! Nie skazywałaby nas na takie cierpienie świadomie .
Więc... dawaj ! :twisted:

L. - Sob Sty 05, 2008 22:33

ale sie Marty zapytajcie wpierw o pozwolenie ;d

a wiecie jakie one cudownie znaczone :serducho: cappedy, hoddedy, variegated :serducho: żyć nie umierać.
i te otwarte oczęta.

Ninek - Sob Sty 05, 2008 22:45

L., torturujesz ludzi!! Zwłaszcza tymi oczętami :P
Andzia - Sob Sty 05, 2008 22:59

Cytat:
L., torturujesz ludzi!!


No właśnie :twisted: ja chcem fotki :serducho: Martaaaaaaaaaaaaaaa gdzie jesteś??? Potrzebujemy Twojej zgody w trybie natychmiastowym :mrgreen:

zywym_trudniej - Nie Sty 06, 2008 00:13

Nie wstawiłam zdjęć ponieważ baterie od aparatu odmówiły posłuszeństwa i nie ma zdjęć chłopców a nie chciałam żeby ktoś się czuł pokrzywdzony :) Jeśli chcecie fotki panienek to oczywiście L. może tu je wstawić, ja się postaram zrobić jutro sesję indywidualną to każdy będzie mógł sie pozachwycać :)
Izabela - Nie Sty 06, 2008 08:36

Spóźnione, ale szczere gratulacje tak pięknego miotu :) Serce mi mocniej zabiło, gdy zobaczyłam te zdjęcia klusków w gnieździe :serducho: Cudeńka są :grouphug:
Dory - Nie Sty 06, 2008 09:15

Prosimy o sesję indywidualną :foty: :mrgreen: !
L. - Nie Sty 06, 2008 14:12

Ha! W miocie są zarówno seal pointy jak i blue pointy ;]

Oto zdjęcia pań, których jak już wiemy jest przytłaczająca przewaga :mrgreen:

Fuzzy w zdecydowanej przewadze.



Wlochate standardziki :mrgreen:




edit: Sesja indywidualna jak Marta znajdzie na dniach czasik.
edit2: Wszystkie maluszki mają już domki 8) , niestety nie starczyło maluchów dla Wszystkich chętnych :(

Azi - Nie Sty 06, 2008 14:30

Aaaaa!!! dobra, oślepłam. Ten cudowny blask bijący z tych standardowych maleństw. Przyznać się, kto bierze tego dumbolka tak pięknie pozującego na pierwszym zdjęciu (i tego drugiego zresztą też).

ładnie proszę o adresy... :twisted:

jak to się stało, że ja nie widziałam chyba wcześniej tego tematu?! Szok? Czy opatrznośc nade mną czuwała, że muszałam to zobaczyć, gdy
L. napisał/a:
Wszystkie maluszki mają już domki , niestety nie starczyło maluchów dla Wszystkich chętnych

L. - Nie Sty 06, 2008 14:40

Jeden dumbuś zostaje u Marty, drugiego bierze Justyna (chyba nie jest zarejestrowana na forum)
hefi - Nie Sty 06, 2008 15:01

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :serducho: :serducho: :serducho: jakie pchełki śliczne... ahhhh :slinisie:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group