To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Oli - Wto Sie 05, 2008 17:16

Ja tylko dodam :rotfl: i :P
Layla - Wto Sie 05, 2008 17:25

Olimpia, kobito, wyobraziłam sobie Ciebie z jęzorem na brodzie i kulającą się po podłodze!!!
Oli - Wto Sie 05, 2008 17:28

Jedno widziałaś na żywo, a drugie... może kiedyś. :wink: :lol:
L. - Wto Sie 05, 2008 17:42

Przestańcie, bo jeszcze nasze dzieci będą to robić na serio :lol:
nutaka - Wto Sie 05, 2008 19:04

Layla napisał/a:
Olimpia, kobito, wyobraziłam sobie Ciebie z jęzorem na brodzie i kulającą się po podłodze!!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ratata - Śro Sie 06, 2008 06:15

http://www.fotosik.pl/sho...bec4bde737710c6 Jaka mina, normalnie :P
http://www.fotosik.pl/sho...c21eb73fbaedad9 a ta mnie zabiło :lol:

ciacho - Śro Sie 06, 2008 09:53

po prostu spodziewałam się czegoś wielkiego, a tam było mnustwo kotów, trochę świnek morskich i kilka szczurów tylko, bez obrazy, ale takie "wystawy" to małe pokazy a nie ogólnopolskie wystwy :/ ehh nie daleko mnie na jedej wiosce była wystawa szczurów 2 lata temu i była większa poświęcona tylko szczurom, więc trochę sę zawiodłam
Layla - Śro Sie 06, 2008 10:06

ciacho, bierz pod uwagę, że wystawy szczurów RASOWYCH organizowane są od niedawna i samych szczurów nie ma zbyt wiele :) Te kilka szczurów to było ok. 30, nie tak mało wcale. Bez urazy, ale najłatwiej krytykować. Związek zajmujący się kotami rasowymi istnieje już wiele lat - SHSRP dopiero od niedawna. Tak więc nie mam pojęcia czego oczekiwałaś - całej hali szczurów rasowych? :roll: Trzeba było wystawić swoje szczury w kategorii nierasowych (była taka możliwość). Szczurów byłoby więcej.
Anonymous - Śro Sie 06, 2008 10:21

Zgadzam się z Laylą - to była nasza III wystawa a kocia XIV bodajże...
Layla - Śro Sie 06, 2008 10:22

Myślałam, że ciacho ma jakieś konstruktywne uwagi, np. za mało plakatów, ulotek czy też inne organizacyjne :roll:
babyduck - Śro Sie 06, 2008 10:34

Ja nie byłam, ale już zauważam ogromnego plusa, którego brakowało ostatnio w Warszawie - plakietki z imionami. Być może dla przypadkowych oglądaczy liczy się tylko opis odmiany, ale dla forumowiczów to chyba dosyć istotna kwestia, żeby wiedzieć kogo się podziwia w danym momencie.
Layla - Śro Sie 06, 2008 10:36

babyduck, oglądający zwracali uwagę też na imiona :)
Anonymous - Śro Sie 06, 2008 10:37

Off-Topic:
Layla napisał/a:
babyduck, oglądający zwracali uwagę też na imiona :)
a najbardziej na Laylę. ;) :D

Layla - Śro Sie 06, 2008 10:38

Viss, nie pierdziel :P Jestem okropną gadułą, pewnie przeze mnie inni wystawcy byli tacy zmęczeni :D

PS Jestem fanką głosu Olimpii :serduszka:

babyduck - Śro Sie 06, 2008 10:39

Layla napisał/a:
oglądający zwracali uwagę też na imiona

bo były :wink:
Viss napisał/a:
a najbardziej na Laylę. ;) :D

w to nie wątpię :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group