To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany Miot D Happy Feet -> NOWE FOTY

sachma - Czw Mar 12, 2009 00:12

Dory, tylko uważaj coby po pierwszej rujce nie było kilka tygodni spokoju, jak to już bywało ;)

:foty:

Badoha - Czw Mar 12, 2009 08:21

Dory napisał/a:
Niunia przyjechała Jest przepiękna i bardzo ufna. I rozdaje buziaki !
Mały słodziak :serducho:
Azi - Czw Mar 12, 2009 17:22

"nie oddawaj sie na pierwszej randce" tralalala, chyba coś takiego było. Wspólniczko, masz rację, trzeba dbać o dobre imię wnusi!
Dory - Czw Mar 12, 2009 19:50

Hehe, a jak :mrgreen:
baradwys - Czw Mar 19, 2009 14:20

Dory, no ja kciukać będę mocniej niż najmocniej!! bo chcę się na tego chłopaczka załapać:P :kciuki: :kciuki:
Nakasha - Czw Mar 19, 2009 23:01

A gdzie foty z krycia :P ?
sachma - Pon Mar 23, 2009 22:38

i jak? ;)
Azi - Wto Mar 24, 2009 22:51

Wczoraj było spotkanie Otelka i Mantykory, niestety bezowocne - panna pobiła kawalera, który miał podobno minę "kobieta mnie bije".

Dory już ma internet, lecz komputer na razie jest okupowany i odnawiany, więc na informacje z pierwszej ręki trzeba będzie chwilkę poczekać ;)

Dory - Śro Mar 25, 2009 11:58

Witam :]
Mam dla Was piękne zdjęcia z wczoraj i przedwczoraj, ale niestety trzeba będzie na nie chwilkę poczekać, bo mieliśmy wirusy i wszystko trzeba instalować od nowa.
Telek wie o co chodzi i gania Miętkę, jak tylko panna pojawi się na horyzoncie, ale ona zawzięcie broni swojej cnoty. Kopie, fuka i mierzy się z nim na 2 łapkach, a biedny Teluś staje i się kiwa :lol: Ale z drugiej strony, jak pan z rezygnacją przysiada sobie w miejscu, to podbiega i go zaczepia, więc myślę, że już wkrótce możemy się spodziewać owocnej randki :mrgreen:
Jestem zachwycona charakterem Miętki - żywa i wesoła, kocha ludzi i domaga się uwagi. Uwielbia się bawić z ręką - może to robić cały czas. Poza tym zaskoczyła mnie tym, że lubi być głaskana pod włos :shock: , zwłaszcza na główce. Na zdjęciach widać jej piękne wybarwienie i... przedziałek na środku pleców (muszę zapytać Pani Danki, czy przypadkiem jej nie czesała :-P ).
Otello jak zwykle łagodny i ciapowaty, ale zarazem żwawy (momentami :-P ). Daje damie czas i nie naciska za bardzo, ale jak w końcu mu pozwoli, to jestem pewna, że będzie wiedział co robić :wink: Kiedy wraca po randce do klatki, atakuje go 6 napalonych współlokatorów, od których nie może się przez jakiś czas opędzić :] Mam nadzieję, że chłopcy nie przesadzą i będą pamiętać, że ich kolega tylko pachnie samicą :shock:
Będę relacjonować na bierząco i wiercić tacie dziurę w brzuchu o zaktualizowanie potrzebnych programów :)

Azi - Śro Mar 25, 2009 20:33

no to czekamy :)
Dory - Śro Mar 25, 2009 20:34
Temat postu: PIERWSZE RANDKI - NA RAZIE BEZOWOCNE
Foto-relacja z pierwszych spotkań przyszłych rodziców :mrgreen: Miętka nieprzystępna i wojowniczo nastawiona, a Telek mocno zdezorientowany ;) Mam z nimi kupę śmiechu...
Standardowe gonitwy i obwąchiwania :)



Buziaczek - zdjęcie ślubne :serducho: :serducho: :serducho:


Ale bywało i ostrzej... w końcu facet musi zrozumieć, że kobieta ma swój honor ;)


Gdzie się pchasz?!


I 2 zdjęcia z serii - Miętka ma niecne zamiary...


Ćśśśś... jestem tu incognito


Ale że co?


WTF?!


Trochę Miętki...



Trochę Telka...


I na koniec... stado napalonych grubasów :P

Azi - Czw Mar 26, 2009 20:06

jej... ona ma to wybarwienie do połowy pleców! Ślicznie :serducho:
jullcia_ - Pią Mar 27, 2009 16:14

K O C H A M Siamese! :serducho:
Ja chcę jednego takiegooo.. ;( :mrgreen:


http://www.fotosik.pl/pok...492edfe7d6.html
Buzi buzi :miłość:

Piękne ogony będą :-P

Dory - Sob Mar 28, 2009 08:55

Przedwczoraj było krycie :wink: Proszę o kciukanie :mrgreen:
sachma - Sob Mar 28, 2009 11:04

:kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group