To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - miot "O" Emerald Moon - brzuchol s11

madzial13 - Sob Kwi 25, 2009 12:52

Mąż poległ :mrgreen: . CV wysłane. Teraz tylko trzymać kciuki.
L. - Sob Kwi 25, 2009 21:24

Elektron (nie wiem jak teraz) ale jeszcze za czasu pobytu u mnie był największy ze wszystkich ELek. Na początku był małą zadziorą, u Małej Mi uwielbiał rozrabiać razem z bratem i integrować się z nowymi członkami stada. Aż do czasu... Możliwe, że jest to związane z tym, iż w chwili obecnej w stadzie zajmuje jedną z wyższych pozycji, o ile nie najwyższą :) bo od kilku miesięcy (jak przystało na Elkowego samca) zrobił się cudownym miziakiem :D W jego guście są takie porządne pieszczoty :]

Osobiście będzie można go poznać na Łódzkiej wystawie :wink:
jego przyszłą małżonkę również.

L. - Nie Kwi 26, 2009 12:54

WARIANT B (z Elektronem)
Nie przyjmuje już zapisów na samiczki.

Info dla hodowców lub przyszłych hodowców:
Nie przyjmuje już zapisów na szczury, które miałby być w przyszłości hodowlane.

Co do samców zostały wolne 2-3 miejsca. :wink:

WARIANT A (z Hitsujim)
wciąż otwarta lista

Mała Mi - Pon Kwi 27, 2009 10:13

Mam nadzieje, że jako pierwszą oczywiście mnie bierzesz pod uwagę w kwestii syna Elektrona :) tak jak rozmawiałyśmy podczas decydowania się na ojcostwo Elektronka :)
L. - Pon Kwi 27, 2009 15:51

Mała Mi, toć baa ;] jeszcze sie pytasz.
baradwys - Wto Maj 05, 2009 05:45

L., bo ja nie pamietam czy pisałam na która wersję się piszę... więc chciałam tylko nadmienić że jst mi to obojętne... z którego miotu będą z tego bedę chetna wziać maleństwa :
L. - Wto Maj 05, 2009 11:44

Shy_Lady, okej :wink:
baradwys - Wto Maj 05, 2009 14:40

L., no to bombiastycznie:) bo właśnie zamówiłam większą klatuchnę :D
L. - Śro Maj 06, 2009 17:20

Dla przyszłych chętnych mała lekcja pt. "futro"
Pragnę Wam pokazać jak wygląda double rex :) i czym się różni od rexa.

Na początku malce jest bardzo trudno odróżnić. Wizualnie wyglądają one tak samo jak rex'y.
Dopiero około drugiego tygodnia futerko doubla zaczyna powoli przybierać właściwą formę.
Zaprezentuje to za pomocą zdjęć miotu B Emerald Moon. Mamy do czynienia z 3 malcami: 2 rex, 1 double rex.

po 2 tygodniu
double rex'iczka tutaj, to ta patrząca się prosto na nas:)


około 3 tygodnia


w tym samym czasie jej siostra prawie bliźniaczka


double rex (Indis Rat's Troop - matka miotu C EM)
około 3 mies.


około 1 roku


Double rex'y osobiście określam mianem szczurów dla niezdecydowanych :) którzy nie wiedzą czy chcą szczurka rex czy fuzz :wink:

Te zdjęcia pokazują fazy bardziej łyse, jednak pragnę dodać, że są również fazy bardziej włochate. Oczywiście to i jak bardzo włochaty czy łysy będzie dany double rex jest sprawą indywidualną każdego osobnika.

Anonymous - Śro Maj 06, 2009 17:30

eLciu., ale ja bym kciała rexika ale nie doubla, ok? :)
L. - Śro Maj 06, 2009 20:07

mataforgana, spokojnie.
ja nikogo do doubli nie zmuszam, aczkolwiek pisze o nich, bo są osoby, którym to obojętne. a wiedzy nigdy nie jest za mało :mrgreen:

nezu - Śro Maj 06, 2009 20:45

Ja tam double uwielbiam i polecam je, naprawdę. Wcale nie wyglądają jak chore rexy, golizna im się rozkłada najczęściej symetrycznie, wyglądają jak wybitnie omszone fuzzy i zawsze mają futrzane portki i irokezy... :serducho:
Ten czarny wypłoszek z miotu B to była moja Bonni... :serducho:
http://www.fotosik.pl/sho...d31cf6a079aa97c
Strasznie mi brakuje tych futrzanych porteczek i owłosionego pysia....

OlaL - Nie Maj 10, 2009 17:22

Ja też bym bardzo chciała. Nie wiem czy mi się uda, muszę jeszcze poinformować tatę.. :|
Zobaczymy.. :)

Hanka_i_Medyk - Nie Maj 10, 2009 17:54

Ja bym wolała po prostu rexa :) Bałabym się, że double rex mi się będzie przeziębiał ;)

Off-Topic:
Wrzucę niedługo parę fotek z targów. Moją uwagę przykuło szczególnie stoisko JR Farmu - genialne kolby z ziół i kule wierzbowe z siankiem. Obie rzeczy chyba bardziej dla koszy, ale szczurom na pewno też nie zaszkodzi dodatek ziół do normalnego żywienia.

Niamey - Nie Maj 10, 2009 19:36

Off-Topic:
Hanka_i_Medyk, a gdzie będziesz wrzucała zdjęcia, tj. w jaki temat? Bo ja też mam trochę zdjęć i chciałam się podzielić nimi:D A na stoisku JR Farm obkupiłam się po uszy :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group