To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot C SunRat's - rezerwacje str.12

emileczka - Nie Kwi 29, 2012 18:23

Ogoniasta, jaka łysa dupka :mrgreen: , niech się trzyma dzielnie i niech guzy nie rosną :kciuki:
Ogoniasta - Pon Maj 07, 2012 13:28

A jak się miewa reszta CeRatek?? :) Co u rodzeństwa słychać?? :)
Devona - Pon Maj 07, 2012 22:16

Carmenka przeszła pierwsze chyba w życiu zapalenie dróg oddechowych, ale już jest zdrowa i ogólnie rzadko trafia się tak mało chorowity szczur :) . Bez większych problemów przyjęła razem z Poezją trzy nowe koleżanki, dzięki nim łyse babcie nieco się rozruszały. Trochę mnie martwi miękka gulka pod skórą, którą zauważyłam w niedzielę, ale już wcześniej była podobna sytuacja i po kilku dniach zgrubienie zniknęło, jeśli tym razem nie wchłonie się samo, to mała na pewno odwiedzi lecznicę. To tak wygląda trochę jak kaszak podskórny, więc na razie staram się nie panikować :) .
EpKee - Pon Maj 07, 2012 22:18

Curunir bardzo dobrze, ostatnio miał wycinanego kaszaka, operację zniósł bardzo dobrze, dalej bryka i ma ADHD.
Ogoniasta - Pon Maj 21, 2012 20:26

Niestety dziś mniej radosne wieści :( Celica ma zapalenie płuc. W zeszłym tyg zauważyłam, że chodzą jej boczki. Z racji że pracowałam po 10h do weta zabrała ją Biała (za co po raz kolejny ogromnie dziękuję Słońce!!). W pt dostała steryd+catosal i antybiotyk. Dziś znowu byłyśmy na osłuchaniu. Jest lepiej. Dostała kolejny zastrzyk sterydowy, w środę następny. Antybiotyk jeszcze przez 6 dni.

Prócz "pracujących" boczków glizdunia czuje się bardzo dobrze :) Pięknie spaceruje (teraz przegania dzieciaki :P ), ma piękny apetyt.
Prosimy o dużo kciuków! Żeby łysa babcinka szybko wróciła do zdrówka :(

Frugo - Pon Maj 21, 2012 20:47

To kciukamy z chłopakami mocno za Celicę. :kciuki:
agacia - Pon Maj 21, 2012 21:10

Ojej, kciukam za siostrzyczke :kciuki:
quagmire - Wto Maj 22, 2012 13:40

Wróci, wróci szybko do zdrowia :kciuki:
mmarcioszka - Wto Maj 22, 2012 13:41

Ogoniasta, trzymam kciuki za Celicę :kciuki:
gratis - Pią Cze 08, 2012 11:56

Cint, czyli "nie zatrzymasz":



Cinteotl ogólnie ok. Ma zęba, z pęknięciem strzałkowym - wzdłuż. Ukruszyła się część, miał przycięte zęby, od tego czasu (tfu, tfu, tfu, tfu!) jest ok, choć ząb wygląda na "martwy".

quagmire - Pią Cze 08, 2012 12:06

Cintuś jest bezgranicznie piękny (albo absolutnie brzydki, zależy od frontu ;) ).
I taki słodki :serducho:

Ogoniasta - Pon Lip 16, 2012 14:23

Od ponad 2 tyg walczymy z biegunkami u Celici :roll: Skutek kuracji antybiotykowej przy zapaleniu płuc :(
Dostała dwie serie metronidazolu. Obecnie jest na specjalnej diecie. Jest lepiej. Kupale są miękkie, ale już nie wodniste :roll:
Dzidziunia bardzo wychudła i jest słabsza. :(
Chcieliśmy operować tego guziola, ale przy jej obecnej formie nie ma na co liczyć :(
Póki co bardzo nie przeszkadza..mała ładnie chodzi, wspina się.

Prosimy o dużo kciuków :(

quagmire - Pon Lip 16, 2012 14:49

Trzymam, trzymam mocno :kciuki:
Ogoniasta - Wto Lip 31, 2012 20:32

Wczoraj ok godz 17 w lecznicy zasnęła Celica vel Chunni SunRat's.

W ciągu miesiąca schudła ponad 100g...w ciągu 4 dni prawie 30... biegunki, nieprzyswajanie niczego co zjadła...przed wczoraj zaczęła czuć się źle, była słabiutka...wczoraj pojechałyśmy do Zwierzyńca po cud...jednak okazało się, że cuda nie są przeznaczone dla nas....pomogliśmy glizduni zasnąć.....

.....czuje jakby ktoś wyrwał mi kawał serca, co nie pozwala swobodnie oddychać....pożegnałam już kilka szczurów, każdy był wyjątkowy, każdy wiele znaczył...ale relacji z tą cudowną istotą nawet nie jestem w stanie opisać słowami... słowa to za mało...

Dziękuje heniokowi i emileczce za nią....dziękuje też madzial...ogromnie dziękuje...



Sekcja wykazała ostry stan zapalny jelit..zwłaszcza grube...odcinkami poważne zmiany..czarne wżery....zmiany również na trzustce, wątrobie.

Płuca, serce, przysadka w stanie idealnym.

Do badań histopatologicznych poszedł wycinek guza gruczołu mlekowego, jelit oraz wątroby.
Wyniki będą w przyszłym tygodniu.

EpKee - Wto Lip 31, 2012 20:39

Ogoniasta, biedna mała, strasznie mi przykro :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group