To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

nezu - Śro Lut 13, 2008 22:10

Już piszę już piszę ;)
Samar, trafi ci się niepoprawny miziak. Uspokoił się i w charakterze bardziej mi przypomina Dogeniątko niż Jumisia.
Oczywiście, bawi się i bardzo to lubi, ale bardziej kocha przesiadywać babci na ramieniu i sobie smacznie spać, albo wcinać jakiś smakołyk ;)

Jest też dośc wybredny jeśli idzie o jedzenie ale nie jakoś szczególnie, ma swoje smaki a jak coś poza nie wykracza, to jest spadaj babcia, nie tkne tego nawet palcem :P .

A zdjęcia będą jutro, niech no tylko naładują mi się baterie ;)

samar - Śro Lut 13, 2008 22:20

łiiiiiiii!!!! superowo, kocham miziaki :serducho: :mrgreen: :serducho: :mrgreen: :serducho:
dziekuje Ci nezu ze tak go poczarowalas... :twisted: :serducho: tym bardziej nie moge sie doczekac, a z jedzonkiem to jakos sie z Oddim dogadamy i znajdziemy najsmakowitsze kaski :wink:
to czekam na foty :sirwwt: :slinisie:

nezu - Czw Lut 14, 2008 01:45

Obiecane zdjęcia Oddinka no i... filmik.. ;)

Filmik z miziawką:
http://pl.youtube.com/watch?v=8WlLqW3kk7s

No i kochany pan Oddinek o sarnich oczkach, nieśmiałym spojrzeniu i charakterku mizianki przytulanki:

Reszta tu:
http://s258.photobucket.c...Oddinek%20solo/

No i porównanie pana wybrednisia z panem "jem wszystko co mi dadzą i proszę o jeszcze" :roll:


samar - Czw Lut 14, 2008 02:01

moj malentas :serducho: :mrgreen: spojrzcie tylko na ten wzrok..na te uszy...i na ta gola pupcie :twisted: :mrgreen: :falover: i powiedzcie czyz nie jest piekny...? :sirwwt: :DD
rozplywam sie...zbierajcie mnie z krzesla i z podlogi..normalnie sie rozplywam..jeszcze ten jego cudny charakter... :tummykiss:

Oli - Czw Lut 14, 2008 05:12

nezu, one wszystkie w Twoich rękach stają się miziakami... :serducho: :mrgreen:
Layla - Czw Lut 14, 2008 06:31

Omar je wszystko co mu dam, ale większość nadgryza i biegnie dalej O_o
Anonymous - Czw Lut 14, 2008 09:50

Layla napisał/a:
ale większość nadgryza i biegnie dalej O_o
nie wiem co cie dziwi. Własnego filmu nie widziałaś? Prziecież on nie ma czasu na bzdety, on musi biegać :lol1: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:

A dzieciaki Obłędne, echhh :sirwwt: :sirwwt:

emileczka - Czw Lut 14, 2008 14:17

nezu , ;( kogo mi przywiozłaś ta Ozzucha jest po primo złodziejką, wszystko gryzie ;( właśnie próbowała mi zjeść bursztyna z kolszyka,przecież daję jej jeść ;( Moje małe przylepisko kocham ja strasznie i wszystko jej wybaczę, ale rachynki z nowe kolczyki i gumki do włosów przeslę Ci pcztą :lol1: Opalka to chodzacy spokój.
Layla - Pią Lut 15, 2008 09:56

Czy wasze O-dzieciaki mają też takie adhd? O_o Nigdy nie widziałam samca, który non stop biega, nigdy się nie męczy i biegnie, biegnie, biegnie :lol1: Da buziaka, pobawi się z ręką, skacze jak bumerang i biegnie, biegnie... :serducho: No i urósł od wtorku :shock:
Anonymous - Pią Lut 15, 2008 10:00

Layla napisał/a:
skacze jak bumerang i biegnie, biegnie... :serducho:


tjaaaaaaaaaaa.... :D
i jeszcze - przypina się do pełnej miski i zasysa, zasysa, zasysa... :-P :mrgreen:

Layla - Pią Lut 15, 2008 10:05

mataforgana napisał/a:
przypina się do pełnej miski i zasysa, zasysa, zasysa.


Omar zasysa ale tylko, kiedy w pobliżu nie ma człowieka. Zjawisz się obok i nie istnieje dla niego żadne jedzenie, tylko człowiek :D Nadal mieszka osobno, bo czekam na półki fretkowe i jak wywalę to zasikane drewno od chłopów to z nimi zamieszka. Ciągle go odwiedzają i biegają razem na spacerach.

O-dzieci są wyjątkowe :serducho:

Anonymous - Pią Lut 15, 2008 10:23

a Oriśka zasysa jak leci :mrgreen: suche jak suche, tu już nie ma przesadnego szału bo ciągle micha stoi w klacie i poziom żarcia uzupełniany systematycznie, ale wystarczy wstawić jakieś gotowane i świat dookoła może się walić i palić... :D

Layla napisał/a:
O-dzieci są wyjątkowe :serducho:

a ja mam wrażenie, że ogólnie Rats Troopowe dzieci są wyjątkowe, bo Ciri mej sis takoż wyjątkowa zaprawdę jest ;)

mały offtop, ale niechaj babcia nezu wybaczy:
ostatnio sis mi relacjonowała przez telefon, że Ewa polazła sama do pokoju, cichaczem wypuściła sobie Ciri, po czym skradając się na paluszkach zaniosła ją do sypialni rodziców i tam przez dłuższy czas radośnie bawiła się z rozanieloną Ciri w pościeli. i sprawa by się nie wydała, gdyby nie fakt, że do sypialni wpadła mama i na widok Cirilli buszującej w pokoju dostała apopleksji :D na co reakcja Ewy była następująca: atak śmiechu plus 'mamo, ty nic tu nie widzis, tu nie ma zadnego scula, zadnej Cili!!!' a do tego natychmiastowe zgarnięcia szczura pod bluzkę (...!) i wspólna ewakuacja wichrzycielek na drugie piętro... :D

(sorry, musiałam, bo ta historyjka najlepiej obrazuje to, co się w naszym domu wyprawia i jak maksymalnie proludzkie są nezowe wnuki... ;) )

Layla - Nie Lut 17, 2008 09:09

Omar urósł od wtorku o głowę (ponad!!) :shock: Poza tym w ciągu jednej nocy potrafi zjeść tyle żarcia, co moi 3 chłopcy O_o Wczoraj uczynił tak z Gourmet Gold drobiowym :P Dałam mu tyle samo niemal, ile chłopakom a on to zjadł O_o Uszat rośnie i nabiera masy :] Chyba muszę sfocić i wrzucić do swojego tematu ;)
nezu - Nie Lut 17, 2008 22:41

Ech.. z góry przepraszam i proszę, lub raczej błagam domki o cierpliwość. Zirrael jak dotąd jeszcze nie przypisała pisklakom numerków w KW.. nie ma czasu.. :?

A z drugiej strony prosiłabym o jak najszybsze odesłanie mi umów. Dobrze?

Layla - Pon Lut 18, 2008 06:36

nezu napisał/a:
A z drugiej strony prosiłabym o jak najszybsze odesłanie mi umów.


Ależ mam sklerozę :? Jutro wyślę przed pracą, bo dziś nie dam rady.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group