To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

Layla - Pon Mar 03, 2008 10:09

Braaawooo!!! Dziś nasze O-dzieci kończą 2 miesiące! :mrgreen:

:urodziny: Wszystkiego najlepszego dla całego O-tałatajstwa :lol1:

Mała Mi - Pon Mar 03, 2008 10:40

:urodziny: żyjcie dłuuugo i zdrowo!!! a pańcie i pańć O-ków proszę o wymizianie pociech!!! :serducho:
Matrix - Pon Mar 03, 2008 17:11

:urodziny: :) :) :mrgreen:
Anonymous - Pon Mar 03, 2008 18:05

dzisiejsze foty Orisi:
http://forum.szczury.biz/...p=142370#142370

miziaki dla pisklaków :urodziny: :)

samar - Pon Mar 03, 2008 18:28

mataforgana, jaka duza :shock: i cudniasto lyso-dambolkowa :serducho: :mrgreen: :slinisie:
oczywiscie miziaki dla wszystkich 2-miesiecznych szkrabow :tummykiss: ...ja chce Oddisia juz... ;(

nezu - Pon Mar 03, 2008 18:47

Oliwka też już taka duża. Oj rośnie ten miocik, rośnie. ;)

Osia i Oliwka, Oak i Oddi pozdrawiają współświętujące rodzeństwo. :DD

Anonymous - Pon Mar 03, 2008 19:00

samar, no ba :mrgreen:

a tak przy okazji - byliście już na wizycie kontrolnej z pisklakami? jesli nie, to kiedy idziecie? nez, co podczas tego badania zlecić do wykonania? koniecznie odrobaczać? czy co tam ma dokładnie być? prosze o instrukcje, to się kopsnę na dniach z Orinką :)

Layla - Pon Mar 03, 2008 19:02

mataforgana, idę w następny poniedziałek. Zastanawiam się, czy odrobaczać, skoro mam czysto aktualnie w obu stadach :drap:
samar - Pon Mar 03, 2008 19:04

a ja prosze ponad wszystko, zeby chociaz RAZ poczta polska zrobila mi mila niespodzianke i zeby paczka z transporterkiem dotarla do nezu w tym tygodniu...tak niewiele mi do szczescia potrzeba, a tak wiele zarazem.... :nerwy: :chrrr:
nezu - Pon Mar 03, 2008 19:06

Odrobaczać tylko jeśli znajdziecie pasożyty na pisklakach lub przed wystawą, w przeciwnym wypadku nie ma potrzeby.

Badanie kontrolne to przeważnie badanie osłuchowe, przeglądowe (spojrzenie na stan futerka, o ile futerko w ogóle jest, zajrzenie do uszu, do pyszczka i oczu) i że się wyrażę, macane.
Raz na pół roku lub chociaż zalecałabym robienie usg (ostatecznie rtg) o ile to w ogóle możliwe, raz na trzy miesiące dokładne osłuchanie, obejrzenie i obmacanie w zupełności wystarczy.. ;)

Aha, mataforgana, layla, umowy doszły. ;)

Layla - Pon Mar 03, 2008 19:08

nezu, dziękuję za informację, w poniedziałek Omar się melduje u pani Ani S. ;)
Anonymous - Pon Mar 03, 2008 19:10

okeeeej, dzięki :)
to się przejdziemy. odrobaczać mychy nie będę, bo w stadzie czysto :)

Oriśka się ustawia właśnie z Nike... co za piszczały dwie :roll: :-P

nezu - Pon Mar 03, 2008 23:53

To ja wam przedstawię panów, którzy jeszcze u mnie są (bo panie mają swoje foty w temacie mojej wieży Popiela).
Oddi (samarowy) i Oak (zywym trudniej) pokazują jak urośli. Oak mnie szczerze mówiąc przeraża, większość moich samców w jego wieku była wielkości Oddiego lub nawet chwilami mniejsza.. :roll:



Oak to szczur pozaklatkowy. Zrobi WSZYSTKO, byleby z klatki wyjść i pobiegać poza nią. Człowiek jest superhiper a jego ręka czy noga to bosska zabawka. ;)


Oddi to szczur piecuch kochający rury pcv, domki i kieszenie. Uwielbia też pchać nos do uszu, nosa czy ust człowieka. Uwielbia rozdawać całusy.
Jak pojadą już do siebie, będę ryczeć... Z drugiej strony domki mają po prostu super, dlatego nie wiem czy się bardziej smucę, czy cieszę. ;)

samar - Wto Mar 04, 2008 00:01

babciu nie smuc sie...jakby jeszcze byly powody..obiecuje ze bede focic duzo (w miare mozliwosci) i informowac co u nas slychac.. :) a te zdjecia..... wzbudzily u mnie slinotok..im blizej do Jego przyjazdu tym ciezej przetrwac, zwlaszcza jak widze te foty :mrgreen: :serducho:
a na tym zdjeciu Odiś wyglada jak pies
ogon i uszy oklapniete
http://www.fotosik.pl/sho...232e65b85af879b
i pieknie razem wygladaja ci bracia..a Oak to jest ogromny :shock: i sliczny :mrgreen:
i w ogole moglabym znow pisac o Oddim ze te jego slodkie spojrzenie i te urocze wielkie uszka itd itd itd...tylko po co? jak juz setki tysiecy razy to pisalam (w tym temacie prawie w kazdym poscie) a i tak te slowa to wciaz za malo by wyrazic moj zachwyt... :falover:
dziekuje za te zdjecia.

Layla - Wto Mar 04, 2008 07:04

Omar jest dokładnie wielkości Oaka :DD Sądząc z opisu to i charakterek podobny ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group