To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot S zirrael rattery

polna - Wto Lis 13, 2007 22:23

Niesamowita! :serducho: :lol1: :serducho:
zasadzkas - Śro Lis 14, 2007 00:11

Mój Szemre-Kruszek powoli Kruszon :roll:
http://img50.imageshack.u...dsc00181kq0.jpg
http://img104.imageshack....dsc00152xj4.jpg

godot - Czw Lis 15, 2007 12:47

i jeszcze Satou: silvermink :)
Anonymous - Czw Lis 15, 2007 13:39

zasadzkas, nie wyobrażam sobie niczego piękniejszego niż mały czarny dumbo. Nie wiem co w nich jest takiego, ale są zdecydowanie wybitne.
Reszta miotu także obłędnej urody. :serducho: :serducho:

Anonymous - Czw Lis 15, 2007 14:06

godot: jaki piękny,co za wąsy i to spojrzenie.,aż chciałoby się pogłaskać po tym srebrzystym futerku. :!:
zasadzkas - Pon Lis 26, 2007 01:04

Ja chciałam tylko powiedzieć, że wkrótce miesiączki będą. I że zamiast szczura mam w domu chomika, który wszystko znosi do domku na kanapie. Kradnie mi z talerza. Zaczepia bezczelnie dobermankę. Bawi się ze mną jak nieprzymierzając pies czy kot, łapie mnie za palec i ciągnie, albo skacze na niego z rozpędu. Potrafi zasygnalizować swoje potrzeby (np polizanie mnie po policzku oznacza, że chce mu się pić). No, i w ogóle, że jest boski :serducho:
nezu - Pią Gru 07, 2007 15:18

Strzyga WRESZCIE w docelowym, czyli u mnie ;)

Jest po prostu KOSMICZNA :mrgreen: :serducho:
Mały roztrzepaniec, troszke przestraszona była wczoraj, ale dziś już się rozbrykała. Wszędzie jej pełno :)
Niestety próby łączenia na razie mocno nieudane.
Niby mam młodzież, ale kobity jakies nietolerancyjne i wredne. To nawet z łączeniem Ramsiego nie mam takich kłopotów (tfutfu).
A najbardziej się burka najmniejsza, fuzzolowa Esme ;) . A zaraz za nią podąża równie podminowana.. Gipsy o_O. Moja seniorka najspokojniejsza na świecie.
Strzyga w efekcie ma rozdrapane uszko, polało się trochę krwi i musiałam ranke oczyszczać i małą na chwile obecna rozdzielić. Na szczęście ma koleżanke. Jeżeli w kwestii łączenia będzie bez zmian, pewnie zostaną we własnym towarzystwie, jednak nezu się tak łatwo nie poddaje... :twisted:

Zir, bardzo ci za Strzygę dziekuję. Jest cudowna! :serducho:

Edit:

FOTY FOTY ;) specjalnie dla babci :)

Matrix - Pią Gru 07, 2007 16:54

aaaaaaa... cudowna!!! :serducho: :falover: :tummykiss:
Anonymous - Pią Gru 07, 2007 18:33

nezu, Piękna szczurcia :)
Pacyfka - Pią Gru 07, 2007 21:56

Strzygusia :) cudeńko :zakochany:
zasadzkas - Pią Gru 07, 2007 23:20

Nezu, ale one już duże, co? Mój powolutku dorasta, hormony i te sprawy. Ech, kocham go nad życie, tak mnie skutecznie podrywa :mrgreen:
sssmok - Wto Gru 11, 2007 02:47

A Sirrah jest juz duuuzy i lata :D

zasadzkas - Wto Gru 11, 2007 10:59

A Szemre na 99% jest silvered :roll:
persefona4 - Wto Gru 11, 2007 21:11

Salemek tez już się ślicznie wybarwił teraz to już widać że to 100% syjamek :mrgreen: jest z niego straszny łakomczuszek:)nie wiem Wasze maluchy też tak dużo szamają :shock: bo Salem zaczyna mi kulke powoli przypominać :lol1:
zasadzkas - Pon Lut 18, 2008 02:04

Mój Szemrek:
kilka dni po przywiezieniu:

I na początku roku, około 3 miesięcy:


[ Dodano: Pon Wrz 15, 2008 23:18 ]
Niedługo będziemy świętować okrągłe urodziny :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group