To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Odwężowe ogonki już w nowych domkach

espada - Śro Kwi 18, 2012 17:44

mała ściągawka ;)

Chynaa - Śro Kwi 18, 2012 20:53

espada napisał/a:
mała ściągawka ;)
[url=http://images40.foto...d4m.jpg]Obrazek[/URL]


Ponowne podziękowania.

Nie mogę się doczekać. I oczywiście, jak to ja, rozpoczynam oficjalnie proces panikowania odnośnie tego, co będzie z ustalaniem hierarchii. To już dom Lennona a On jest chyba mniejszy od nich, poza tym "dwóch na jednego"... Aj.

espada - Czw Kwi 19, 2012 07:50

Nie martw się na zapas, chłopaki są młodzi, więc napewno nie będzie tak drastycznie, jak mogłoby to być ze starszymi osobnikami. A i drastyczność nie jest regułą ;)
jancia - Czw Kwi 19, 2012 08:29

Chynaa napisał/a:
"dwóch na jednego"... Aj.
dobrze, ze Lennon jest już u Ciebie jakiś czas i zdążył się rozgościć :mrgreen: Ja jak wpuściłam do dużej klatki bliźniaków (bo najpierw trzymałam je osobno i cała 4-ka spotykała się tylko na wybiegach) to Ed spi z Freddiem , a bliźniaki razem..chociaż też zdarza się, że wszystkie 3 na kupie susłakują.

espada napisał/a:
mała ściągawka ;)
no to Chynaa, będziesz miała TROJACZKI ;) Proponuję ogłosić konkurs na nazwę stada :) Proponuję : Trojaki Haszczaki i Kojak ;p :lol:
czartoria - Czw Kwi 19, 2012 09:51

szarzynki już w rękach Szalonego Kota ;) za 2 godzinki wyruszą w podróż do nowego domu
Ebia - Czw Kwi 19, 2012 11:01

Off-Topic:
Chyna, poradzisz sobie z ich rozróżnieniem ;) Ja znam je tylko z tego tematu i z tematu o Twoich szczurkach i rozróżniałbym bez problemu. A przecież to Twoje szczurki, więc na pewno dasz sobie radę ;) Spokojnie i głowa do góry ;)

czartoria - Czw Kwi 19, 2012 15:15

Szalony Kot napisała, że dzieciaczki są bardzo sympatyczne i spokojne ( :shock: ). Jeden śpi, drugi wychodzi na rekę i obserwuje otoczenie :) Zjedli chrupki i środek ogórka, który dostali w razie pragnienia. Jeszcze około 4 godzin jazdy przed nimi.
Chynaa - Czw Kwi 19, 2012 16:34

czartoria napisał/a:
Szalony Kot napisała, że dzieciaczki są bardzo sympatyczne i spokojne ( :shock: ). Jeden śpi, drugi wychodzi na rekę i obserwuje otoczenie :) Zjedli chrupki i środek ogórka, który dostali w razie pragnienia. Jeszcze około 4 godzin jazdy przed nimi.


Jazda przebiega dobrze, chłopcy wyjedli wszystko i śpią.

Mamy remont we Wrocławiu, jestem przygotowana na pomieszanie z poplątaniem o czym pisałam w swoim wątku.

Trzymajcie kciuki żebym ja na Szalonego Kota trafiła i nic się nie stało...

___

Mama wpadła na świetny pomysł, zaraz napiszę u siebie.

czartoria - Czw Kwi 19, 2012 17:39

W międzyczasie dostałam garść info od Gosi, u której jest maleństwo czyli po nowemu - Scrappy :)
Maluchy super się zakumplowały. Scrappy pochłania każdą ilość jedzenia jaka znajdzie się w klatce czyli wszystko po staremu :lol: (Chynaa, proszę nie upaść szaraczków, bo też są dużożerne) i już się nie boi nowego miejsca. Właścicielka powoli zbiera się do założenia młodym wątku ;)
Jak espada wróci to wrzuci na komp zdjęcia od Gosi, bo z mojej komórki się nie da (brak kabelka).

espada - Czw Kwi 19, 2012 19:37

Scrappy vel. Maleństwo z Lusiem


Chynaa - Czw Kwi 19, 2012 21:13

czartoria, zrobię co w mojej mocy. ;)

Nie no, będą jadły karmę, do tego kukurydza, ryż, owoce, warzywa, gerberek.

espada. Niach. :)

Kluska - Pią Kwi 20, 2012 10:14

Przeniosłam wątek do działu ' Mioty adopcyjne'
czartoria - Pią Kwi 20, 2012 15:09

Dalsze losy Szaraczka i Szaliczka można śledzić na wątku: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10879
losy Borsuczka:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11606
i mam nadzieję wkrótce powstanie też wątek Maleństwa (i Lusia) ;)

Chynaa - Pią Kwi 20, 2012 17:40

Kluska - OK. :)

czartoria - :spoko:

PS Przypomniałam sobie! Zupełnie z tej samej beczki. Gdym czekała na tramwaj podeszła kobieta - zauważyła, że coś w torbie jest. "Jakieee ładneee" (czy tam śliczne, nie pamiętam).
Miłe. 8)

adrihnn - Pią Kwi 27, 2012 23:47

losy Scrappy'ego vel Maleństwa tutaj :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group