To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Anonymous - Śro Sie 06, 2008 10:44

Layla napisał/a:
PS Jestem fanką głosu Olimpii :serduszka:
ja tez! I jej mikro nadgarstków i dłuuugich palców. :mrgreen:
Layla napisał/a:
Jestem okropną gadułą,
właśnie do tego piję. :D :P
Layla - Śro Sie 06, 2008 10:46

Viss napisał/a:
właśnie do tego piję


To mój kompleks, chyba będę nosić knebel w torebce :oops:

Viss napisał/a:
ja tez! I jej mikro nadgarstków i dłuuugich palców.

Nooo, dokładnie :mrgreen: Olimpia ogólnie jest cud miód. Wszystkie baby w ogóle cudne. Ren prześliczna jest np. Dory takoż :serducho: I w ogóle mrau wszystkie wystaw...czynie :D

Anonymous - Śro Sie 06, 2008 10:52

Layla napisał/a:
To mój kompleks
Toś wymyśliła.. śmiej sie z tego, a nie kompleksuj. ;)
Layla napisał/a:
Olimpia ogólnie jest cud miód. Wszystkie baby w ogóle cudne.
nie sposób sie nie zgodzić. Myśle, że poza konkursem warto by zrobic wystawę wystawczyń. Ja chce sędziować! :mrgreen:
Layla - Śro Sie 06, 2008 10:53

Viss napisał/a:
Ja chce sędziować!


:rotfl: I jeszcze chciałam powiedzieć, że bardzo było miło poznać ntillee :mrgreen:

Anonymous - Śro Sie 06, 2008 11:36

Layla napisał/a:
Ren prześliczna jest np.

Się zburaczyłam właśnie :oops: :oops: :oops:

nutaka - Śro Sie 06, 2008 11:49

Layla napisał/a:
Jestem okropną gadułą,


ooo tak :]

Layla napisał/a:
PS Jestem fanką głosu Olimpii


też zauwazyłam, ze ma bardzo ładny głos :mrgreen:

magnes - Śro Sie 06, 2008 12:24

Ren napisał/a:
Się zburaczyłam właśni
Ren-buraczek
Ja też normalnie jestem gadułą ale Layla przebija wszystkich. To nie powód do kompleksów

Layla - Śro Sie 06, 2008 12:26

Magnes, byłaś najcichsza :P I masz cudne włosy. naturalnie RUDE :serducho: :serducho: :serducho:
magnes - Śro Sie 06, 2008 12:36

Layla, przecie napisałan że normalnie jestem gadułą :P To był wyjątek :P
Layla napisał/a:
masz cudne włosy. naturalnie RUDE
Dziękuję. Ja tez sie zburaczyłam :roll:
ntliee - Śro Sie 06, 2008 12:46

Off-Topic:
Layla napisał/a:
że bardzo było miło poznać ntillee :mrgreen:


ntliee :) nie wiem dlaczego mój nick sprawia tyle problemów, już nie mówiąc o wymowie ;)


Layla, mi też było miło, a to że jesteś gadułą to akurat fajne, ja niby też jestem ale się skutecznie hamuję :) wszystkich których miałam okazję było bardzo miło poznać, a resztę mam nadzieję że będzie jeszcze okazja :D

na wystawie mówiłam o tym sachmie, że jak tak siedziałyście, to przez to że w sumie widzę tylko wasze zdjęcia w necie, to miałam skojarzenie z gwiazdami filmowymi, których zwykły śmiertelnik nie widzi na codzień :mrgreen:

Oli - Śro Sie 06, 2008 12:57

ciacho napisał/a:
kilka szczurów tylko

Dla Ciebie dużo to ile - 100, 1000? Szczurów było 37 zgłoszonych (obecnych 33). To nie jest mało. No ale jak to się mówi - Polakowi nie dogodzisz. Gdybyś chociaż coś konstruktywnego zaproponowała... :roll:

babyduck napisał/a:
zauważam ogromnego plusa, którego brakowało ostatnio w Warszawie - plakietki z imionami

W Warszawie na pokazie (nie wystawie) były kartki z wypisanymi po kolei szczurami i ludzie je chętnie czytali, następnie ewoluowało to do plakietek na faunaboxach. :mrgreen:

Layla napisał/a:
Jestem okropną gadułą, pewnie przeze mnie inni wystawcy byli tacy zmęczeni :D

Nie większą niż ja. :P

Layla napisał/a:
PS Jestem fanką głosu Olimpii :serduszka:

Czy tylko ja nie lubię swojego głosu? :|

wuwuna - Śro Sie 06, 2008 13:14

Olimpia, masz bardzo delikatny głos i przyciągający uwagę.(ja to mam dopiero bas :? )
Olimpia napisał/a:
Czy tylko ja nie lubię swojego głosu?
raczej tak
nutaka - Śro Sie 06, 2008 13:17

wuwuna napisał/a:
ja to mam dopiero bas


a mi Twój głos tez się podobał :mrgreen: tez taki przyciągający :P
a małomówna to Ty tez nie jestes :P

ale Magnes chyba za to nic nie powiedziała :P

sachma - Śro Sie 06, 2008 14:02

mowcie co chcecie ale Layla powinna byc na wszystkich pokazach i wystawach jako informator :D ktos podchodzil zadal male pytanko a Layla zaraz mu caly elaborat o szczurach mowila - juz dano nie widzialam takiego zainteresowania opowiesciami o szczurach! no i ci ktorzy do Layli podeszli byli bardzo dobrze poinformowani o szczurzych wymaganiach :)

a co do liczby szczurow to pretensje trzeba miec do samych szczuromaniakow, ktorzy mogli ale nie zglosili sie na wystawe - mozna to nadrobic w olsztynie ;) L. na pewno sie nie obrazi jak ktos wysle jej zgloszenie dzien po terminie :P

Niestety ale organizator nie moze nikogo zmusic do wystawienia swoich zwierzat ;)

zrozumialabym marudzenia wystawcow "malo szczurow bylo" - bo oni cos zrobili zeby bylo ich wiecej, ale jak marudzi osoba ktora mogla ale nie chciala, a pozniej ma pretensje do calego swiata to cos tu jest nie tak.

Layla - Śro Sie 06, 2008 14:03

sachma, i o chomikach :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group