To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot B Valhalla Rattery - NOWE FOTY STR 15

Oli - Pią Gru 05, 2008 23:14

Off-Topic:
Mam nadzieję. :mrgreen:

Anonymous - Pią Gru 05, 2008 23:51

sachma napisał/a:
nie ma panny BES

Zapłaczę się ;( ;( ;(

sachma - Sob Gru 06, 2008 10:27

Ren, bardzo mi przykro.. w razie czego u L. będą BESy - zrozumiem jeśli nie będziesz chciała burmy, ale poczekajmy aż maluchy dostaną futerka. mimo wszystko jesli na pewno nie bedziesz chciała burmy zgłoś się już do L., tak na wszelki wypadek.
Anonymous - Sob Gru 06, 2008 10:31

sachma, wiem, że nie ma na to wpływu, nie musisz przepraszać :P . Pożyjemy, zobaczymy, poza tym przede mną są jeszcze chyba dwie osoby, zobaczymy co one wybiorą :wink: . Ja bym w końcu miziastego szczura chciała, może być nawet sraczkowaty :twisted: . A u Ciebie jakaś panienka zostaje?
sachma - Sob Gru 06, 2008 10:38

Nie, u nie zostaje tylko chłopiec - chłopak może poczekać a samiczkę w ciągu 6-8 miesięcy trzeba rozmnożyć..
Anonymous - Nie Gru 07, 2008 18:39

sachma, i jak tam klusie i mamusia? :D
sachma - Nie Gru 07, 2008 20:15

mamusia właśnie zajada się rybnym filetem :D kluchy coraz bardziej mnie drażnią.. robią to chyba specjalnie - ilekroć się kładę one zaczynają piszczeć! leci muzyka są cicho, wyłączam wszystko i próbuję się zdrzemnąć (wczoraj poszłam spać kolo 4.. wstałam o 9.. uroki bycia starszą niepijącą siostrą z prawkiem :P ) a one zaczynają piszczeć.. a ich piski są coraz głośniejsze - mają bardzo zdrowe płuca ;) są coraz większe i coraz ładniej się wybarwiają :) foty dziś o ile ból głowy i zmęczenie pozwolą - tak więc bym się nie nastawiała..
Anonymous - Nie Gru 07, 2008 20:23

Może są muzykalne i mogą spać spokojnie tylko przy muzyce :mrgreen:

sachma napisał/a:
foty dziś o ile ból głowy i zmęczenie pozwolą - tak więc bym się nie nastawiała..

Ja mimo wszystko będę czekać :D . A zmieniło się cosik w ubarwieniu/płci? :P

sachma - Nie Gru 07, 2008 22:49

fot nie bedzie, przepraszam, jak cos to jutro.
Mońka - Nie Gru 07, 2008 23:33

Jak już kolejeczka do mnie dojdzie to chłopaczków dwóch BES, velveteen oraz BURM, velveteen byłoby pięknie mieć. Słodziutkie ciuraski oby rosły zdrowo i znalazły domki a wśród nich moje dwa łobuziaczki
Anonymous - Pon Gru 08, 2008 09:54

sachma napisał/a:
jak cos to jutro.

To czekam :wink:

Off-Topic:
Tak mi się coś zdawa, że okupuje ten temat :cojest:

Anonymous - Pon Gru 08, 2008 10:09

Ren napisał/a:
Tak mi się coś zdawa, że okupuje ten temat :cojest:
ale w tym wypadku okupacja jest w pełni zrozumiała i nie zostaniesz ukarana. :D
Anonymous - Pon Gru 08, 2008 10:13

Viss, dziękuję 8)
sachma - Pon Gru 08, 2008 10:13

Ren, czekaj czekaj, one dzis są piekniejsze niz wczoraj :D jak wroce od Seby to porobię foty (będą miedzy 22 a 24 ;) )
Anonymous - Pon Gru 08, 2008 10:14

Super, to ja czekam z niecierpliwością :DD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group