To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Targi Zoo Botanica 2009

Anonymous - Wto Lut 17, 2009 19:47

eee? a masz zamiar sie ukrywac? ;p
Alexis - Wto Lut 17, 2009 20:19

a może i ja będę... trza kiedyś Wrocław zwiedzić :D
agacia - Wto Lut 17, 2009 21:20

I ja pewnie tez sie zjawie, jesli tylko bede w tym czasie w domu :)
gratis - Wto Lut 17, 2009 22:17

Bema, jak miło :serducho:

jeeeheeej mnie już zasyssa :serducho: uwielbiam Was, ale to wiecie :)

Bema - Śro Lut 18, 2009 13:35

już się nie mogę doczekać! Cieszę się, że poznam Was osobiście i Wasze szczury też :mrgreen:
serendipity - Śro Lut 18, 2009 14:37

A tu jeszcze pol roku :]

Bede Was informowala na biezaco, ale pelna para ruszamy z przygotowaniami w kwietniu.

I wezcie pod uwage to, ze dla Hodowcow/Wystawcow wstep bedzie bezplatny (ale za to beda ponosic oplate za wystawienie czworonogow), natomiast widzowie beda musieli zaplacic (w zeszlym roku ulgowy bilet kosztowal ~15 zl, a normalny ~20).

Martuha - Śro Lut 18, 2009 15:05

Super bede 8) i tak mam rzut beretem,wiec az prosi sie zeby sie pojawic ;)
irmina85 - Śro Lut 18, 2009 18:57

my też chętnie przyjdziemy :D tyle, że mamy tylko kundelki :P
ale w razie czego tylko pooglądamy :P
moje szczurzyce tak się ucieszyły, że zaczęły mi łazić po klawiaturze i bliżej nie określone znaki pisać :P

Lara - Śro Lut 18, 2009 21:19

Niiieee no :mrgreen: jak Wrocek to Wrocek, to chmarą całą zjawić się trzeba, będę i ja z podchowaną i utuczoną już Bagatelcią i może.. może z jakimś jeszcze bachorkiem? No do tej pory chyba się już dorobię większej gromadki, by się chwalić na wszystkie strony :lala:
Anonymous - Śro Kwi 08, 2009 14:00

serendipity napisał/a:
Bede Was informowala na biezaco, ale pelna para ruszamy z przygotowaniami w kwietniu.

I jak? I jak?

Jeszcze tylko ponad cztery miesiace :P

Off-Topic:
ile musza miec maluchy skonczone zeby brac udzial w wystawie?

sachma - Śro Kwi 08, 2009 14:05

katasza napisał/a:
ile musza miec maluchy skonczone zeby brac udzial w wystawie?

10tygodni.

Anonymous - Czw Kwi 09, 2009 09:56

serendipity napisał/a:
Bede Was informowala na biezaco, ale pelna para ruszamy z przygotowaniami w kwietniu.


Uuuu :D Fajnie, fajnie. Ja z rudym i mlodym wpadam chyba :mrgreen: Stary malo wystawowy (bizna na plecach), ale moze tez go wezme :)

Anonymous - Czw Kwi 09, 2009 18:48

Ja chyba bede bez szczura...tzn. nie wiem, bo jak z miotu C maluch sie urodzi dla mnie to i tak zabraknie mu troche do 10 tygodni, a na wystawie odbiore nastepnego malucha, a ten bedzie mial 5 ;p
Kundelkow nie chcialam brac, coby nie bylo zatrzesienia. Wkoncu tu o rasiaki glownie chodzi.

WinterWolf - Czw Kwi 09, 2009 21:46

Ja muszę się zająć sprawą Biszkoptowego rodowodu i najpewniej z nim pojawię się na tej wystawie (90%). Berek bardzo nie lubi nieznanych miejsc, osób i hałasu, więc nie będę mojego kundelka-dziwadełka męczyć.

Jest tylko jedna uwaga: moja rodzicielka, jako że wykłada na utrzymanie moje i moich gryzoni, postawiła warunek, że pozwoli nam jechać, jeśli będzie tam ciszej niż ostatnio... Bo to była dźwiękowa porażka X_x Jeśli tylko da się zorientować co i jak to byłabym wdzięczna, bo bardzo chciałabym się pokazać z moim siamkowym przystojniakiem.

Istnieje też nikła (ale zawsze) szansa, że będę mogła jedną lub dwie osoby przechować wraz z gryzoniami. Ale muszę to obgadać z moimi rodzicami. Wciąż jestem na ich garnuszku :P

Anonymous - Czw Kwi 09, 2009 21:50

WinterWolf napisał/a:
że pozwoli nam jechać, jeśli będzie tam ciszej niż ostatnio... Bo to była dźwiękowa porażka

serio? nie zwrocilam na to uwagi, nie bylo cicho, no ale tyle zwierzat, ludzi. psy. To chyba nie da sie ciszej...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group