To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - L Abraxas 04.11.2010 [*Loki, Leda, Lemminkainen]

Bel - Wto Lip 26, 2011 10:01

harpoonka, LOLek jest jamnikowaty i ogromny.... ale na pewno nie gruby :serducho: :mrgreen:
harpoonka - Wto Lip 26, 2011 10:39

Bel, Muszę Lancelotowi powiedzieć, że bracia szczupli, a on sadełko hoduje. Może się weźmie za siebie, a jak nie, to ja się za niego wezmę :mrgreen:
madzial13 - Śro Sie 24, 2011 22:35

Dajcie jakieś foty :wink:
U nas wszystko w porządku, Leda nadal jest takim straszakiem jak była, a Chmurka nadal przoduje w głupich pomysłach :mrgreen:

Bel - Wto Sie 30, 2011 19:35


LOLek :DD

madzial13 - Czw Wrz 01, 2011 10:38

Bel, ale TY piękne zdjecia robisz :mrgreen:
aneczka1-13 - Czw Wrz 01, 2011 11:41

Sam Lolek jest piękny i taaaaki słodki :serducho:
Bel - Czw Wrz 01, 2011 11:58

o i tu się z aneczką zgodzę :DD to LOLek ładny- fotki to tylko uwieczniły :DD
aneczka1-13 - Czw Wrz 01, 2011 13:03

I podkreśliły jego wspaniały wygląd. :mrgreen:
Azi - Nie Wrz 04, 2011 20:27

Lucia wygrała jako najlepsza samica fuzz na XV OWSR we Wrocławiu ^^
maris - Nie Wrz 04, 2011 21:15

Lutka jest cudna :serducho: Miałam przyjemność nieść ją do porównania :) Gratki :)
madzial13 - Nie Wrz 04, 2011 21:24

Azi, Gratulacje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pszczoła - Nie Wrz 04, 2011 23:50

maris napisał/a:
Lutka jest cudna :serducho: Miałam przyjemność nieść ją do porównania :) Gratki :)


Ja też :P Jest śliczna i taka mięciutka :serducho:
Gratulacje :mrgreen:

Bel - Pon Wrz 05, 2011 06:43

brawo siostra :DD i gratki od tatusia :DD
Frag - Wto Wrz 06, 2011 19:59

U nas w ostatni piątek było dużo strachu. Nie miałam czasu wtedy napisać, więc dziś będzie wszystko hurtem - oszczędzę Was dzięki temu, bo na szczęście chyba na strachu się skończy.

We wspomniany piątek Lexi zaczęła krwawić z dróg rodnych. Natychmiast pojechała do pani doktor, dostała zastrzyki m. in wit. K. Podejrzewany był guz albo kamień w drogach moczowych. Na szczęście krwawienie praktycznie ustało do popołudnia, potem już się nie pojawiło. Wczoraj kolejna wizyta, kolejne zastrzyki, badanie moczu. Dziś było usg. Okazało się, że najprawdopodobniej przyczyną krwawienia było zapalenie rogu macicy. Wygląda na to, że wszystko dobrze się skończy.
Cały czas podaję wit. C.

Dodam, że Lexi jest wesoła i wcale nie zachowuje się, jakby jej coś dolegało. Dzielnie znosi codzienne wycieczki do weterynarza (w towarzystwie Arabelli, bo sama nie zgadza się nigdzie jeździć), rano prawie wygryza dziurę w szczebelkach klatki, żeby ją już wypuszczać. Zawiesza się oczywiście jak zawsze, ale stała się jeszcze bardziej socjalna niż była.
Apetyt jej dopisuje i nadal to właśnie ona chomikuje wszelkie przysmaki, które cała trójka dostaje :)

LiLith1981 - Pon Paź 17, 2011 20:32

ja mam pytanko ile waży rodzeństwo:) Bo się okazało,że Ladon jest lekko bym powiedziała dużżżżżżyyyyy........ :) całe 780g mojego szcześcia, chociaż na to nie wygląda( będzie ostra dieta):) Poza tym slodki kochany przytulak:) który lubi dawać buzi :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group