To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

Bel - Wto Mar 30, 2010 00:02

sachma, no pewnie :] za kudły i do jaskini :P hehehehe :DD filmik rozbrajający :DD
Nakota - Wto Mar 30, 2010 00:05

Genialny filmik :D :lol:
Świetne te łysolki :serducho:

sachma - Wto Mar 30, 2010 00:39

maluchy trochę nie bardzo kumają zasadę przeciskania się przez kraty.. myślą że jak przejdzie dupa to reszta też.. a wszyscy wiemy że jest dokładnie na odwrót - jak przejdzie głowa to reszta też.. no i niestety później jest płacz i wrzask bo głowa przejść nie chce a reszta ciałka zwisa już po drugiej stronie klatki.. mama stara się ratować, ale nie zawsze się udaje, a maluchy są już tak spanikowane że nie dają rady dupki wepchnąć do klatki.. no i babcia ma już obolałe łapy od rozginania prętów.. to pierwszy miot który wyczyniał takie rzeczy.. i to pierwszy miot który po takim szale i strachu, a później upadku na podłogę nie ucieka gdzie pieprz rośnie tylko szuka babci.. wchodzi na rękę i pcha się pod bluze żeby babcia pocieszyła.. uh.. martwię się o nie bo coraz głupsze pomysły przychodzą im do głowy..
Bel - Wto Mar 30, 2010 00:45

sachma, no pięknie.Velvet będzie kolejnym kompanem dla Pucka oprócz Morisa i teraz to mi naprawdę helikopter zmontują i sruuu z klatki ;(
Roth - Wto Mar 30, 2010 07:30

Świetne są :serducho: I jak lgną do człowieka :shock: :mrgreen:
quagmire - Wto Mar 30, 2010 11:15

Cudowne, tak pięknie przychodzą na wołanie i są takie duże i kocham te ich wielkie oczyyyy :serducho: :serducho: :serducho:
sachma - Śro Mar 31, 2010 14:19

Przypominam że do 8 trzeba mi wpłacić resztę kasy za maluszki ;)

dzieciaki nie jedzą z misek - o zgrozo jest ich 13 (miot B był 14) a jedzą z głębokiego talerza obiadowego i taki pełny talerz to jest odpowiednia dla nich porcja, mimo to wydają się być chude - nie wiem dlaczego, może przez geny mamy, ale miot będzie wybitnie adhdowy.. malce rozpiera energia, biegają skaczą i wymyślają różne głupie rzeczy :P

dziś na obiadek jest pierś z kurczaka, warzywka suszone i ryż, wszystko dobrze ugotowane :)

quagmire - Śro Mar 31, 2010 14:23

A ja dopiero wczoraj dostałam umowę - dziś ją wyślę :mrgreen:
Powinna jednak dojść :wink:

sachma napisał/a:
wydają się być chude - nie wiem dlaczego, może przez geny mamy

Ale Rubelcia to kawał baby przecież. One po prostu wszystko natychmiast spalają :mrgreen:

sachma - Śro Mar 31, 2010 14:27

quagmire, Rubella była chuda i długa :P później jej się przybrało :P jak się dziecience adhd uspokoiło :P
EpKee - Śro Mar 31, 2010 14:27

Ja przelew zrobiłem i umowę odesłałem już :) Normalnie jak w restauracji mają :)
quagmire - Śro Mar 31, 2010 14:32

To Rio w sumie bardzo szybko zaczął "grubnąć" ;)
Jak się w eRki wrodzą, to na pewno będą duże. Jak na mój gust, to są całkiem spore. Ważyłaś je może jakoś ostatnio? Ile tak przeciętnie ważą?

sachma - Śro Mar 31, 2010 15:43

quagmire, nie ważyłam, muszę spróbować, na razie nie potrafię zrobić nic żeby choć chwilę w miejscu usiedziały - jedzenie nie jest dla nich zachętom :P chyba mają go pod dostatkiem bo się nawet na mięsko nie rzuciły :P
quagmire - Śro Mar 31, 2010 15:46

Rozpieszczone bąble :mrgreen: :serducho:
Biała - Śro Mar 31, 2010 18:00

sachma napisał/a:
miot będzie wybitnie adhdowy.. malce rozpiera energia, biegają skaczą i wymyślają różne głupie rzeczy :P



Nie wiem czy mam się cieszyć, że mi się dzieciarnia sobą zajmie czy już włosy rwać, że nie dadzą mi spokoju.... :lol:

sachma - Czw Kwi 01, 2010 12:05

Maluchy były dziś u weta :) Poznały ciocie Anie, Ciocie Cole i Ciocie Layle ;)
Z Viga przepukliną wszystko ok :) zarosła, operacja nie będzie konieczna, powłoki ciała są całe i zdrowe :) wszystkie maluchy zostały uznane za piękne zdrowe i oswojone :P :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group