To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

Biała - Pią Mar 26, 2010 14:47

Ja chcę już sobotę i choć jedną małą foteczkę ;( ;(
Roth - Pią Mar 26, 2010 14:50

Umowa dotarła ;) Jutro rano odeślę. Jest mały błąd w umowie - Valkiria a nie Valkaria ;)
sachma - Pią Mar 26, 2010 16:08

Roth napisał/a:
Valkiria a nie Valkaria


nie wiem jak to zrobiłam :shock: w papierach wpisałam Valkiria :P na rodowodzie będziesz miała dobrze :P

Bel - Pią Mar 26, 2010 21:13

do mnie też dotarła.W poniedziałek wysyłam bo jutro od rana w szkole siedzę :/
Anonymous - Sob Mar 27, 2010 11:28

ja też bym chciała fotke ;( i umowa też dotarła , ale wyślę w pon. bo dzisiaj nie dam rady :?
sachma - Sob Mar 27, 2010 12:13

yy czy wy nie macie domówi i życia? o.O Hera zdjęcia będą wieczorem, bo jak mam 3h dziennie dla dzieciaków to wole te 3h spędzić z nimi - przypominam że mam uczelnie, pracę, faceta i dom oraz 11 szczurów + 13 maluchów - nie mam aż tyle czasu żeby wam codziennie stos fot wrzucać.
Anonymous - Sob Mar 27, 2010 12:31

sachma, ale ja nie mówię że mają być "już , teraz , natychmiast ! " , napisałam tylko że chciałabym zdęcie... rozumiem przecież że każdy ma dom rodzine , prace , studia itd. i nie zawsze jest czas na siedzenie na kompie czy pstrykanie zdjęć. ;)
sachma - Sob Mar 27, 2010 14:31

dzieciaki są paskudne.. latają po łóżku.. ja chciałam się w tym czasie przy nich pouczyć, ale nie daje rady, bo co chwile któryś mi się wpiernicza na książkę i próbuje ją jeść :D laptop służy jako toaleta - tia.. uwielbiają go osikiwać :/ a moje paznokcie są tak smaczne że próbują je całe pchać do pyszczków.., przemieszczają się w takim tempie że już się boje co będzie jak będę chciałam im zrobić zdjęcie.. no i muszę zacząć przy nich krzyczeć, bo wpadają w panikę jak podnoszę głos :/ bo ja cicha jestem i nie krzykliwa..
Anonymous - Sob Mar 27, 2010 14:51

o matko a ja sie czesto dre ;( Vilho się będzie bał , wyzmiziaj tam mojego cikeraska :D , współczuje co do zdjęć :roll:
sachma - Sob Mar 27, 2010 14:58

u mnie wszystkie szczury się wzdrygają kiedy krzyczę, bo to jest hymm anormalne.. ja po prostu nie krzyczę, nie lubię i też za bardzo nie potrafię, muszę być na prawdę zła żeby podnieść głos.. a i tak staram się tego nie robić przy zwierzakach, jakoś tak mam że swoimi nastrojami nie powinnam ich denerwować :P
Anonymous - Sob Mar 27, 2010 15:03

moi to nawet oka nie otworzą jak ja się dre :lol: ( w sumie to ja mówie , ale każdy mówi że się drę ;P )
Biała - Sob Mar 27, 2010 15:50

sachma, nie denerwuj się ostatnie foty były tydzień temu, nie chcemy pieknych fot indywidualnych i obrobionych i oczywiście zamiast fot wolimy szczury zsocjalizowane, ale jednak dłuuugo się czeka na krycie, na miot, na szczura i nie widzę powdu dla którego nie możemy się troszkę poupominać ;) To chyba dobrze, że się interesujemy :wink:

Właśnie dostałam umowę :)

baradwys - Sob Mar 27, 2010 19:03

jak będą zdjęcia to się ucieszę ;)
ale ja wiem co za piekło masz ^^
u mnie zamiast uczelni są szczury, jak mam czas na szczury to mam szczury a jak mam maluchy to maluchy :D

duże te nasze klucie??

maris - Sob Mar 27, 2010 19:13

Ja też dostałam umowę :) Jutro albo w poniedziałek odeślę. :)
Off-Topic:
Biała, właściwie to mogłybyśmy wysłać nasze umowy razem, w jednym liście ;)

sachma - Sob Mar 27, 2010 19:20

mam foty klatkowe :P musi starczyć ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group