To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 3 dziewuszki dumbo rex i 6 maleństw dumbo [Warszawa]

mma - Pią Gru 16, 2011 20:29

starsze maluchy już zaczynają podgryzać stały pokarm i uczą się pić z poidełka. zwiedzają klatkę i są bardzo ciekawskie. Wszystkie wchodzą na dłoń, jak się ją podstawi i ssą palce. Kuro jest zdecydowanie najodważniejsza- zawsze pierwsza do zwiedzania. Plamka jest bardzo ciekawska ale ostrożna. Kapturek to kompletna klucha i przytulas- daj jej kieszeń albo rękaw do siedzenia i będzie prze-szczęśliwa.

Z oczywistych względów o charakterze najmłodszych dzieci niewiele jeszcze da się powiedzieć :)

Anonymous - Pią Gru 16, 2011 22:52

Najgorsze jest to, że się do nich przywiązujemy z dnia na dzień... Trudno będzie oddać maluchy. :wink:
No ale nie ma dyskusji w zasadzie, nie damy rady z wszystkimi. Dwie kluski zostawimy, będzie stadko dwupokoleniowe. Reszta będzie musiała znaleźć nowych właścicieli. Mam nadzieję, że równie mocno kochających.

mma - Sob Gru 17, 2011 19:48

wszystkie malce ze starszego miotu piją już z poidełka i jedzą stały pokarm. są fanami pomidorów i płatków owsianych. są kłębkami z adrenaliną, robią już wypady poza klatkę
Anonymous - Nie Gru 18, 2011 13:05

Jesteśmy po wizycie u dr. Anny Rzepki (część osób z forum ją już zna). Na wizycie były dwie mamy i 3 starsze maluszki. Szczurki są w wyśmienitej kondycji, bez pasożytów, dobrze odżywione i wesołe. Miały przegląd zmian skóry i zostały osłuchane.

Doktor powiedziała, że mamy dumbo double rex'y - stąd łysinka i nie ma powodów do niepokoju. U Szarej łysinka jest wyraźniejsza. U Plamki też widać różowe przebłyski. Zarówno ona jak i Szara mają jaśniejsze ubarwienie, to pewnie idzie w parze.

Za kilka dni obiecujemy więcej zdjęć. :)

ziutkowska - Nie Gru 18, 2011 15:39

nie mogę się doczekać tych zdjęć :serducho:
pszczoła - Wto Gru 20, 2011 00:52

co tam u maluszków? :)
Anonymous - Śro Gru 21, 2011 00:22

Przedstawiam najnowsze sesje maluchów. Coraz trudniej robić zdjęcia, biegają, podskakują, wszystko muszą sprawdzić i wszędzie wetknąć nos. :)

https://picasaweb.google.com/115799716841113935551
(dwa nowe albumy z 20 grudnia)

Kasik - Śro Gru 21, 2011 00:25

One są obłędne... :serducho: A to małe cudo czarne z białą plamką na główce, to dziewczynka czy chłopak?
ziutkowska - Śro Gru 21, 2011 00:31

Słodziaki! :serducho: (Kaptureeeeek! :serducho: :serducho: :serducho: )
mmarcioszka - Śro Gru 21, 2011 00:40

Nr 5, 6 i Plamka są cudne :serducho:
Oli - Śro Gru 21, 2011 02:33

mma, dostałaś moje pw? pytam, bo nic nie odpisałaś?
jamajkaaa - Śro Gru 21, 2011 10:00

Mała czarna z plamką na głowie jest ideałem.... :serducho:
Majszczur - Śro Gru 21, 2011 10:46

Kuro i CzarnaZGwiazdką śnią mi się po nocach :sirwwt:

nie mam słów, przechodzę na pismo obrazkowe :falover: :falover: :falover:

Misiek88 - Śro Gru 21, 2011 13:08

Hej,
są może jeszcze jakieś dziewczynki dumbo do oddania? :)
Jesteśmy bardzo zainteresowani adopcją jednej ;)

Anonymous - Śro Gru 21, 2011 14:23

Są są. Zapraszamy na PW (najlepiej pisać do mma).
Trzy starsze dziewczyny będą do oddania zapewne nie wcześniej niż połowa stycznia. Młodsze dzieciaki koniec stycznia / początek lutego. Wtedy będziemy również weryfikować listę adopcyjną.

Co najmniej jedną starszą i jedną młodszą planujemy zostawić. Zależnie od popularności maluchów (choć nie ukrywamy, że własne preferencje też mamy, ale najważniejsze dobro szczurków).



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group