To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "J" Zirrael Rattery

Oli - Pią Lut 23, 2007 15:33

Bosh,ja chce syjamka! ;( Dlaczego to GMR tak mnie meczy... ;(
Sabeena - Pią Lut 23, 2007 15:38

Olimpia, ja nic nie bede mowila, ale chlopiec wolny pewnie by sie znalazl 8)
Oli - Pią Lut 23, 2007 15:41

Nie kus mnie,bo ja juz zaczynam przeliczac czy mi wystarczy miesieczni ena wyzywienie jeszcze jednej mordki... Czy 6 szczurow to duzo? :?
Cola - Pią Lut 23, 2007 15:42

Olimpia, nikt nie przebije nezu więc dajesz..:D
Oli - Pią Lut 23, 2007 15:44

Ale ja mam jeszcze psa i co chwile jakiegos jeszcze na tymczasie i chlopa ktory marudzi ze dla niego czasu nie mam i i i ... Ja chce syjamka!!! ;(
Sabeena - Pią Lut 23, 2007 15:59

W sumie 5 czy 6 to nie jest duza roznica, problem zaczyna sie jak przekroczysz magiczne 10, wtedy faktycznie odczulam wzrost kosztow. Teraz jush 1 torebka ryzu stanowczo nie starcza na posilek - oczywiscie nie mowie o samym ryzu, ale.... kiedys torebka + warzywka itd i bylo ok, teraz 2 torebki to minimum i to tak na styk. a za chwile i 4 nie wystarcza :twisted:

PS Nezu skutecznie rozbudza i podsyca szalejace we mnie GMR
............... jakie GMR?? :roll: ja mam GGGMR :twisted:

PALATINA - Pią Lut 23, 2007 20:27

Olimpia, ja mam 6 szczurów i 2 psy. Tak więc smiało bierz szczurasa i jeszcze psa :twisted: Ja raczej nie narzekam (z wyjatkiem tych miesięcy /co trzeci/, w których przychodzi mi kupić nowy worek karmy dla psów!).
Oli - Pią Lut 23, 2007 21:12

Za karme dla moich psow placa rodzice,wiec tu koszty odpadaja... Jednak mam pewna tylko pule kasy co miesiac na szczurki (z "wlasnych" pieniedzy),a musze jeszcze jakas rezerwe zawsze zostawiac na wszelkie wypadki (tfu tfu). Uzgodnilam z Naamah ze do niedzieli sie zastanowie/przekalkuluje. :wink:
Sabeena - Nie Lut 25, 2007 23:35

To przed Olimpia ciezkie zadanie...wymyslenie imionka na J 8)
Oli - Pon Lut 26, 2007 00:05

:jesterjump: :jesterjump: :jesterjump: Dziekuje Naamah! Mam wrazenie ze popelniam wielka glupote (a co tam,raz si ezyje! :wink: ),ale jestem znana z tego ze mysle sercem,nie rozumem (podobno to checa wodnikow). Nad imieniem sie zastanawiam i chyba zaloze temat "pomocny" w wyborze.

Jejci, jej,ale super! :DD

Anonymous - Pon Lut 26, 2007 00:18

Olimpia, gratuluje! Tak trzymaj :hyhy:
marhef - Pon Lut 26, 2007 00:51

Off-Topic:
Olimpia, też jestem wodnik i też tak mam ;) Jak brałam Destinkę to też z wrażeniem, że popełniam wielką głupotę i też pod wpływem impulsu, ale teraz nie oddałabym jej nikomu za nic i nigdy w życiu i nie wyobrażam sobie, że mogłabym jej nie mieć :)


Gratuluję :D

Sabeena - Wto Lut 27, 2007 13:45

chlopcy:)



Dziewczynki:)




I pierwszy odwazny:)

L. - Wto Lut 27, 2007 13:47

*hlip hlip* ja tez chce syjamka...
śliczne :serducho:

Anonymous - Wto Lut 27, 2007 15:41

Ahh tam gdzies jest moje male malenstwo :serducho:
jejejeje jakie one juz duze... i juz maja brazowe pupki i noski .. ahh :mrgreen: :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group