To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot KWIATOWY SunRat's - rezerwacje str. 9

emileczka - Śro Gru 08, 2010 19:51

Na XIII Ogólnopolskiej Wystawie Szczurów Rasowych:

Szafirek zajął II miejsce najlepszy samiec uszy standard oraz nominację do championatu;

Pierwiosnek zajął II miejsce najlepszy samiec point, zdobył Best In Show Samców oraz nominację do championatu.

marlena85 - Pią Sty 07, 2011 19:28

świeże foteczki Marunki :)

susurrement - Pią Sty 07, 2011 19:30

ależ ona śliczna! taka mała Rajeczka :serducho:
quagmire - Pon Sty 31, 2011 16:35

Pierwiosnek

heniok - Wto Lut 01, 2011 07:45

Piesek to takie Raro z jajkami :lol: , nawet zwisy robi jak ona :serducho:
Martuha - Sob Lut 19, 2011 11:12

:urodziny: Nasze kochane kwiatki mają właśnie roczek ;] Wszystkiego najlepszego dla "makuchów" :lol: i dużo,dużo zdrówka :) Moja córcia dziś Lillce wyprawia przyjęcie :mrgreen:
quagmire - Sob Lut 19, 2011 11:24

Ja wycałowałam
Piesiątko od stóp do głów :)

Oboje życzymy dużo zdrowia wszystkim braciom i siostrom. Do zobaczenia za rok w tym samym składzie :D
:urodziny:

AngelsDream - Sob Lut 19, 2011 11:35

I od naszego stadka serdeczne życzenia! :mrgreen:
Oli - Sob Lut 19, 2011 11:41

dla naszych dzieci od tatusia i babci uściski i całusy :urodziny: :serducho:
mrófka - Sob Lut 19, 2011 12:30

Wszystkiego najcudowniejszego dla Lavi i Magi z okazji pierwszych urodzinek :* :serducho: :*
i dla Wszystkich kwiatkowych sióstr i braci :urodziny:

agacia - Sob Lut 19, 2011 14:12

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kwiatuszków od braciszka Iryska :urodziny:

Irysek jest największy w stadzie i jest przecudowny i przepiękny. Zawsze pierwszy do wyjścia z klatki, na wybiegach coraz częściej przychodzi poprzytulać się do ręki. Ostatnio upodobał sobie siedzenie na ramieniu. Lubi rozdawać buziaki, mój mały dżentelmen :serducho:

marlena85 - Sob Lut 19, 2011 20:04

:* buziole od Marunki dla roczniaków :urodziny: mój kwiatuszek jest największym żarłokiem w stadzie :cookie: i ma duży "kobiecy" zadek :lol:
Martuha - Sob Lut 19, 2011 20:10

To ja widzę,że te Kwiatki wszystkie są takie duże :lol: I za to uwielbiam moją Lillcię,bo jest jej więcej do miętolenia :lol:
Mika29 - Sob Lut 19, 2011 20:13

:urodziny: wszystkiego naj! Wszystkie ogony wymiziać odemnie ^^
Yenna - Sob Lut 19, 2011 20:23

Sto lat wszystkim Kwiatkom! :urodziny:
Nasze smrodki dostały torcik z biszkoptów i serka mascarpone (zmodyfikowane tiramisu:P), Dalia zabrała się od razu za konsumpcję, a Stokrotka wyrwała się i usiłując "zgasić" świeczkę przypaliła sobie wąsika :roll:
Całuski! :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group