To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

sachma - Pią Mar 05, 2010 15:14

Ok, więc napiszę teraz żeby nie było wątpliwości i pytań :)
Malce rezerwujemy 19-21 marca (piątek sobota niedziela) - nie wcześniej - wysyłam do was po kolei PM i wybieracie malca.
Przed rozpoczęciem rezerwacji dostaniecie foty indywidualne - post z tymi fotami będzie na bieżąco aktualizowany :)
W poniedziałek 22marca wysyłam wszystkim umowy priorytetem - jak tylko je dostaniecie trzeba podpisać i wysłać do mnie priorytetem (bez umowy w ręku nie oddam szczura!) od razu możecie wysłać transporter w którym mam wysłać malucha konduktorką - nie interesuje mnie ile muszę ich wysłać - nie mam nic przeciwko wysyłaniu kilku szczurków razem - jedna paczka 25zł, jeśli więcej szczurów idzie koszty załatwiajcie między sobą - ja muszę dostać przelew "konduktorka imię szczura"
Do 26marca trzeba przelać na moje konto zaliczkę 35zł (nr konta będę podawała na PM przy rezerwacjach - tytuł przelewu "zaliczka za [imię szczura] - [nick na forum]" )
Do 8 kwietnia muszę mieć u siebie :
-umowę
- całość pieniążków za szczura
- transporter
- opłata za konduktorkę
Od 10 kwietnia malce będą się rozjeżdżać.

Jeśli ktoś nie dośle mi umowy, trudno, do póki ona do mnie nie dotrze nie wyśle malca do nowego domu.

Mówię o tym teraz, bo później będzie mało czasu więc już można zacząć odkładać pieniążki ;)
Cena malca to 76zł - rodowody będę dosyłać, albo o ile zdążymy, będą jechać razem z maluchami :) nie będziecie musieli ich sami wyrabiać :) Rodowód będzie miał każdy maluch są one w zamian za metryki, których nie będzie.
Roth jako hodowca płaci 66zł :)

gratis - Pią Mar 05, 2010 15:19

A ja muszę się Oli i Quag wepchac w konduktorkę [idealna okazja, by odwiedzic stolicę :D ]

Bardzo się cieszę, że cała ferajna ma dobę za sobą. Ulga, duża ulga. :serducho:

Badoha - Pią Mar 05, 2010 15:21

trzymam kciuki za maluchy i pełne brzuszki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Biała - Pią Mar 05, 2010 15:25

Za dzieciątka nasze :kciuki: :kciuki: :kciuki:
maris - Pią Mar 05, 2010 16:37

sachma napisał/a:
Rodowód będzie miał każdy maluch są one w zamian za metryki, których nie będzie

A co to za metryki, których nie będzie?
To będą moje pierwsze szczurki rodowodowe, więc proszę mi wybaczyć jeśli to pytanie jest głupie :oops:

:kciuki: :kciuki: Za mleczko w brzuszkach i mamusię. Również cieszę się, że wszystkie przeżyły swoje pierwsze 24h i oby tak zostało :kciuki: :)

sachma, a dałoby się tak podpatrzeć ile jest chłopców a ile dziewczynek? :oops: Ale oczywiście jeśli jeszcze na to za wcześnie, to zrozumiem. :)

Nakota - Pią Mar 05, 2010 16:58

maris napisał/a:
A co to za metryki, których nie będzie?

Na podstawie metryki wyrabia się rodowód. A skoro będziesz miała rodowód to metryka nie jest potrzebna :)

maris - Pią Mar 05, 2010 17:24

Aaaaa :mrgreen: Dzięki Nakota :)
sachma - Pią Mar 05, 2010 18:47

maris, w sobotę, dziś wrócę późno.. jeszcze siedzę na uczelni..
maris - Pią Mar 05, 2010 22:30

sachma napisał/a:
maris, w sobotę

Dzięki sachma, to wspaniale :D

Czekamy zatem na kolejne wieści o tej licznej rodzince :kciuki:

mrófka - Pią Mar 05, 2010 23:02

o maj gad ja chyba przespałam wielką chwilę :co jest?:

sachma, gratuluję Rubi i jej pociechom bo taka ilość to nie lada wyczyn a Tobie akcji ratunkowej :)

kcukasy za całą rodzinkę :kciuki: :kciuki: :kciuki:

aaa no i tak PS jeśli będą jakieś małe pierdzioszki panienki wolne to ja zaraz skrobię civika i ślę ekspresowo ... i za to też sobie pokcukam o :kciuki: :mrgreen:

sachma - Pią Mar 05, 2010 23:11

odeszła od nas jedna dziewczynka.. ta którą z Sebą reanimowaliśmy.. ta krewka... ona musiała mieć uszkodzone coś.. bo wtedy bardzo dokładnie wyczyściliśmy pysio.. teraz znalazłam ją i znów miała zaschniętą krew w pysku... [*]

mamy 7 chłopców i 9 dziewczyn
jedna dziewczynka mnie martwi, jest słaba, mała i chuda.. wyróżnia się z rodzeństwa..


tego martwego malca zauważyłam po południu jak uciekłam z pracy na chwilę.. ale nie mogłam jej szybciej zabrać.. przez co nie byłam pewna czy nie żyje czy po prostu jest taka słaba.. Rubella ją myła i grzała.. pilnowała jej jak oka w głowie.. teraz chyba zrozumiała że małej już nie obudzi.. zakopała ją w szmatkach..

quagmire - Pią Mar 05, 2010 23:15

['] dla małej gwiazdeczki
I mocne kciuki dla reszty rodzeństwa :kciuki:

mrófka - Pią Mar 05, 2010 23:25

o mamo :( kochana Rubi... serce pęka aż brak słów
dla małego aniołka [*]
a dla reszty wielkie kciuki (szczególnie dla najmniejszego szkraba) aby już pozostał komplet :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Ogoniasta - Pią Mar 05, 2010 23:26

sachma napisał/a:
Rubella ją myła i grzała.. pilnowała jej jak oka w głowie.. teraz chyba zrozumiała że małej już nie obudzi.. zakopała ją w szmatkach..


Biedna mamusia :(

[*] dla maleńkiego aniołeczka

Niech reszta już będzie zdrowiutka i silna :kciuki: :kciuki:

sachma - Pią Mar 05, 2010 23:49

prawdopodobnie wszystkie samiczki będą zarezerwowane, bo Henioki kogoś do mnie wysłali :P więc zobaczymy co się urodziło i czy to co ta osoba chce i czy ta osoba mi się spodoba :P
jeśli chodzi o chłopców to chyba 2 będzie szukało domków - okaże się :)

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 23:50 ]
Polaczka, żeby nie było, liczyłam razem z tobą.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group