To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Oli - Czw Sie 07, 2008 13:59

Off-Topic:
shsr, nie sps :wink: i z tego co mi wiadomo - tak. nie mógłby wystawić metryk i rodowodów.

Anonymous - Czw Sie 07, 2008 14:00

Off-Topic:
aga napisał/a:
czyli jakby ktoś dwa rodowodowe szczury rozmnożył i nie zapisał się do spsu, to maluchy byłyby nie rasowe?
do shsru. Oczywiscie, ZK tez jest po to aby nadawac rodowody, oceniac mioty i szczeniaki. Po to tworzy sie związki, żeby utrzymac normy, zasady i regulaminy, które sa po to aby zwierzeta były jak najlepsze, a nie tylko były. ;)

Layla - Czw Sie 07, 2008 22:13

Ren! Krzyczę i tu, bijąc się w obfitą pierś!

Tak, to ja ukradłam Ci małą, zieloną miseczkę!! Wybacz mi, och, wybacz ;(

L. - Czw Sie 07, 2008 22:27

Layla napisał/a:
bijąc się w obfitą pierś!

:slinisie:

ps. i tak Cie już Renowej wydałam na forum shsrp ] : - >

Anonymous - Czw Sie 07, 2008 22:32

Layla, o Ty zuuuo z obfitą piersią! :twisted: Ale wybaczam :P
Cygu - Wto Sie 12, 2008 19:30

Layla napisał/a:
Jestem okropną gadułą,


Tak, zgodze sie w zupelnosci, do tego dodam ze Layla jest porywaczka cudych krzesel !

Pozdrowki.

P.S. Wystawa bardzo fajna, o wiele lepiej zorganizowana niz pierwsza ktora odbyla sie tez w Gdansku, tam bylismy w korytarzu, w Wawie w sali obok, tym razem juz w glownej obok kotow, na nastepnej to koty podpinaja sie pod nasza wystawe ! :P

P.S.2 Od siebie dodam ze miloby bylo obmyslec sam w sobie inny plan wystawy. Sama wystawe zrobic krotsza, szybciej ocenic szczury i rozdac nagrody. Co jak co spotykamy sie w takim gronie raz-dwa razy na rok i niestety po tylu godzinach kazdy byl tak padniety ze nie bylo mozliwoscia zebrac ekpiy na jakiekolwiek wyjscie gdzies wieczorem. Co mogloby byc tez bardzo fajne zeby poznac sie lepiej i jeszcze bardziej zintergrowac.

P.S.3 Oczywscie ze Olimpia ma cudny glos, to jeden z powodow dla ktorych jestem jej TŻ :)

L. - Wto Sie 12, 2008 19:37

Cygu, a Ty to tak dłuuuuugo siedziałaeś na wystawie, że szok :lol: musiałeś strasznie sie przemęczyć :P

Ale fakt, fajnie by było jakoś to zorganizować, aby po wystawie można było gdzieś pójść ekipą :mrgreen:

Cygu - Wto Sie 12, 2008 19:38

L. napisał/a:
Cygu, a Ty to tak dłuuuuugo siedziałaeś na wystawie, że szok :lol: musiałeś strasznie sie przemęczyć :P


Nie liczy sie ilosc ale jakos 8)

Oli - Wto Sie 12, 2008 19:38

Cygu napisał/a:
P.S.3 Oczywscie ze Olimpia ma cudny glos, to jeden z powodow dla ktorych jestem jej TŻ :)

:lol: No nie mogę! Jeszcze żaden facet mi nie podał takiego powodu bycia ze mną. :lol: No cóż, nie dla balonów, to przynajmniej dla głosu. :lol: Cygu :*

L. - Wto Sie 12, 2008 19:41

Cygu, Twoja jakość była 100% ale tylko dlatego, że złożyłeś mi transporter :P :P
Olimpia, :cojest: :rotfl:

Oli - Wto Sie 12, 2008 19:43

Tak L., iks de normalnie. :mrgreen:
Anonymous - Wto Sie 12, 2008 19:52

L. napisał/a:
Cygu, a Ty to tak dłuuuuugo siedziałaeś na wystawie, że szok :lol: musiałeś strasznie sie przemęczyć :P

Normalnie zaprotestuję bo najdłużej to siedział mój TŻ :P

L. - Wto Sie 12, 2008 19:54

Ren, to była ironia :DD
A ja Renowego to podziwiałam, że nie umarł na miejscu. :-P Było widać po nim znużenie i jeszcze do Olsztyna jedzie :P

Layla - Wto Sie 12, 2008 19:59

Cygu napisał/a:
Layla jest porywaczka cudych krzesel !


No nie! Ta zniewaga krwi wymaga!! To było lajlowe krzesło!

Najkrócej przebywającym teżetem na wystawie był mój :?

Olimpia napisał/a:
iks de


kochana, nie jadę do Olsztyna, zatem nie iks de, tylko tete :lol:

L. - Wto Sie 12, 2008 20:03

Weście bo ja się za-rotfl-uje :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group