To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

Anonymous - Śro Lip 02, 2008 21:31

Orisia zapala siostrzyczce światełko... [']

:(

Layla - Pią Lip 04, 2008 11:13

Omarek też zapala światełko... [']

Cóż... Trzeba żyć dalej - wczoraj O-pisklaki skończyły pół roku! Szkoda, że urodzin nie obchodziły w komplecie...

Zdrówka dla całej ferajny... A Ozzy niech tam za łąkach zajada serek :serducho: :serducho:

nutaka - Pią Lip 04, 2008 11:16

ojjj straszne...
[*] ;(

Kagero - Sob Lip 05, 2008 19:07

Layla napisał/a:
wczoraj O-pisklaki skończyły pół roku! Szkoda, że urodzin nie obchodziły w komplecie...
szkoda.. ale zdrowia dla reszty miotu i oby się już wypadki nie zdarzały! :serducho:
misia - Pon Lip 07, 2008 14:58

Biedna maleńka :( Olsen też zapala światełko dla siostry [']
nezu - Wto Lip 29, 2008 23:38

Kochani, co tam u O - pisklaków?
Jak badania okresowe? Wszyscy zdrowi?

U nas w kratkę.
Gytha złapała zapalenie oskrzeli. Moja wina, silny przeciąg w pokoju w czasie kiedy chorowałam (wiecznie otwarte okno). Walczymy i całkiem nieźle nam idzie. To zuch baba jest.

Osia jak była drobniutka tak nadal jest. Taki mały duszek. Wszędzie wciśnie nos, wszystko musi zobaczyć. Ma częste ruje, z tego powodu jest pod obserwacją, nie możemy przegapić ewentualnych kłopotów hormonalnych typu gruczolaki. Jasne, że nie muszą wystąpić i przeważnie nie występują, ale miot o to miot kontrolny i mam na swoje panienki jak i na Gythe szczególne oko.

Oliwka za to, no, kto czyta forum ten wie. Duża baba z niej wyrosła, piękna. Miała i ma zostać mamą, ale jakiś pech się za nami ugania. Najpierw nie chciała zarujkować, a kiedy już zarujkowała jeden skok zakończył życie zarodków (zainteresowanych, przed stwierdzeniem że szczura który samoistnie wchłonął zarodki nie wolno rozmnażać odsyłam tu: http://forum.szczury.biz/...=3578&start=195 ). Przed nami ostatnie pół miesiąca prób. Byłabym wdzięczna, gdyby wlaściciele rodzeństwa Oliwki mocno pokciukali.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na wieści z niecierpliwością.
Babcia nezu. :)

Layla - Śro Lip 30, 2008 06:26

U mnie, jak babcia nezu sama wie, wszystko dobrze ;) Omar to wspaniały, duży chłopczyk, całkowicie zdrowy. Poza zdarciem skóry z ogona miesiąc temu nic mu się nigdy nie działo i nie miał nawet kataru. Badania okresowe ma regularne :) Charakter Omara jest marzeniem wielu właścicieli szczurków - bardzo kocha ludzi, obdarzony empatią. Kocha mizianie, ale ma swój charakterek i dość dominującą osobowość. Cudo, a nie szczur :serducho: Wkrótce przecudna sesja zdjęciowa uszatka.

Za Oliwciowa ciążę nieustannie kciukam razem z przyszłym wujkiem. I oczywiście za zdrówko mamusi Gythusi, bardzo żałujemy, że nie będzie u nas spędzała wystawowego weekendu :(

emileczka - Śro Lip 30, 2008 11:52

Mója Opal choć jest na dokładkę u mnie jest cudna. Pomimo to,żę jest typową smicą jest grzeczna i się słucha i ciągle by biegała po mieszkaniu :) zwinna, wejdzie wszędzie i zaczyna lubic mizianie :lol: Jest drobniutka, ale mam nadzieję,że jeszcze podrośnie. Narazie jest okazem zdrowia oby tak dalej :mrgreen:

Opal musi wkońcu zostać ciocią już nie możemy się doczekać :kciuki:

misia - Czw Lip 31, 2008 09:34

U Olsena wszysko ok:) Nie jest duzym szczurem, ale jest niezwykle zwinny szybki, ruchliwy i sprytny. Nie jest już też taki omszony jak był:) Na spacerach zamiast zwiedzać mieszkanie woli biegać po nas. Uwielbia zabawy w nerka z moją ręką:) Straszny żarłok i psotnik z niego.
Za Oliwkową ciążę kciukamy :kciuki:

nezu - Pią Sie 29, 2008 14:34

Dostałam zdjęcia Opal od Emilii. :mrgreen: :serducho: (Emilia dzięki!!!!)

Niniejszym prezentuję za zgodą właścicielki i autorki zdjęć, bom dumna. :]


:serducho: :serducho:

Layla - Pią Sie 29, 2008 14:36

OMG!!! Toż to bliźniaczka Omara! Ach, cudo, cudo!!! :serducho: :serducho: :serducho:
Matrix - Pią Sie 29, 2008 15:24

Jeny..jaka ona jest śliczna..Mogłam ją wziąć no :P
Layla - Pią Wrz 05, 2008 19:37

8 miesięcy Obłędnych Och_jak_cudownych dzieciaków! Minęło 3 września, a ja zapomniałam :P

:urodziny: :serducho: :mrgreen:

Layla - Pią Lis 07, 2008 15:23

Hop hop! Sama sobie podbijam! Obłędne dzieciaki ukończyły 3 listopada 10 miesięcy! Omuś macha rodzeństwu :) Najcudowniejszy na świecie misiek z niego :serducho:

:urodziny: dla "pisklaków" ;P

Jastina - Pią Lis 07, 2008 16:24

O rany to już :shock:
:urodziny:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group