To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - L Abraxas 04.11.2010 [*Loki, Leda, Lemminkainen]

H. - Czw Cze 02, 2011 15:37

Piękne te L-ki :serducho:
Bel - Czw Cze 02, 2011 15:38

Lavi, na lewym boku czy prawym?
Lavi - Czw Cze 02, 2011 15:39

believe_86, na lewym
Bel - Czw Cze 02, 2011 15:40

to tak jak Perek :lol: on ma tam łysego placka :lol:
Lavi - Czw Cze 02, 2011 15:42

No Loki zaczyna mieć placka:D Najpierw nie było nic, potem sierść się przerzedziła a teraz jest tam tylko jasny meszek:) Myślałam, że może chłopaki go wyiskali albo stwierdzili, że będzie ich królikiem doświadczalnym i mu tą sierść wygryzą, ale niczego na skórze nie ma, jest ok, więc się nie niepokoję;)
Nakasha - Czw Cze 02, 2011 17:06

Możliwe, że po prostu wyłysiał, niektóre rexy tak mają. :P
Bel - Czw Cze 02, 2011 17:09

LoLek ma piękną i gęstą sierść. W dodatku wibrysy tak są pokręcone jak u mało którego ogona :mrgreen:
Frag - Sob Cze 04, 2011 22:42

Nasze L-ki kończą dziś 7 miesięcy.

Lexi to straszny łobuziak. Rozrabia, próbuje zdominować najstarszą w stadzie, gryzie wszystko co ma w zasięgu pyszczka (siejąc spustoszenie w okablowaniu komputera mojego męża) i zawiesza się czasami na długie minuty w jednej pozycji :) No i jest żarłokiem - jedzenie jest pyszne, nawet jeśli nie chce się wyjść z hamaka - co widać na zdjęciu.


Vermona - Nie Cze 05, 2011 12:54

Lucifer (nazywany najczęściej Luckiem) jest wspaniałym ogonkiem. Niezwykle towarzyski, miziasty, zawsze chętny do zabawy i tulasków, głodomór i przy tym wybrzydziuch. :wink: Jak tylko przechodzę obok klatki, a on akuratnie niezwykle się nudzi, to reakcja jest natychmiastowa skok na ścianę klatki, gryzienie prętów i zaczepne spojrzenie mówiące wszystko - "Chcę na rąsie!". Moooje kochane maleństwo! :mrgreen: :serducho: Jedyne przejawy "agresji", to chwytanie w łapki i ząbki podczas zabawy z paluszkami, które dokuczają. :wink:


madzial13 - Pon Cze 06, 2011 11:37

believe_86, Frag, Vermona, cuda :serducho: :serducho:

Leda jest boi-duszą. Bardzo wycofana i ostrożna. I chuda jak patyk, bo zawsze ostatnia do michy.

Bel - Pią Cze 10, 2011 10:06

a to LOLek :DD waży "tylko" 596 gram ;) przy czym jest postury tatusia- długi i szczupły :DD

Nakasha - Pią Cze 10, 2011 15:52

Jeej on jest najśliczniejszy. :DD
Azi - Pią Cze 10, 2011 17:02

believe_86 napisał/a:
długi i szczupły
och Ty mistrzyni ironii ^^
Bel - Sob Cze 11, 2011 19:04

Nakasha, wiedziałam co brałam :DD
Azi, jakbyś w końcu ruszyła 4 litery do mnie to sama byś się przekonała! :DD serio mówię.. długi i szczupły. Tak jak Perek :DD z resztą KoPerek też. Tylko Quick jest kulisty...

harpoonka - Wto Lip 26, 2011 02:00

Bel, dopiero zobaczyłam fotki LOLka (ale mam refleks) :mrgreen: Ależ on pięknie na nich wyszedł :serducho: :serducho: :serducho:

I tylko mój eLek tak się roztył? :oops: :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group