To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot KWIATOWY SunRat's - rezerwacje str. 9

Martuha - Pią Paź 22, 2010 22:15

Hyhy wypisz wymaluj moja Lilcia :] Co tu dużo pisać,śliczny On :serducho:
quagmire - Pią Paź 22, 2010 22:22

Tylko Piesek nie jest seal pointem - dlatego też się upewniałam, czy Lilcia nim jest :wink:
Martuha - Nie Lis 07, 2010 21:49

Mojej Lillce przez ostatnie dni jeszcze bardziej ściemniał pyszczek :shock: nie wiedziałam,że w tym wieku to możliwe,czary jakieś :mrgreen:
agacia - Nie Lis 07, 2010 22:30

Zimniej się zrobiło :)
quagmire - Pon Lis 08, 2010 10:56

No, u mnie to samo. Nawet Olisiowi widac pointa ;P
wushu - Pon Lis 08, 2010 12:28

Grubasek Lian z 3.11 :)


Martuha - Pon Lis 15, 2010 13:23

Ja nie wie ale chyba nastąpiła pomyłka :shock: Nie dostałam szczura,tylko wielkoszczura :mrgreen: Lillcia to ogromna pannica,a ja kocham ogromne szczury :serducho:
Anonymous - Pon Lis 15, 2010 13:37

Po Luss i jej dzieciach rosną takie ogromniaste gacki. :serducho:
wushu - Pią Lis 19, 2010 19:49




A Linka waży tyle co Wasi faceci - ok. 600 gram :P

heniok - Pią Lis 19, 2010 21:15

wushu napisał/a:
A Linka waży tyle co Wasi faceci - ok. 600 gram


No to przegoniła babcię Luss :shock: , pora chyba na dietę :wink:
Wycałuj ten brudny nosek od dziadka

wushu - Sob Lis 20, 2010 21:35

Ale ja to zaokrągliłam bo nie mam wagi, która waży takie maleństwa :]
Po prostu zważyłam się bez niej i z nią na rękach i po zaokrągleniu wyszło, że 600. Równie dobrze może być 560:P A i była ważona po wszamaniu pysznego makaroniku z owocami :P
Ona naprawdę nie jest gruba, ma brzusio ale proporcjonalny do reszty ciała - tak porównuję do innych moich szczurów. Również nie pasę ich żadnymi ciastkami itp.
Linka jest po prostu duża i ubita, nie tłusta. Zresztą wystarczy porównać do Tujki (nawet na zdjęciach) - nie jest od niej jakoś potwornie większa, ale Tujka ma taką lekką konsystencję, drobną budowę itd. a Linka ma ogromne mięśnie i jest twarda :wink:

Martuha - Pon Lis 22, 2010 18:26

wushu, ja mam to samo z Lillką,nie jest gruba,ale w porównaniu z innymi moimi babami jest tak fajnie ciężka i zbita ,dlatego uwielbiam ją miętosić,bo jest co potrzymać :)
susurrement - Śro Lis 24, 2010 13:18

wushu napisał/a:
A Linka waży tyle co Wasi faceci - ok. 600 gram :P

jak dla mnie to nie ma szans, żeby tyle ważyła. ze szczurem się tak nie da, że ważysz się z nią i bez niej, za lekkie są.
Lian wygląda podobnie jak moja Desti; wg mnie nie waży więcej niż 450g, nie ma szans :P

wushu - Śro Lis 24, 2010 14:46

Za lekkie są jak waży się je same na wadze - waga nawet ich nie wyczuwa. No ale jak się ważysz z i bez i różnica wynosi 600 to myślisz: może coś w tym jest? :P Oj dobra, też myślę, że nie ;) Chociaż to jej łakomstwo musi w coś iść :lol:
Poza tym:
Jak się ważyłam z Nirvaną na rękach to pokazywało tylko dodatkowo 200gram - ale ona jest mała, tak ze 2 razy mniejsza od Linki. A idąc tym tropem, Linka powinna ważyć z 400-450, ale waga stwierdziła, że wiecej. Ciekawe, kto mówi prawdę... :P

susurrement - Śro Lis 24, 2010 15:07

wushu, wpaść do Ciebie z wagą kuchenną? :lol:
wycałuj ode mnie Lian, jest przepiękna. mam niepohamowaną słabość do brudnych nosów :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group